• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ogrodzieńcem

(38)
  • Dom Olkusz, Sosnowa
    1 / 15
    Dom Olkusz, Sosnowa

    Olkusz

    • 1 490 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | OLKUSZ - UL. SOSNOWA Dom jednorodzinny z funkcją usługową - lokal gastronomiczny | gotowa inwestycja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalno-usługowa położon...

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona przy ulicy Podleśnej, na granicy z Magdalenką.Działka zabudowana domem prywatnym oraz magazynem i warsztatem samochodowym. Magazyn i warsztat z aktywnymi naje...

  • Dom Pilica

    Pilica

    • 1 560 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w otoczeniu Natura 2000 i Krajobrazowego Parku Orlich Gniazd. Miejscowość Złożeniec gmina Pilica. Idealna propozycja dla większej rodziny, która chce mieszkać z dala od miasta...

  • Nieruchomość zabudowana - Poręba

    Poręba

    • 349 866 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 1 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Poręba, Powiat Zawierciański 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospoda...

  • Sprzedam dom
    1 / 15
    Sprzedam dom

    Sławków

    • 950 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dwa domy.Jeden stan surowy zamknięty,drugi po remoncie.Domy znajdują sie w Sławkowie na Rynku,maja dwie księgi wieczyste,dwa lokale pod działalność gospodarczą.(Jeden jest...

  • Dom Poręba

    Poręba

    • 499 900 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący z 1990r, murowany, wybudowany z pustaka białego na działce 770m2 w miejscowości Poręba powiat zawierciański. Dom jest w trakcie remontu, wymieniony został dach na...

  • Dom Czekanka

    Czekanka

    • 276 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domek rekreacyjny na sprzedaż Czekanka koło Siewierza, miejsce idealne do wypoczynku, domy położone w lesie *domek o powierzchni użytkowej 33,26m2, całkowitej 44,88m2. *dom dre...

  • Dom Olkusz

    Olkusz

    • 1 320 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż budynek usługowy z funkcją mieszkalną o powierzchni całkowitej 439,90m 2 w Olkuszu. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Budynek zlokalizowany jest przy ul. Słowacki...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość zabudowana - Poręba

    Poręba

    • 393 600 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 1 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nieruchomość zabudowana - Zawiercie

    Zawiercie

    • 109 795 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: 1) 3/4 udziału nieruchomości gruntow...

  • Dom Ciągowice

    Ciągowice

    • 900 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta skierowana do klienta który szuka domu w otoczeniu terenów zielonych, z dala od ludzi lub też chciałby wykorzystać mieszkanie z pasją prowadzenia stajni, hodowli zwierząt cz...

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat Okazj

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 200 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Poręba

    Poręba

    • 255 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam dom z potencjałem w dobrym stanie technicznym położony w miejscowości Poręba z dala od głównej ulicy, w otoczeniu innej zabudowy jednorodzinnej. Dom wybudowany w latach 60...

  • Dom Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 433 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Niewielki dom położony w bardzo dobrej lokalizacji Rokitna Szlacheckiego. Dom ma powierzchnię ok 70m2, działka 848m2. Dom wybudowany w latach 30-tych ub wieku z cegły i kamienia,...

  • 3/4 udziału w zabudowanej działce - Kromołowie

    Zawiercie

    • 131 045 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 093 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Złożeniec Pilica dom w lesie, inwestycja lub dla rodziny
    1 / 16
    Złożeniec Pilica dom w lesie, inwestycja lub dla rodziny

    Złożeniec

    • 1 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Olkusz
    1 / 12
    Dom Olkusz

    Olkusz

    • 298 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom do remontu w Niesułowicach (gmina Olkusz) o powierzchni użytkowej ok. 40 m 2 . Położony na działce liczącej 14 arów. Układ domu: Parter : pokój, kuchnia...

  • Dom Poręba

    Poręba

    • 450 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Parterowy dom z poddaszem do adaptacji położony w niedalekiej odległości od centrum miasta Poręby. Dom wybudowany w latach 60-tych z cegły, z dachem skośnym 2-spadowym krytym blac...

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat Okazj

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 200 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bolesław

    • 649 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości