• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Mszaną Dolną

(54)
  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Dobra

    • 1 099 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 4 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jurków

    • 485 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Półrzeczki

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Krzczonów

    • 380 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wilkowisko

    • 1 179 000 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 3 673 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiśniowa

    • 980 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 3 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wierzbanowa

    • 699 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dobra

    • 600 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 3 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Lubień

    • 749 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Skrzydlna

    • 698 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kasinka Mała

    • 521 900 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dobra

    Dobra

    • 2 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa posiadłość na sprzedaż w Beskidzie Wyspowym | Dobra, Limanowa | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości - prezentuje na sprze...

  • Dom Skomielna Czarna rynek pierwotny ul.

    Skomielna Czarna

    • 439 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować inwestycję domków jednorodzinnych w urokliwej okolicy w Skomielnej Czarnej. Miejsce to otoczone jest pięknymi widokami rozprzestrzeniających się gór i...

  • 1 / 4
    Sprzedam dom

    Kornatka

    • 490 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Kornatka, stan surowy otwarty, powierzchnia 120 M2, powierzchnia działki 15ar budowlana w całości, projekt Archon w prymulkach więcej info...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Tomaszkowice

    Tomaszkowice

    • 1 350 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z tą unikatową ofertą. Na ten moment Naszym zdaniem nie znajdziecie Państwo z powiecie wielickim porównywalnej oferty jeśli chodzi o zastosowanie pro-e...

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Biskupice

    • 919 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 007 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Tomaszkowice

    • 850 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Biskupice

    • 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Sławkowice

    • 747 440 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 537 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Sławkowice

    • 697 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Łazany

    • 1 200 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Leśnica

    Leśnica

    • 1 950 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TATRZAŃSKI DWÓR Duża REPREZENTACYJNA rezydencja około 600m2 w stanie surowym otwartym. PRZEZNACZENIE : dom dla dużej rodziny albo pensjonat z apartamentami, a może DOM WESELN...

  • 1 / 4
    Dom Przebieczany rynek pierwotny

    Przebieczany

    • 920 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 4 694 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom na 8 arowej działce w Przebieczanach 4 km od granicy Wieliczki. Budynek o powierzchni użytkowej około 196,98 m2 wraz z garażem na dwa samochody. Budowany z betonu kom...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Skawinki » ul. Źródlana

    • 1 050 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom Grzechynia

    Grzechynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 2 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Wyjątkowy k...

  • Skawica - dom w zabudowie bliźniaczej. Polecamy!

    Skawica

    • 670 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 3 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja! Dom w zabudowie bliźniaczej w malowniczej Skawicy – idealne miejsce do życia i wypoczynku! Marzysz o domu w spokojnej, urokliwej okolicy, otoczonej naturą, a je...

  • Działka zagrodowa z domem w stanie do wykończenia

    Budzów

    • 749 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 943 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budzów ( powiat suski, województwo małopolskie )Na sprzedaż działka zagrodowa o pow. ok. 2900 m2 z rozpoczętą budową – idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Istnieje możliwość dok...

  • Budzów - dom na widokowej działce

    Budzów

    • 499 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 2 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Uwaga!!!NOWA NIŻSZA CENA!BYŁO 550.000 PLN - JEST 499.000 PLNNa sprzedaż dom w Budzowie (powiat suski) – idealna okazja dla miłośników własnej aranżacji i pięknych widoków!Budzów to...

  • Dom w Skawicy

    Skawica

    • 1 149 999 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny, przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 200 m², położony w malowniczej miejscowości Skawica, na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 1459 m² z automatycz...

  • Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Jastrzębi
    1 / 16
    Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 270 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trafia gospodarstwo rolne w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z domem około 70m2 w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią....

  • Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką

    Jastrzębia

    • 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom około 70 m2 w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z działką 20 arową. Dom w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią. Dom s...

  • Dom rekreacyjny 41,5 m² Grzechynia, działka 934 m²

    Grzechynia

    • 415 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny w Grzechyni o powierzchni użytkowej 41,5 m², położony na działce 934 m² w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy górskim potoku, w sąsiedztwie...

  • Dom jednorodziny z wiatą w otoczeniu lasu i potoku
    1 / 7
    Dom jednorodziny z wiatą w otoczeniu lasu i potoku

    Leśnica

    • 1 459 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 10 203 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY W OTOCZENIU LASU I POTOKU – LEŚNICA DOM WOLNOSTOJĄCY | FOTOWOLTAIKA | WIATA NA SAMOCHODY DZIAŁKA 1529 m² | CISZA I PRYWATNOŚĆ LEŚNICA, UL. ŁOSIE 6A | GMINA BUKOW...

  • Działka z warunkami zabudowy
    1 / 14
    Działka z warunkami zabudowy

    Jastrzębia

    • 250 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy ( dom do rozbiórki ) cena do negocjacji

  • Dom Przebieczany gm. Biskupice
    1 / 13
    Dom Przebieczany gm. Biskupice

    Przebieczany

    • 1 640 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 5 775 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 2 lokalowy na pięknej działce koło Wieliczki w osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa całego domu 284 m2 - każdy lokal po 142 m2. W każdym segmencie jest: na pa...

  • Dom Lanckorona
    1 / 12
    Dom Lanckorona

    Lanckorona

    • 249 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny położony na działce o powierzchni 11,99 ara zlokalizowany w Lanckoronie przy ul. Paleckiej. Budynek z lat 40-tych XX wieku, nadający się do remontu....

  • Dom Tomaszkowice rynek pierwotny

    Tomaszkowice

    • 850 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA BEZ PROWIZJI I PCC !!! Solidne domy budowane w technologii tradycyjnej na zacisznych działkach w Tomaszkowicach około 4 km od Rynku w Wieliczce. Domy budowane wg proj...

  • Dom Przebieczany rynek pierwotny

    Przebieczany

    • 899 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Domy już wybudowane . Zgoda na użytkowanie wydana przez PINB! Domy wybudowane wg projektu DOMY W KLEMATISACH 23B - powierzchnia użytkowa 130,01 ( całkowita 136 - skosy minima...

  • Dom Grzechynia gm. Maków Podhalański
    Dom Grzechynia gm. Maków Podhalański

    Grzechynia

    • 1 100 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 2 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa; Na sprzedaż nieruchomość o wyraźnym potencjale inwestycyjnym, przygotowana pod proje...

  • Dom Łazany

    Łazany

    • 520 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesna połowa bliźniaka - Łazany, gm. Biskupice | działka 579 m² | projekt Archon Na sprzedaż połowa bliźniaka realizowana według cenionego projektu Dom w Riveac...

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Biskupice

    • 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Biskupice

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Tomaszkowice

    • 950 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Lanckorona ul. Góralska

    Lanckorona » ul. Góralska

    • 275 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 1 599 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka budowlana 2044 m2 - LanckoronaNa sprzedaż działka o powierzchni 2044 m² położona w spokojnej i zielonej części Lanckorony, przy ul. Góralskiej / Konfederatów Barskich. Nier...