• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Roczyny
  • Poniatowa
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Łodzią

(79)
  • Dom Wiączyń Dolny

    Wiączyń Dolny

    • 1 950 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 10 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny parterowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 178 m2 w Nowosolnej (obr. Wiączyń Dolny). Ogrodzona działka o pow. 1594 m2 (szer. 35 x...

  • Dom Ksawerów

    Ksawerów

    • 17 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia reprezentacyjny dom wolnostojący o pow. użytkowej 389,28 m2 w Ksawerowie (powiat Pabianicki). Zagospodarowana działka o pow. 5109 m2 z domem gospodarczym o pow. 3...

  • Dom Dobra

    Dobra

    • 2 560 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 5 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej 449 m2 , położony w malowniczej miejscowości Dobra (gmina Stryków, powiat zgierski), w bliskim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wz...

  • Dom z dużą działką 2196 m2 pod usługi, Pabianice
    1 / 16
    Dom z dużą działką 2196 m2 pod usługi, Pabianice

    Pabianice

    • 880 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z dużą działką pod usługi, dwa oddzielne wejścia idealny dla dwóch rodzin lub inwestora Pabianice, ul. Łaska Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z 1932 roku...

  • Wyjątkowy dom jednorodzinny - skandynawska jakość,
    1 / 15
    Wyjątkowy dom jednorodzinny - skandynawska jakość,

    Aleksandrów Łódzki

    • 1 399 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż unikatowy dom jednorodzinny, którego charakter i jakość wykonania spotyka się niemal wyłącznie w krajach Skandynawii. Nieruchomość została zaprojektowana i zrealizowana...

  • dom mieszkalny Tuszyn, ul. Poddębina
    dom mieszkalny Tuszyn, ul. Poddębina

    Tuszyn

    • 650 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Tuszynie ul. Poddębina 45 Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Tuszyna, przy ul. Poddębina 45. Dom usytuowany jest na dział...

  • Dom marzeń 190 m2 działka 1400 m2 Rąbień ab
    Dom marzeń 190 m2 działka 1400 m2 Rąbień ab

    Rąbień AB

    • 2 650 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 14 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ### Dom marzeń na sprzedaż Rąbień AB, tuż pod Łodzią! Świetna lokalizacja tylko kilka minut od wjazdu na S14! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom, który spełni oczekiwani...

  • Dom wolnostojący Zgierz dz. Chełmy
    Dom wolnostojący Zgierz dz. Chełmy

    Zgierz

    • 999 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 9 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny zlokalizowany w Zgierzu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Chełmy. Nieruchomość idealna dla rodziny poszuku...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieliczni zdobyli Moskwę – Ty też możesz!
    1 / 16
    Nieliczni zdobyli Moskwę – Ty też możesz!

    Moskwa

    • 1 450 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • SIEDLISKO dom + 3 ha ziemi

    Budy Wolskie

    • 1 490 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż siedlisko, dom w stylu kanadyjskim oraz działka o powierzchni 3 ha / 30.000,- m2 /ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYDZIELENIA MNIEJSZEJ POWIERZCHNI DZIAŁKI . NIERUHOMOŚC...

  • Twój prywatny resort przy Lesie Popioły.
    1 / 13
    Twój prywatny resort przy Lesie Popioły.

    Stara Gadka

    • 2 499 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 11 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Zgierz ul. Tkacka

    Zgierz » ul. Tkacka

    • 255 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do sprzedania mieszkanie w Zgierzu w zabudowie szeregowej. Lokal składa się z kuchni, 2 pokoi, łazienki z toaletą i wiatrołapu. Cała powierzchnia użytkowa to 33 metry. Mieszkanie m...

  • Dom Zgierz ul. Tkacka

    Zgierz » ul. Tkacka

    • 255 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom z działką położona w w powiecie łódzkim wschodnim, w gminie Rzgów. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 91. Transport publiczny obsługują łódzkie MPK (li...

  • Dom Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Pabianice, Zamkowa
    1 / 11
    Dom Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 1 400 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 3 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja inwestycyjna - kamienica w sercu Pabianic, ul. Zamkowa Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną kamienicę o łącznej powierzchni użytkowej **449,38 m**, położoną na przest...

  • Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 12
    Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki

    Budy Wolskie

    • 3 400 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 15 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość gruntowa w rejonie Aleksandrowa Łódzkiego! Świetna lokalizacja- teren wiejski, zieleń, spokój a jednocześnie blisko do Łodzi oraz do wjazdu na drogę S14....

  • Dwa domy na jednej dzialce
    Dwa domy na jednej dzialce

    Aleksandrów Łódzki

    • 699 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na dzialce o pow.300m2 stoja 2 domy.Mieszkalny o pow.76m2,oraz drugi dom o pow.32m2 nam sluzy jako tzw.letniak.Garaz murowany z kanalem.Piwnica znajduje sie pod mniejszym domem.Str...

  • Rezydencja W Zielonym Zakątku :)
    1 / 16
    Rezydencja W Zielonym Zakątku :)

    Dzierżązna

    • 1 620 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Nieruchomość mieści się w malowniczej i spokojnej miejscowości DZIERŻĄZNA koło...

  • Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny 120m2
    1 / 8
    Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny 120m2

    Bychlew

    • 950 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny o powierzchni całkowitej 178m2 wybudowany w 2015 roku, z urządzonym ogrodem tarasem i zadbana działką około 900m2 obsadzoną...