• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Goleniowem

(23)
  • Nowy dom wolnostojący- PROMOCJA!

    Kliniska Wielkie

    • 1 100 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obniżona cena o 95 000 PLN tylko dla pierwszego Klienta- nie czekaj!Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Kliniskach Wielkich.Osie...

  • Bliźniak z pompą ciepła i fotowoltaiką- Promocja

    Kliniska Wielkie

    • 925 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 5 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obniżona cena o 60 000 PLN tylko dla pierwszego Klienta- nie czekaj! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w Kliniskach Wie...

  • Dom jednorodziny o pow. 216, 6 pokoi

    Czarna Łąka

    • 999 999 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 4 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu jednorodzinnego znajdujący się w Czarnej Łące.Spokojna cicha okolica z pięknym krajobrazem 800 m2 do jeziora Dąbie. Szybk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Mierzynie ul. Rolnicza

    Mierzyn

    • 890 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom idealny dla rodziny. Oferujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej znajdujące się w Mierzynie na ul. Rolniczej . Domy budowane są na jednej ze ślepych uliczek, co sprawi...

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Kurów

    • 899 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRO-WIE Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda duży dom wolnostojący

    Mierzyn

    • 1 863 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Volhy Karcheuskaya ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż z wolnej ręki: nieruchomości, po...

  • Syndyk sprzeda duży dom wolnostojący – nowa, niższa cena

    Mierzyn

    • 1 490 400 zł cena
    • 319 m2 powierzchnia
    • 4 673 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 840 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Szczecina? ta oferta jest dla ciebie.Nowoczesny bliźniak z funkcjonalnym rozkładem. Nieruchomość w stanie...

  • Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 840 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w stanie deweloperskim położona w bardzo ładnej okolicy, blisko komunikacji z bardzo ładnym rozkładem. Na parterze przestronny pokój dzienny połączony z kuchnią ok 35m...

  • Dobra – Nowoczesna Inwestycja - Graniczna
    1 / 3
    Dobra – Nowoczesna Inwestycja - Graniczna

    Dobra

    • 819 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ OFERTA BEZPOŚREDNIA, PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO NOWA INWESTYCJA !!! PROMOCJA NA SPRZEDAŻ DWÓCH PIERWSZYCH SEGMENTÓW !!! OFERTA SPRZEDAŻY NOWOCZESNYCH DO...

  • SAMOWYSTARCZALNY, EKOLOGICZNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 119m2
    1 / 3
    SAMOWYSTARCZALNY, EKOLOGICZNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 119m2

    Dobra

    • 819 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA SPRZEDAŻY Oferta bezpośrednia od osoby prywatnej. Dom jednorodzinny, dwulokalowy, nowoczesny według projektu KOSMATKA (biuro KB projekt). Najlepsza oferta na rynku: 1. ce...

  • Nieruchomość pod rodzinny dom opieki i rehabilitacji seniora
    1 / 8
    Nieruchomość pod rodzinny dom opieki i rehabilitacji seniora

    Pilchowo

    • 8 500 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 3 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość położona w Pilchowie gmina Police, oznaczona jako działki gruntowe nr 191/29 obszaru 4000 m2, 191/32 obszaru 841 m2, 191/34 obszaru 159 m2, obręb Pilchowo, powiat poli...

  • 1/6 udziału w nieruchomości zabudowanej - Drogoradz
    1/6 udziału w nieruchomości zabudowanej - Drogoradz

    Drogoradz

    • 25 900 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/141/2024 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Dom wolnostojący Dobra na działce 1105 m2
    1 / 4
    Dom wolnostojący Dobra na działce 1105 m2

    Dobra

    • 1 300 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 9 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ OFERTA BEZPOŚREDNIA, PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO NOWA INWESTYCJA !!! PROMOCJA NA SPRZEDAŻ DOMU WOLNOSTOJĄCEGO !!! OFERTA SPRZEDAŻY NOWOCZESNYCH DOMÓW JENORO...

  • Bliźniak - nowa inwestycja w Dobrej Szczecińskiej!
    1 / 9
    Bliźniak - nowa inwestycja w Dobrej Szczecińskiej!

    Grzepnica

    • 759 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i miejscem postojowym w Dobrej Szczecińskiej. Nieruchomość została wybudowana z wysokiej jakości materiałów! Na powierzchnię 105...

  • Dom Kobylanka
    1 / 15
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 1 550 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój przyszły dom w malowniczej Kobylance - przytulny i przestronny, czeka na adaptację! Jeśli marzysz o przestronnym i funkcjonalnym domu,w cichym i spokojnym miejscu,w miejscu...

  • Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 11
    Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 1 890 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 9 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać w miejscu, które daje spokój, przestrzeń i realną jakość życia - bez kompromisów? Wyobraź sobie dom, do którego wchodzisz i od razu wiesz, że to jest to. Przemyśl...

  • Dom Pilchowo gm. Police
    1 / 7
    Dom Pilchowo gm. Police

    Pilchowo

    • 759 999 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    759 999 zł cena tylko do 10.05.2026! Po tym terminie cena wraca do 799 000 zł. To ostatnie dni, aby wybrać najlepszy segment i zarezerwować go na obecnych warunkach. Szukasz 4 p...

  • Dom Kobylanka Sosnowe, Osiedle Sosnowe
    1 / 15
    Dom Kobylanka Sosnowe, Osiedle Sosnowe

    Kobylanka

    • 2 550 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 8 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom pod lasem w Kobylance w zabudowie jednorodzinnej przy ul. Osiedle Sosnowe. Dom zlokalizowany jest w kameralnej okolicy domów jednorodzinnych oraz lasu- wyjątkowa lo...

  • domek letniskowy
    1 / 3
    domek letniskowy

    Morzyczyn

    • 500 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana (342m2) z domkiem letniskowym (35m2) z drewna (z poł bala) oraz zadaszony taras (20m2) , podłączona kanalizacja, woda, prąd, wywóz odpadów przez Remondis + możliw...

  • Dom Kobylanka
    1 / 11
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 949 999 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury i z szybkim dojazdem do Szczecina? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Prezentujemy nowy dom na sprzedaż w miejscowości Kobylanka, zaled...

  • Dom Siadło Dolne gm. Kołbaskowo
    1 / 15
    Dom Siadło Dolne gm. Kołbaskowo

    Siadło Dolne

    • 7 900 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    | Skrajny szereg | 4 pokoje | ogród | Siadło Dolne | Widok na Odrę | Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu skrajnego segmentu domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w m...

  • Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 14
    Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 849 999 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98 m2 z dużą działką około 550 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi przy budynku. To bardzo dobra propozycja dla osób które ch...

  • Dom Pilchowo gm. Police
    Dom Pilchowo gm. Police

    Pilchowo

    • 1 228 450 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cena zawiera VAT 23%, który można odliczyć kupując nieruchomość na firmę! Oferujemy Państwu na sprzedaż budynki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155.5 m2 każdy - położone w P...

  • Dom Kobylanka
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 2 200 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 250m2 otoczony piękną otuliną lasu i pól o powierzchni 3ha, w Kobylance, niedaleko Jeziora Miedwie. Na powierzchnię 3ha składa się:...

  • Dom Sławoszewo gm. Dobra (Szczecińska), Gronowa
    1 / 15
    Dom Sławoszewo gm. Dobra (Szczecińska), Gronowa

    Sławoszewo

    • 1 649 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 8 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, wolnostojący dom w Sławoszewie 187 m na pięknej działce 1038 m. Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny, wolnostojący dom położony w urokliwym Sławoszewie. To ide...

  • Piękny Dom przy lesie nad J.Miedwie.

    Jęczydół

    • 1 699 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy Dom pod Lasem – Jęczydół, blisko jeziora Miedwie Zapraszamy do odkrycia miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącym spokojem natury. Na sprzedaż oferuje...

  • dom w super lokalizacji

    Wołczkowo » ul. Słonecznikowa

    • 789 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 802 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponuję do sprzedaży bliźniak, nieruchomość położona w atrakcyjnej części Wołczkowa na pograniczy z Bezrzeczem. dom o powierzchni użytkowej 116 m2 składający się z 2 kondygnacji...

  • Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra
    1 / 16
    Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra

    Dobra

    • 1 295 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m² na nasłonecznionej działce 743 m² w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki). Dom zbudowany w...

  • Ostatni dostępny, 12 minut pieszo do szkoły!
    1 / 7
    Ostatni dostępny, 12 minut pieszo do szkoły!

    Dobra

    • 990 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam atrakcyjny dom w Dobrej- idealny dla rodzinny, 10 minut spacerem do szkoły podstawowej! Spokojna, kameralna lokalizacja z szybkim dojazdem do Szczecina — idealne połączeni...

  • Zamieszkaj w tym roku, 3 minuty od J. Głębokiego!
    1 / 13
    Zamieszkaj w tym roku, 3 minuty od J. Głębokiego!

    Wołczkowo

    • 779 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie przy ul.Lipowej ! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w W...

  • Dom z furtką do lasu na dużej działce 7241mkw!

    Motaniec

    • 1 849 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 7 835 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękna posiadłość na działce 7241 mkw!!!Z możliwością wyodrębnienia działek na sprzedaż. Dom położony jest w spokojnej okolicy z furtką do lasu, otoczonej niską zabudową jednor...

  • Dom Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska), Malinowa
    Dom Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska), Malinowa

    Wołczkowo

    • 1 849 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 9 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM, W KTÓRYM ZACZYNA SIĘ PRAWDZIWE ŻYCIE. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w cenionej i spokojnej części Wołczkowo, przy ul. Malinowej miejscu, które łączy komfor...