• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Głuszycą

(140)
  • Dom Świdnica, bliskie okolice Świdnicy
    1 / 15
    Dom Świdnica, bliskie okolice Świdnicy

    Świdnica

    • 1 230 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 9 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM ZAREZERWOWANY ! Elegancki, komfortowo urządzony nowy dom w zabudowie bliźniaczej pod samą Świdnicą! Dom w wysokim standardzie, wykończony został materiałami najwyższej jakoś...

  • Dom z potencjałem – Wałbrzych, ul. Fałata
    1 / 12
    Dom z potencjałem – Wałbrzych, ul. Fałata

    Wałbrzych

    • 590 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m², położony na dużej działce 1160 m² w spokojnej części Wałbrzycha. Budynek z solidnej konstrukcji, dach w bardzo dobrym stanie...

  • Dom Struga gm. Stare Bogaczowice, Herbowa
    1 / 15
    Dom Struga gm. Stare Bogaczowice, Herbowa

    Struga

    • 870 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 4 485 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    194 metry kwadratowe przestrzeni, gdzie każdy znajdzie swoje miejsce. 3 sypialnie, 2 łazienki, bardzo duży salon z aneksem kuchennym brzmi ciekawie ????Zapoznaj się z ofertą sprzed...

  • dom Wałbrzych
    1 / 2
    dom Wałbrzych

    Wałbrzych

    • 620 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    do sprzedania dom wolnostojący w Wałbrzychu działka 1400 m2 dom zlokalizowany jest w dobrej dzielnicy miasta BEZPIECZNIE SPRZEDASZ I KUPISZ NIERUCHOMOŚĆ TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚ...

  • Dom Świdnica
    1 / 13
    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 780 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 4 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek A2 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy...

  • Dom Wałbrzych Podgórze
    1 / 11
    Dom Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 798 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz nieruchomości w topowej lokalizacji? Koniecznie zerknij na ofertę. Wałbrzych - Podgórze Dom wolnostojący o powierzchni 86m2 składający się :...

  • Dom Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 15
    Dom Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 1 500 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni całkowitej 290 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 196m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej został posadowiony w Wałbrzychu na P...

  • Dom Wałbrzych Podgórze
    1 / 11
    Dom Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 5 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Jedlina-Zdrój
    1 / 15
    Dom Jedlina-Zdrój

    Jedlina-Zdrój

    • 1 400 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 11 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję przestronny dom o powierzchni całkowitej 121,68m2. Wolnostojący budynek został posadowiony w spokojnej okolicy Jedlinie Zdrój na działce o powierzchni 766m2....

  • Dom Bystrzyca Górna ul. Bystrzyca Górna

    Bystrzyca Górna

    • 755 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9Zaprasza do zapoznania się z oferta w pełni wyposażonego domu o po...

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Wieruszów

    • 650 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom, pow.150m2,liczba pokoi 5,pow.działki 1600m2,rynek wtórny,rok budowy 1900 r.,stan wykończenia do od świeżenia,forma kuchni oddzielna,typ domu wolnostojący,sprzedaż bez...

  • Dom Świdnica
    1 / 8
    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 1 199 100 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący położony w samej Świdnicy - idealny dla większej rodziny! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne: - podwyższony parter: otwarty salon z dużym b...

  • Dom Świdnica, obrzeża miasta
    1 / 8
    Dom Świdnica, obrzeża miasta

    Świdnica

    • 900 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany na obrzeżach miasta Świdnica! Dom o powierzchni 98 m2, na który składa się salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na ogródek, 3...

  • Dom Nowa Ruda ul.

    Nowa Ruda

    • 170 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 1 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lubisz dreszczyk emocji? Ciekawi Cię historia Nowej Rudy?Omega Estate proponuje dziś do zakupu DOM KATA.Dom o powierzchni mieszkalnej 119,87 m2, a okolo 135 m2 znajduje w cichej ok...

  • Dom Zagórze Śląskie ul.

    Zagórze Śląskie

    • 1 248 999 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu w cichej okolicy? Ty i Twoja rodzina lubicie spędzać czas w otoczeniu natury? Omega Estate przestawia piękny, przestronny dom o powierzchni całkowitej około 200 m2 (15...

  • Dom Świdnica rynek pierwotny ul.

    Świdnica

    • 849 999 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 5 903 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Ryzyko przed codziennym uczestnictwem w życiu sąsiada to częsty problem z domami szeregowymi. Warto zatem zwrócić uwagę na technologię budowy domu, który nas interesuje.Mamy przyje...

  • Dom Świdnica

    Świdnica

    • 1 400 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 500 m2 z czego ok 350m2 to powierzchnia mieszkalna. Dom położony jest a atrakcyjnej i spokojnej c...

  • Dom Świdnica
    1 / 15
    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 3 800 000 zł cena
    • 829 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kamienica z windą po kapitalnym remoncie w zwartej zabudowie śródmiejskiej. Piwnica: kotłownia, lokal- PUB z kominkiem pow. 88,35, pomieszczenia sanitarne. Parter: dwa lokale użyt...

  • Dom Świdnica
    1 / 10
    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 751 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 828 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom wolnostojący położony w Śmiałowicach! Istnieje możliwość zakupu mniejszego domu! Dom parterowy z poddaszem użytkowym, stawiany w technologii szkieletowej. Parter domu...

  • Dom Lubachów gm. Świdnica
    1 / 15
    Dom Lubachów gm. Świdnica

    Lubachów

    • 1 770 100 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 8 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pięknie położony dom pod lasem - Lubachów! Idealny dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, chcących żyć blisko natury. Na terenie posesji znajduje się dom główny o powierzchni 2...