• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Głuszycą

(140)
  • Dom Świdnica, Sudecka

    Nowe

    Dom Świdnica, Sudecka

    Świdnica

    • 750 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Komfortowy dom (1/4) w zabudowie szeregowej, położony w cichej części Świdnicy - Sudecka! Przemyślany, funkcjonalny układ i kompaktowy rozmiar...

  • Dom Świdnica

    Nowe

    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 830 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 7 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mowa niższa cena Rynek wtórny ! dom gotowy do wykończenia- stan deweloperski Oferujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej, na nowo powstałym osiedlu przy Świdnicy w...

  • Dom Świdnica

    Nowe

    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 849 100 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 665 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta 0 % prowizji od kupującego ! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: d...

  • Dom Świdnica

    Nowe

    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 799 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA 0% DLA KUPUJĄCYCH! Prezentujemy Państwu nową inwestycję bliźniaków położonych w Świdnicy - Księżycowa! Domy w stanie deweloperskim. Na powierzchnie domów składają się: -...

  • Dom Świdnica

    Nowe

    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 815 100 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 4 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek B2 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy...

  • Dom Świdnica, Sadowa

    Nowe

    Dom Świdnica, Sadowa

    Świdnica

    • 950 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 8 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta 0% prowizji. Oferujemy eleganckie i komfortowe domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi. Domy o powierzchni 115 m2 dzieli się na przestrzeń dz...

  • Dom Świdnica, Zielona

    Nowe

    Dom Świdnica, Zielona

    Świdnica

    • 589 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    dom położony w Pszennie ! (oferta 0 % prowizji ) Środkowy szereg Stan surowy- zamknięty ! (istnieje moziwośc zakupu w standardzie dewelopwerskim w wyższej cenie ! ) Segmenty...

  • Dom Świdnica, Sudecka

    Nowe

    Dom Świdnica, Sudecka

    Świdnica

    • 750 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Świdnica

    Nowe

    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 935 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domów parterowych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w malowniczej okolicy niedaleko Świdnicy. Jako pośrednik nieruchomości z przyjemnoś...

  • Dom Bielawa

    Bielawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 177,45 m, wybudowany w 2015 roku, usytuowany na działce o powierzchni 900 m. Nieruchomość została zapro...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pieszyce

    • 1 699 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 6 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Dom Witoszów Świdnica 6km Wrocław 50km
    1 / 12
    Dom Witoszów Świdnica 6km Wrocław 50km

    Witoszów Górny

    • 1 590 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proszę o niedzwonienie z agencji nieruchomości. Komfortowy dom jednorodzinny w malowniczo położonym Witoszowie świetnie skomunikowany ze Świdnicą ( autobusy Mpk ), łączy w sobie pi...

  • Dom Bielawa
    1 / 15
    Dom Bielawa

    Bielawa

    • 699 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom (bliźniak) parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 100m2, posadowiony na 10 arowej działce. Na dole znajdują się 2 duże pokoje, duża kuchnia, łazienka o...

  • Dom Świdnica

    Świdnica

    • 1 149 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przedstawiamy na sprzedaż skrajny segment szeregowca o powierzchni 115m, zlokalizowany w cichej i dobrze skomunikowanej części Pszenna. ----GOTOWY DO WPROWADZENIA--- Najważ...

  • 1 / 3
    Nowoczesny dom do wykończenia, 105m2,Bielawa

    Bielawa

    • 860 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 105 m², zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie codziennego życia. Nieruchomość została wybudowana w 2025 roku w trad...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym, okolice Bielawy

    Ostroszowice

    • 630 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 13 arów, zlokalizowany w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, około 3 km od Bielaw...

  • Dom w Centrum Bielawy pow. działki 957m2

    Bielawa

    • 1 090 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 3 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania zadbany dom w Centrum Bielawy o pow. 286m2/ działka 957m2Budynek składa się zParter: przedpokój , kuchnia, salon z kominkiem, duża łazienka, kotłowniaPiętro: trzy syp...

  • Dom Świdnica, okolice Centrum
    1 / 7
    Dom Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 549 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 4 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Centrum miasta - do remontu! Idealny również na siedzibę firmy! Dom przeznaczony do kapitalnego remontu, daje jednak ogromne możliwości adaptacyjne i aranżacyjne. Obecnie...

  • Dom Wałbrzych Biały Kamień
    1 / 11
    Dom Wałbrzych Biały Kamień

    Wałbrzych

    • 1 299 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ BUDYNEK, KAMIENICA W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE KOMPLEKSU STARA KOPALNIA. Budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni ok.800m2 w całości podpiwniczony, posadowiony na działce...

  • Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy
    1 / 16
    Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy

    Ostroszowice

    • 330 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 1 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom- przedwojenny pensjonat 234m2 Ostroszowice k. Bielawy (65 km na południe od Wrocławia) tylko dla miłośników starych domów Tu historia spotyka współczesność. Odkryj niepowtarza...