• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Czerniejewem

(52)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gniezno

    • 6 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    BROWWAR - Piotr Browarski
    Biuro nieruchomości

  • Dom Gniezno ul. Grzybowo

    Gniezno » ul. Grzybowo

    • 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Inwestycja w centrum Gniezna!  Budynek 4 mieszkania + Lokal użytkowy + Działka 934m2 | Ul. GrzybowoCena: 990 000 PLNPowierzchnia działki: 934 m²Lokalizacja: Gniezno, ul. Grzybowo (...

  • Dom Wagowo gm. Pobiedziska, Wilcza
    1 / 14
    Dom Wagowo gm. Pobiedziska, Wilcza

    Wagowo

    • 850 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 3 513 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w miejscowości Wagowo, przy ul. Wilczej, w bezpośrednim sąsiedztwie Pobiedzisk. Nieruchomość położona jest na przestronnej...

  • Dom Gniezno ul. Kawiary

    Gniezno » ul. Kawiary

    • 5 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Gniezno ul.Kawiarydo wynajęcia dom o powierzchni około 200m2idealny dla osób pracujących -firmy, 8 pokoi, 2 łazienki, 2 kuchnie, całość umeblowana i wyposażona ,maksimum 12-15 osób...

  • Dom projekt WK1 Vintage las jezioro
    1 / 5
    Dom projekt WK1 Vintage las jezioro

    Jankowo Dolne

    • 2 000 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam .. sprzedam gotowy dom i projekt 300 m/kw - dzialka 3000m/kw wielkopolska + kultowy zegarek maserati .. dom dzialka tip top ukonczone 100% .. posiadlosc jak na foto dom w les...

  • Dom i 2 budynki gospodarcze, 5 km od Wrześni
    1 / 10
    Dom i 2 budynki gospodarcze, 5 km od Wrześni

    Chocicza Wielka

    • 640 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość zabudowana położona w spokojnej okolicy, 5 km od Wrześni. Na działce znajduje się budynek mieszkalny (3 pokoje, kuchnia, łazienka) z możliwością adaptacji...

  • Dom Witkowo Kwiatowa, Kwiatowa
    1 / 15
    Dom Witkowo Kwiatowa, Kwiatowa

    Witkowo

    • 319 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 1 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TERAZ JESZCZE NIŻSZA CENA! Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą i atrakcyjną nieruchomość, jaką jest 1-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony w...

  • Dom Cielimowo gm. Niechanowo Cielimowo, Sosnowa
    1 / 12
    Dom Cielimowo gm. Niechanowo Cielimowo, Sosnowa

    Cielimowo

    • 568 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny 1-piętrowy, częściowo podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 573 m2, położony w Cielimowie, w stars...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Łubowo Siemianowo, Siemianowo
    1 / 13
    Dom Łubowo Siemianowo, Siemianowo

    Łubowo

    • 285 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 1 913 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu do zakupu nieruchomość z rozpoczętą budową bardzo atrakcyjnego jednorodzinnego, wolnostojącego, parterowego z poddaszem użytkowym domu, o powierzchni całkowit...

  • Dom Gniezno ul.

    Gniezno

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż - elegancki dom  Gniezno - DalkiLokalizacja: Gniezno, Dalki - na granicy miasta Powierzchnia domu: 147 m²Powierzchnia działki: 904 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom parterow...

  • 1 / 3
    Dom Gwiazdowo rynek pierwotny ul.

    Gwiazdowo

    • 510 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 892 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom prosto od dewelopera - wyjątkowa okazja!Prowadzę sprzedaż całego projektu - zadzwoń i zapytaj o dostępne opcje mieszkań i domów.+48 [tel] Bez prowizji - brak ukrytych kosztów....

  • 1 / 4
    Dom Gwiazdowo rynek pierwotny ul.

    Gwiazdowo

    • 510 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    ** Brak prowizji dla biura** Marzysz o spokojnym życiu blisko natury, z jednoczesnym dostępem do uroków metropolii? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy nowoczesne domy...

  • Szeregowiec w Gwiazdowo, Hot oferta, 0% prowizji
    Szeregowiec w Gwiazdowo, Hot oferta, 0% prowizji

    Gwiazdowo

    • 489 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom szeregowy w Gwiazdowo, 0% prowizji
    Sprzedam dom szeregowy w Gwiazdowo, 0% prowizji

    Gwiazdowo

    • 499 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Doskonałe 4 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią
    Doskonałe 4 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią

    Gwiazdowo

    • 550 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom szeregowy w Gwiazdowo, 0% prowizji
    Sprzedam dom szeregowy w Gwiazdowo, 0% prowizji

    Gwiazdowo

    • 610 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom szeregowy w Gwiazdowo. 0% prowizji
    Sprzedam dom szeregowy w Gwiazdowo. 0% prowizji

    Gwiazdowo

    • 549 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 6 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż, Witkowo, Warszawska

    Witkowo

    • 850 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ I PIĘKNYM OGRODEM NA SPRZEDAŻ | WITKOWO | POWIERZCHNIA DZIAŁKI 2999 M2 | 6 POKOI NOWE STANDARDY REKLAMY - oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [ur...

  • Dom Niechanowo ul. Parkowa

    Niechanowo » ul. Parkowa

    • 799 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o powierzchni 250m², położony w spokojnej okolicy Niechanowa przy ul. Parkowej,  (na przeciwko parku)Nieruchomość składa się z dwóch różnych mieszkań, co stanowi ro...

  • Dom na sprzedaż, Dominowo

    Dominowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom z basenem położony w urokliwej wiejskiej okolicy wśród pól i niedaleko znajdujących się lasów. Na dużej działce o powierzchni 1780m2...