• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Brzezinami

(30)
  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Koluszki

    • 970 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Marianów Kołacki

    • 1 380 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 11 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Głowno

    • 1 300 000 zł cena
    • 585 m2 powierzchnia
    • 2 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lipiny

    • 1 490 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 7 526 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Stryków

    • 3 499 900 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 17 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Janków

    • 790 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stryków

    • 1 900 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głowno

    • 1 499 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 8 282 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę dom Stryków k/Łodzi
    Wynajmę dom Stryków k/Łodzi

    Stryków

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę dom Stryków k/Łodzi

  • Sprzedam dom z działką Stryków
    Sprzedam dom z działką Stryków

    Stryków

    • 800 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z działką Stryków koło Łodzi. Dom wysoki parter, działka 1600 m kw.; na działce jest również budynek gospodarczy 50 m kw.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom

    Antoniew

    • 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzialka budowlana o pow. 3141 mkw. szerokość ok. 21 metrów, głębokość ok. 150 metrów. Stan budynku do zamieszkania. 160 m² (125 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (2 sypialnie),...

  • Nowoczesna stodoła w 4 tygodnie / na zgłoszenie

    Ksawerów

    • 99 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom na działce inwestora. Przedstawiamy Państwu ofertę na zakup nowego domu 35m2 z antresolą - model MTB ONE. W skład oferty wchodzą wszystkie elementy sprefabrykowane w naszej...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cyprianów

    • 990 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Jedyny taki dom w Grotnikach!!
    1 / 20
    Jedyny taki dom w Grotnikach!!

    Grotniki

    • 1 150 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 9 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rąbień

    • 835 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grotniki

    • 1 800 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Krzywiec

    • 850 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 1 070 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 1 180 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 7 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 850 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Bychlew

    • 499 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 1 650 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 5 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 420 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 756 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bronisławów

    • 570 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 710 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Rąbień k. Łodzi, sprzedam dom
    1 / 16
    Rąbień k. Łodzi, sprzedam dom

    Rąbień

    • 820 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą i potencjałem Rąbień, gm. Aleksandrów Łódzki. Powierzchnia: 240m² (180m² użytkowa), działka 1128m² Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji: * Piętro (do zamieszkani...

  • Murowany dom 120 m z działką 2500 m przy lesie–Łódź, Krzywiec
    1 / 15
    Murowany dom 120 m z działką 2500 m przy lesie–Łódź, Krzywiec

    Krzywiec

    • 630 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony w miejscowości Krzywiec, ok. 30 lat temu wybudowany, do wykończenia według własnego gustu. Opis nieruchomości: dom podpiwniczony,...

  • Luksusowa rezydencja z basenem i bacówką, 1,2 ha
    1 / 16
    Luksusowa rezydencja z basenem i bacówką, 1,2 ha

    Jadwinin

    • 4 220 000 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż imponująca willa rezydencjonalna położona na przepięknej, niemal 1,2-hektarowej działce w Jadwininie koło Pabianic w miejscu gwarantującym ciszę, prywatność i szybki do...

  • Gotowy dom "Plastuś", 12min od Łodzi
    1 / 16
    Gotowy dom "Plastuś", 12min od Łodzi

    Konstantyna

    • 1 290 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 4 868 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Może To Twoje Miejsce na Ziemi ?
    1 / 16
    Może To Twoje Miejsce na Ziemi ?

    Rosanów

    • 740 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Kupujący nie płaci prowizji! Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany...

  • Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny 120m2
    1 / 8
    Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny 120m2

    Bychlew

    • 950 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny o powierzchni całkowitej 178m2 wybudowany w 2015 roku, z urządzonym ogrodem tarasem i zadbana działką około 900m2 obsadzoną...

  • Rezydencja W Zielonym Zakątku :)
    1 / 16
    Rezydencja W Zielonym Zakątku :)

    Dzierżązna

    • 1 620 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Nieruchomość mieści się w malowniczej i spokojnej miejscowości DZIERŻĄZNA koło...

  • Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 12
    Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki

    Budy Wolskie

    • 3 400 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 15 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość gruntowa w rejonie Aleksandrowa Łódzkiego! Świetna lokalizacja- teren wiejski, zieleń, spokój a jednocześnie blisko do Łodzi oraz do wjazdu na drogę S14....

  • Dom Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom z działką położona w w powiecie łódzkim wschodnim, w gminie Rzgów. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 91. Transport publiczny obsługują łódzkie MPK (li...

  • Dom Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Twój prywatny resort przy Lesie Popioły.
    1 / 13
    Twój prywatny resort przy Lesie Popioły.

    Stara Gadka

    • 2 499 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 11 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• SIEDLISKO dom + 3 ha ziemi

    Budy Wolskie

    • 1 490 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż siedlisko, dom w stylu kanadyjskim oraz działka o powierzchni 3 ha / 30.000,- m2 /ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYDZIELENIA MNIEJSZEJ POWIERZCHNI DZIAŁKI . NIERUHOMOŚC...

  • Dom marzeń 190 m2 działka 1400 m2 Rąbień ab
    Dom marzeń 190 m2 działka 1400 m2 Rąbień ab

    Rąbień AB

    • 2 650 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 14 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ### Dom marzeń na sprzedaż Rąbień AB, tuż pod Łodzią! Świetna lokalizacja tylko kilka minut od wjazdu na S14! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom, który spełni oczekiwani...

  • Dom Ksawerów

    Ksawerów

    • 17 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia reprezentacyjny dom wolnostojący o pow. użytkowej 389,28 m2 w Ksawerowie (powiat Pabianicki). Zagospodarowana działka o pow. 5109 m2 z domem gospodarczym o pow. 3...