• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Celiny
  • Andrespol
  • Laskowa
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Brzezinami

(30)
  • Dom Wiączyń Dolny

    Wiączyń Dolny

    • 1 950 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 10 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny parterowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 178 m2 w Nowosolnej (obr. Wiączyń Dolny). Ogrodzona działka o pow. 1594 m2 (szer. 35 x...

  • Dom Dobra

    Dobra

    • 2 560 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 5 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej 449 m2 , położony w malowniczej miejscowości Dobra (gmina Stryków, powiat zgierski), w bliskim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wz...

  • Nieliczni zdobyli Moskwę – Ty też możesz!
    1 / 16
    Nieliczni zdobyli Moskwę – Ty też możesz!

    Moskwa

    • 1 450 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Dom Głowno ul. Gen. Józefa Sowińskiego

    Głowno » ul. Sowińskiego

    • 1 249 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155,82mkw, znajdujący się w miejscowości Głowno w pow. Zgierskim.Najważniejsze atuty:Obszar działki: Całkowita powierzc...

  • Sprzedam/zamienię dom pod Łodzią
    1 / 7
    Sprzedam/zamienię dom pod Łodzią

    Rokiciny

    • 820 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania dom pod Łodzią w okolicach Rokicinn powiat tomaszowski gmina Rokiciny, dom o powierzchni 140 MKW na działce o powierzchni 2000 MKW, parter domu do zamieszka...

  • Dom jednorodzinny okolice Brzezin
    1 / 16
    Dom jednorodzinny okolice Brzezin

    Popień

    • 595 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż duży, solidny piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 220m2 + strych i piwnica o łącznej powierzchni 400m2. Nieruchomość położona jest na z działce...

  • Dom Andrespol ul. Rokicińska

    Andrespol » ul. Rokicińska

    • 1 300 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, dwupiętrowy dom o powierzchni 220 m², położony na działce 708 m² w dobrze skomunikowanej części Andrespola - zaledwie 11 km od centrum Łodzi.Najważniejsze i...

  • Dom Wola Lubiankowska - na sprzedaż
    1 / 13
    Dom Wola Lubiankowska - na sprzedaż

    Wola Lubiankowska

    • 599 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom sprzedam. Na działce o powierzchni 450 m2 znajduje się dom o powierzchni 135 m2 (parter i poddasze użytkowe). Wybudowany w 2021 roku. Na parterze mieści się przestronny salon,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Głowno

    • 2 490 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 6 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ługi ul.

    Ługi

    • 750 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym zamkniętym / 200 m2 / 3256 m2 działki / Ługi gm. StrykówNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni użytkowej 200 m2, położony w m...

  • Dom Głowno ul. Plac Wolności

    Głowno » ul. Plac Wolności

    • 1 590 000 zł cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 4 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Oferuje na sprzedaż kamienice z 1935 roku zlokalizowaną w centrum Głowna przy Placu Wolności.Najważniejsze atuty: Działka:  wewnętrzne podwórko o powierzchni 343 m2 zapewnia mie...

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Głowno

    • 700 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 978 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Głownie na sprzedaż
    1 / 15
    Dom w Głownie na sprzedaż

    Głowno

    • 2 200 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, cichej okolicy w Głownie. Jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Dogodny jest również dojazd do stolicy regionu Łodzi. W pobliżu z...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiączyń Dolny

    • 1 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiączyń Dolny

    • 2 000 000 zł cena
    • 38 714 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • ** PIĘKNY DOM ** ŚWIETNA LOKALIZACJA **
    1 / 20
    ** PIĘKNY DOM ** ŚWIETNA LOKALIZACJA **

    Bukowiec

    • 1 400 360 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 6 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Głowno

    • 1 200 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Byszewy

    • 1 290 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głowno

    • 499 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wola Cyrusowa-Kolonia

    • 440 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości