• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Brzeziny

(1)
  • Dom w Brzezinach 210 m2 stan surowy działka 512 m2
    1 / 12
    Dom w Brzezinach 210 m2 stan surowy działka 512 m2

    Brzeziny

    • 350 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Brzezinach 210 m2 – powierzchnia zabudowy 92 m2 stan surowy – trzy kondygnacje. Działka 512 m2 zbliżona do kwadratu. ulica Niemcewicza 33 Uwaga: wszelkiej maści pośrednikom...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Głownie na sprzedaż
    1 / 15
    Dom w Głownie na sprzedaż

    Głowno

    • 2 200 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, cichej okolicy w Głownie. Jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Dogodny jest również dojazd do stolicy regionu Łodzi. W pobliżu z...

  • Dom Ługi ul.

    Ługi

    • 750 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym zamkniętym / 200 m2 / 3256 m2 działki / Ługi gm. StrykówNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni użytkowej 200 m2, położony w m...

  • Dom Wola Lubiankowska - na sprzedaż
    1 / 13
    Dom Wola Lubiankowska - na sprzedaż

    Wola Lubiankowska

    • 599 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom sprzedam. Na działce o powierzchni 450 m2 znajduje się dom o powierzchni 135 m2 (parter i poddasze użytkowe). Wybudowany w 2021 roku. Na parterze mieści się przestronny salon,...

  • Dom Andrespol ul. Rokicińska

    Andrespol » ul. Rokicińska

    • 1 300 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, dwupiętrowy dom o powierzchni 220 m², położony na działce 708 m² w dobrze skomunikowanej części Andrespola - zaledwie 11 km od centrum Łodzi.Najważniejsze i...

  • Dom jednorodzinny okolice Brzezin
    1 / 16
    Dom jednorodzinny okolice Brzezin

    Popień

    • 595 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż duży, solidny piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 220m2 + strych i piwnica o łącznej powierzchni 400m2. Nieruchomość położona jest na z działce...

  • Sprzedam dom z działką Stryków
    Sprzedam dom z działką Stryków

    Stryków

    • 800 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z działką Stryków koło Łodzi. Dom wysoki parter, działka 1600 m kw.; na działce jest również budynek gospodarczy 50 m kw.

  • Dom Głowno ul. Gen. Józefa Sowińskiego

    Głowno » ul. Sowińskiego

    • 1 249 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155,82mkw, znajdujący się w miejscowości Głowno w pow. Zgierskim.Najważniejsze atuty:Obszar działki: Całkowita powierzc...

  • Dom Dobra

    Dobra

    • 2 560 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 5 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej 449 m2 , położony w malowniczej miejscowości Dobra (gmina Stryków, powiat zgierski), w bliskim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wz...

  • Dom Wiączyń Dolny

    Wiączyń Dolny

    • 1 950 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 10 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny parterowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 178 m2 w Nowosolnej (obr. Wiączyń Dolny). Ogrodzona działka o pow. 1594 m2 (szer. 35 x...