• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Bielawą

(48)
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pieszyce

    • 1 699 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 6 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Dom Tąpadła

    Tąpadła

    • 475 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Tąpadła przy Masywie Ślęży, otoczona lasami. To miejsce zachwyca ciszą , spokojem i bliskością natury-...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym, okolice Bielawy

    Ostroszowice

    • 630 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 13 arów, zlokalizowany w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, około 3 km od Bielaw...

  • Komfortowy dom z 3 sypialniami i dużą działką

    Niemcza

    • 570 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom typu bliźniak położony w spokojnej okolicy Niemczy. Idealny dla rodziny lub osób szukających wygodnej przestrzeni z dużą działką oraz dost...

  • Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy
    1 / 16
    Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy

    Ostroszowice

    • 330 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 1 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom- przedwojenny pensjonat 234m2 Ostroszowice k. Bielawy (65 km na południe od Wrocławia) tylko dla miłośników starych domów Tu historia spotyka współczesność. Odkryj niepowtarza...

  • Dom Niemcza, Ratuszowa
    1 / 5
    Dom Niemcza, Ratuszowa

    Niemcza

    • 420 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom kamienicę do remontu o powierzchni użytkowej ok. 250 m2 usytuowaną w centrum Niemczy, ul. Ratuszowa. Możliwość wydzielenia 5 mieszkań. Kam...

  • Dom Przedborowa gm. Stoszowice
    1 / 15
    Dom Przedborowa gm. Stoszowice

    Przedborowa

    • 549 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania duży dom o powierzchni 240m2, w którym znajdują się dwa odrębne mieszkania. Dom posadowiony na działce o powierzchni 2691 m2. Na parterze znajdują się 4 pokoje, kuchn...

  • Dom Głuszyca
    1 / 15
    Dom Głuszyca

    Głuszyca

    • 560 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 1 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest przestronny wolnostojący dom o powierzchni w granicy 315,00 m2. Budynek został posadowiony w Głuszycy w spokojnej lokalizacji. Składający się z dwóc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Jedlina-Zdrój
    1 / 15
    Dom Jedlina-Zdrój

    Jedlina-Zdrój

    • 1 400 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 11 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję przestronny dom o powierzchni całkowitej 121,68m2. Wolnostojący budynek został posadowiony w spokojnej okolicy Jedlinie Zdrój na działce o powierzchni 766m2....

  • Dom Bystrzyca Górna ul. Bystrzyca Górna

    Bystrzyca Górna

    • 755 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9Zaprasza do zapoznania się z oferta w pełni wyposażonego domu o po...

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Wieruszów

    • 650 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom, pow.150m2,liczba pokoi 5,pow.działki 1600m2,rynek wtórny,rok budowy 1900 r.,stan wykończenia do od świeżenia,forma kuchni oddzielna,typ domu wolnostojący,sprzedaż bez...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący w Brodziszów
    1 / 15
    Na sprzedaż dom wolnostojący w Brodziszów

    Brodziszów

    • 775 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 768 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu tę wyjątkową nieruchomość w miejscowości Brodziszów. To przestronny dom o powierzchni 280 metrów kwadratowych, składający się z dwóch mieszkań. Mieszkanie n...

  • Dom Nowa Ruda
    1 / 15
    Dom Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 800 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Nowej Rudzie Powierzchnia działki: 0,3381 ha Powierzchnia domu: 186 m (3 kondygnacje) Budynek gospodarczy: 187 m Wydzielona działka: około 12 arów, wy...

  • Dom Nowa Ruda ul.

    Nowa Ruda

    • 170 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 1 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lubisz dreszczyk emocji? Ciekawi Cię historia Nowej Rudy?Omega Estate proponuje dziś do zakupu DOM KATA.Dom o powierzchni mieszkalnej 119,87 m2, a okolo 135 m2 znajduje w cichej ok...

  • Dom Zagórze Śląskie ul.

    Zagórze Śląskie

    • 1 248 999 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu w cichej okolicy? Ty i Twoja rodzina lubicie spędzać czas w otoczeniu natury? Omega Estate przestawia piękny, przestronny dom o powierzchni całkowitej około 200 m2 (15...

  • dom powierzchnia 220m2 Bielawa (60 km od Wrocławia)
    1 / 9
    dom powierzchnia 220m2 Bielawa (60 km od Wrocławia)

    Dzierżoniów

    • 380 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    dom powierzchnia 220m2 Bielawa (60 km od Wrocławia) • Cena 380000zł • dom wolnostojący - stan surowy zamknięty • powierzchnia 220m2 • powierzchnia działki 544m2 • ilość kondygnac...

  • Dom jednorodzinny o pow. 220 m2 cał., do zamieszkania, super
    1 / 16
    Dom jednorodzinny o pow. 220 m2 cał., do zamieszkania, super

    Dzierżoniów

    • 1 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w rewelacyjnej lokalizacji w Dzierżoniowie. Blisko szkoły, przedszkoli, sklepów. Spokojna lokalizacja, ale wszędzie blisko. Dom gotowy do zamieszkani...

  • Okazja. Sprzedam Kamienicę w Dzierżoniowie
    1 / 16
    Okazja. Sprzedam Kamienicę w Dzierżoniowie

    Dzierżoniów

    • 2 990 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Okazja. Sprzedam część zorganizowanego przedsiębiorstwa wraz kamienicą ( czerwono żółta) pow 1006 m2 wraz z wyposażeniem. Cena do negocjacji !!! W kamienicy mieści się: 10 mieszkań...

  • Dom Lubachów gm. Świdnica
    1 / 15
    Dom Lubachów gm. Świdnica

    Lubachów

    • 1 770 100 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 8 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pięknie położony dom pod lasem - Lubachów! Idealny dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, chcących żyć blisko natury. Na terenie posesji znajduje się dom główny o powierzchni 2...

  • Dom Lutomia Dolna

    Lutomia Dolna

    • 855 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 110m2 , ( 150m2 użytkowej ) położony w Lutomii Dolnej. Dom przeszedł generalny remont w latach 2019-2020, w...