• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Grodziszcze
  • Warszawa
  • Tychy +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Bielawą

(48)
  • 4pok 120m OGRÓD / 2STRYCHY / PIWNICA / GARAŻ (Nowy Julianów)
    1 / 16
    4pok 120m OGRÓD / 2STRYCHY / PIWNICA / GARAŻ (Nowy Julianów)

    Walim

    • 999 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam wyjątkową ofertę domu który znajduje się na Nowym Julianowie. Powierzchnia działki: 5030m2 Powierzchnia użytkowa domu: 120m2 Powierzchnia całkowita: 485,75m2 Na part...

  • Dom Przerzeczyn-Zdrój ul. Spacerowa

    Przerzeczyn-Zdrój » ul. Spacerowa

    • 850 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Mamy Zaszczyt Zaprezentować uroczy dom znajdujący się w miejscowości Przerzeczyn-Zdrój przy ulicy Spacerowej. [/i] Dom Wybudowany w 2007r, składa się z parteru oraz poddasza...

  • sprzedam dom

    Nowa Ruda

    • 995 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom położony w Kotlinie Kłodzkiej w malowniczej miejscowości Nowa Ruda. Budynek znajduje się przy ul. Mała Kolonia w spokojnej okolicy na wzniesieniu (około 2km od centru...

  • Wynajmę Domek blisko Gór Sowich

    Pieszyce

    • 250 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    wynajmę Domek 3km do Gór Sowich cena 250zł za dobę za 4 osoby ,minimum 2/3 doby . na dole salon z aneksem kuchennym .wyjście na ogród na piętrze sypialnia...

  • dom polowa 150m2 z budynkami i działką 47ar
    dom polowa 150m2 z budynkami i działką 47ar

    Stoszowice

    • 153 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Połowa domu 150m2, z działką 47 arów i zabudowaniami gosp.,,strych,ogród, Stoszowice k.Ząbkowic Śl.,drogi asfaltowe,,miłe spokojne sąsiedztwo, okazja 153000zł. nr.ksiąg wieczystyc...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zagórze Śląskie

    • 3 600 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 16 514 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Połowa domu z działką Stoszowice koło Ząbkowic Śl
    Połowa domu z działką Stoszowice koło Ząbkowic Śl

    Stoszowice

    • 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu ze strychem, z działką uprawową pod zabudowę + ogrodowa,całość 0,45ha ,blisko Ząbkowic Śl. ,Stoszowice nr.6, kierunek Srebrna Góra, zabudowania gosp., do remontu, ci...

  • dom do sprzedania

    Pieszyce

    • 500 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ładny domek fajnie wyglądający blisko lasy

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Szymanów

    • 850 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Marcinowice

    Marcinowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 6 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - pięknego domu wolnostojącego, idealnego dla osób ceniących przestrzeń, komfort i bezpieczeństwo. Nieruchomość znajduje się na przestronne...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pasterka

    • 1 400 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 18 919 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Wojbórz

    • 209 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Stanowice

    Stanowice

    • 1 095 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 13 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż pół bliźniaka o powierzchni 83,12 m2 ( 99,94m2 mierzone po podłodze). Dom został wykończony w 2022 roku z wysokiej jakości materiałów. Lokal jest w pełn...

  • 1 / 4
    Dom Jabłów rynek pierwotny ul.

    Jabłów

    • 476 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dlaczego to czytasz? Czyż nie dlatego, że masz marzenia? Czy to nie jest dobry moment, aby zacząć myśleć o sobie i je realizować? Masz jedno życie! Omega Estate oferuje do zakupu d...

  • Dom Śmiałowice rynek pierwotny

    Śmiałowice

    • 469 100 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotowa oferta dotyczy stanu surowego zamkniętego - istnieje możliwość zakupu domu w stanie deweloperskim. Nowy dom wolnostojący położony w Śmiałowicach! Istnieje mo...

  • Dom Piotrowice Świdnickie

    Piotrowice Świdnickie

    • 949 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny i przestronny dom wolnostojący w Piotrowicach Świdnickich! Na powierzchnię 118,90m2 domu składa się przestronny salon z...

  • Dom Tomkowa

    Tomkowa

    • 684 900 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 661 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta dewelopera prowizja 0 % Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Tomkowej. Dom o powierzchni użytkowej 120 m2. Dom został podzielony na strefę dzien...

  • Dom Marcinowice

    Marcinowice

    • 1 221 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 913 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfortowy dom parterowy położony w Marcinowicach! Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z wyjściem na taras i do ogrodu, otwarta kuchnia, trzy sypialnie oraz...

  • Dom Milikowice

    Milikowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Elegancki, komfortowo urządzony dom położony nieopodal Świdnicy - Milikowice! Wnętrze domu zostało zaprojektowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Dom wykończony m...

  • Dom Tomkowa

    Tomkowa

    • 945 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący położony pod samą Świdnicą! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz wyjściem na taras i do o...

  • Dom Chwałków ul.

    Chwałków

    • 299 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 2 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca z duszą, przestrzenią do życia lub tworzenia i niepowtarzalnym widokiem na górę Ślężę?Ta nieruchomość w miejscowości Sady (gmina Marcinowice)to wyjątkowa propozycja...

  • Dom Marcinowice ul. okolice

    Marcinowice

    • 1 491 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 6 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem w bliskiej okolicy Świdnicy - Marcinowice ! Na parterze domu znajduje duży salon z wyjściem na taras (przestrzeń wizu...

  • Dom Milikowice

    Milikowice

    • 799 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 5 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Milikowicach zaledwie 5,5 km od Świdnicy. To idealna propozycja dla osób ceniących...

  • Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,
    1 / 6
    Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,

    Jabłów

    • 520 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ STAN SUROWY ZAMKNIĘTY JABŁÓW/BOGUSZÓW GORCE Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym w zabudowie bliźniacz...

  • Dom Marcinowice, gmina Marcinowice
    1 / 7
    Dom Marcinowice, gmina Marcinowice

    Marcinowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 13 413 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, luksusowy dom parterowy z widokiem na Ślężę - położony w gminie Marcinowice !!! na pięknej dużej działce! Dom o funkcjonalnym rozkładzie, wyposażony w panoramiczne okn...

  • Nowoczesny dom -Siodłkowice k. Świebodzic
    1 / 16
    Nowoczesny dom -Siodłkowice k. Świebodzic

    Jaskulin

    • 1 399 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 5 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości Siodłkowice, zaledwie kilka minut jazdy od Świebodzi...

  • Na sprzedaż dom wraz z polem ornym Piotrowice
    1 / 7
    Na sprzedaż dom wraz z polem ornym Piotrowice

    Piotrowice Polskie

    • 368 543 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wraz z dwiema działkami położony w uroczej miejscowości Piotrowice Polskie , oddalone ok. 9 km od Ząbkowic Śląskich. Dom o powierzchni ok. 10...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów
    1 / 16
    Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów

    Marcinów

    • 1 200 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa rezydencja w sercu Kotliny Kłodzkiej — 67 arów prywatności, przestrzeni i komfortu Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowoś...

  • Dom Stary wielisław
    1 / 9
    Dom Stary wielisław

    Stary Wielisław

    • 950 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym , położony w miejscowości Stary Wielisław . Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy z pięknym widok...

  • DOM 104m2 / Garaż / Ogródek - bezpośrednio od Dewelopera
    1 / 14
    DOM 104m2 / Garaż / Ogródek - bezpośrednio od Dewelopera

    Stanowice

    • 680 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWOCZESNE, KOMFORTOWE DOMY DWUPOZIOMOWE w ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Z OGRODEM, TARASEM I GARAŻEM, POŁOŻONE W SPOKOJNEJ OKOLICY O BARDZO DOBRYM POŁĄCZENIU KOMUNIKACYJNYM WŁASNE OGRODZ...

  • Dom Śmiałowice gm. Marcinowice, Śmiałowice
    1 / 15
    Dom Śmiałowice gm. Marcinowice, Śmiałowice

    Śmiałowice

    • 459 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotowa oferta dotyczy stanu surowego zamkniętego - istnieje możliwość zakupu domu w stanie deweloperskim. Nowy dom wolnostojący położony w Śmiałowicach! Istnieje możliwość...

  • Dom Struga gm. Stare Bogaczowice, Herbowa
    1 / 15
    Dom Struga gm. Stare Bogaczowice, Herbowa

    Struga

    • 870 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 4 485 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    194 metry kwadratowe przestrzeni, gdzie każdy znajdzie swoje miejsce. 3 sypialnie, 2 łazienki, bardzo duży salon z aneksem kuchennym brzmi ciekawie ????Zapoznaj się z ofertą sprzed...

  • Dom Marcinowice, Wirki
    1 / 15
    Dom Marcinowice, Wirki

    Marcinowice

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ WIRKI | BLISKO ŚWIDNICY I GÓRY ŚLĘŻY Oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wirki, na skraju wsi, w cich...

  • Dom Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice
    Dom Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice

    Milikowice

    • 1 170 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Zarezerwowany Komfortowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykończenia, położony w cichej i spokojnej lokalizacji. Dom wykończony materiałami wysokiej jakości - gotowy...

  • Dom Milikowice gm. Świdnica, Milikowice
    Dom Milikowice gm. Świdnica, Milikowice

    Milikowice

    • 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu na dużej działce - Milikowice! Dom wymaga kapitalnego remontu, daje duże możliwości adaptacyjne. Na powierzchnię domu składają się trzy poziomy: - parter - część go...

  • Dom Łączna ul.

    Łączna

    • 380 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentujeJeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, dużą działką oraz spokojną lokali...

  • Dom Marcinowice, okolice
    Dom Marcinowice, okolice

    Marcinowice

    • 1 490 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 6 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem w bliskiej okolicy Świdnicy - Marcinowice ! Na parterze domu znajduje duży salon z wyjściem na taras (przestrzeń wizualnie podz...

  • Dom Panków gm. Świdnica

    Nowe

    Dom Panków gm. Świdnica

    Panków

    • 1 150 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 11 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy dom z widokiem na Ślężę! Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, sypialnia z garderobą, druga sypialnia - pokój dziecka, duża łazienka, osob...