• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Pawłów

(1)
  • Dom Pawłów duży z potencjałem inwestycyjnym dla dwóch rodzin
    1 / 11
    Dom Pawłów duży z potencjałem inwestycyjnym dla dwóch rodzin

    Pawłów

    • 290 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 2 544 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący położony w spokojnej miejscowości Pawłów (wielkopolska) w otoczeniu terenów zielonych, pól oraz zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 1 550 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 690 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Boników

    • 625 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Syców

    • 570 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Olszyna

    • 620 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Syców

    • 1 100 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 3 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 1 800 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Czarnylas

    • 275 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom dom na sprzedaż - blisko do jeziora!
    1 / 12
    Dom dom na sprzedaż - blisko do jeziora!

    Kobyla Góra

    • 790 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rojów

    • 1 190 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 559 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 2 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    United Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 17
    Dom szeregowiec

    Międzybórz

    • 199 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom w spokojnej okolicy - Brzezie, gm. Babiak
    1 / 11
    Dom w spokojnej okolicy - Brzezie, gm. Babiak

    Brzezie

    • 740 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się ofertą domu mieszkalnego wraz z dużą działką położonego w gminie Babiak. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 130 m2 w...

  • Dom Syców ul. Dziadowa Kłoda

    Syców

    • 550 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 4 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską w Dziadowej Kłodzie, tylko 8km do Sycowa. Inwestycja będzie składała się z 8 szeregów, w bardzo dobrym standardzie....

  • Prywatna enklawa na 51 arowej działce, Twardogóra

    Twardogóra

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranną kawę na zadaszonym tarasie, z widokiem na ponad pół hektara własnej, starannie wypielęgnowanej zieleni. Ten dom to nie tylko cztery ściany – to przestrzeń, kt...

  • Dom wolnostojący z pow. gosp. Moszyce k/Twardogóry

    Moszyce

    • 990 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 5 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący z pow. gosp. Moszyce k/Twardogóry
    1 / 16
    Dom wolnostojący z pow. gosp. Moszyce k/Twardogóry

    Moszyce

    • 990 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 5 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Życie to ciągłe zmiany! Sprzedajemy nieruchomość, która idealnie sprawdzi się jako połączenie miejsca do życia z rodziną i możliwością prowadzeniem własnej działalności gospodarcze...

  • Unikatowy dom z klimatyzacją i fotowoltaiką

    Twardogóra

    • 999 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 5 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację zadbanego domu, znajdującego się w Miejscowości Twardogóra, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Na dole dom składa się z pomieszczeń:- wiatrołap-...

  • Mieszkaj, część wynajmij i spłacaj kredyt

    Goszcz

    • 960 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z najnowszą ofertą domu, składającego się z części mieszkalnej, a także z części usługowej (na parterze).Mieszkanie na górze składa się z:- przestronneg...

  • Sprzedam gospodarstwo pod lasem
    1 / 16
    Sprzedam gospodarstwo pod lasem

    Łazisko

    • 1 200 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 7 644 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dom mieszkalny 156,8 m2 oraz domek ogrodnika 101,8m2 na działce 4207m2 pod lasem w małej osadzie 60km od Wroclawia i 10km od Twardogóry. Dojazd asfalt pod sam Dom.Media to woda z w...

  • Dom Ślizów ul. Sycowska

    Ślizów » ul. Sycowska

    • 1 590 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 8 689 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Przestronny, nowoczesny dom wolnostojący z ogrodem 3000 m w Ślizowie, tylko 5 minut od Sycowa! Zachwycający dom w spokojnej okolicy, idealny dla rodziny oraz osób po...

  • Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 564 952 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 2 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Przemysława Wojciechowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci prawa własności...

  • Dom jednorodzinny w Wesółce koło Twardogóry
    1 / 16
    Dom jednorodzinny w Wesółce koło Twardogóry

    Moszyce

    • 1 055 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom jednorodzinny w Wesółce koło Twardogóry Oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 155 m², położony na dużej, w pełni ogrodzonej działce o powi...

  • Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 398 790 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Granowiec
    1 / 12
    Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 398 790 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Mąkoszyce ul. Mąkoszyce

    Mąkoszyce

    • 1 259 900 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli chcesz usłyszeć rano szum drzew i śpiew ptaków a w lecie kąpać się w oddalonym o 4km Zalewie w Kobylej Górze, spacerować po lesie dostępnym zaraz za płotem Twojego domu ta of...

  • Twój nowy dom w Sycowie  funkcjonalność i komfort
    Twój nowy dom w Sycowie funkcjonalność i komfort

    Syców

    • 839 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 4 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom z przestronnymi wnętrzami komfort i elegancja w Sycowie Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty domu, który łączy nowoczesne rozwiązania, przestronność i funkcjon...

  • Dom Brzezie

    Brzezie

    • 1 260 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój kawałek nieba na ziemi Napisać, że jest to urokliwy dom z własną linią brzegową jeziora to jak nic nie napisać. Nieruchomość ta jest wręcz wtopiona w okoliczn...

  • Dom na sprzedaż

    Chojnik

    • 999 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ | ChojnikChojnik185 m² (pow. użytkowa 147,5 m²) | działka ok. 10-11 ar999 000 złFunkcjonalny układ: 6 pokoi + aneks kuchenny.Budynek dwukondygnacyjny, z garażem w b...

  • Dom Kobyla Góra

    Kobyla Góra

    • 599 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam na sprzedaż klimatyczny, całoroczny dom drewniany o powierzchni ok. 89 m, położony na dużej działce o powierzchni 1000 m, bezpośrednio przy lesie, w wyjątkowo spokojnej części...