• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Niegowoniczki

(1)
  • Niegowoniczki dom o wysoki standardzie, piękna działka
    1 / 15
    Niegowoniczki dom o wysoki standardzie, piękna działka

    Niegowoniczki

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący na pięknej widokowej działce położonej w Niegowoniczkach gmina Łazy w okolicy domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej 130m2, podpiwniczony. Działka o p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Chruszczobród

    • 479 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 2 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Niegowonice

    Niegowonice

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący na pięknej widokowej działce położonej w Niegowoniczkach gmina Łazy w okolicy domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej 130m2, podpiwniczony. Działka o...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rokitno Szlacheckie

    • 790 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat Okazj

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 200 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona przy ulicy Podleśnej, na granicy z Magdalenką.Działka zabudowana domem prywatnym oraz magazynem i warsztatem samochodowym. Magazyn i warsztat z aktywnymi naje...

  • Dom Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 433 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Niewielki dom położony w bardzo dobrej lokalizacji Rokitna Szlacheckiego. Dom ma powierzchnię ok 70m2, działka 848m2. Dom wybudowany w latach 30-tych ub wieku z cegły i kamienia,...

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat Okazj

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 200 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Ciągowice

    Ciągowice

    • 900 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta skierowana do klienta który szuka domu w otoczeniu terenów zielonych, z dala od ludzi lub też chciałby wykorzystać mieszkanie z pasją prowadzenia stajni, hodowli zwierząt cz...

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż