• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mława
  • Zdory
  • Paszczyna
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Nawsie

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Nawsie

    • 69 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Dobrzechów

    Dobrzechów

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dobrzechów, dom jednorodzinny 80 m2 na działce 29,74 ara w centrum miejscowości; budowany z cegły, kryty blachą aluminiową ze zdrową więźbą dachową; dobry dojazd drogą asfaltową; d...

  • Dom Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 330 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Glinik Górny - dom o powierzchni 130 m2 w stanie surowym na działce 25,76 ara, budowany z pustaka, ocieplony styropianem, kryty blachodachówką, okna pcv, rozprowadzona instalacja e...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zagorzyce

    • 749 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 3 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Wysoka Strzyżowska

    • 499 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kobyle

    Kobyle

    • 440 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kobyle, gm. Frysztak - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 100 m2 na działce 18 arów ( zostanie ona wydzielona z działki większej zgodnia z ukształtowaniem terenu) w ładnym, w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wojaszówka

    • 230 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Mogielnica

    • 1 000 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Wysoka Strzyżowska

    • 339 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 644 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Frysztak

    Frysztak

    • 499 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 1 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DUŻA OBNIŻKA CENY!!! Frysztak - dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, zbudowany z pustaka ceramicznego szczelinowego oraz cegły o powierzchni zabudowy 143 m2 na ładnej, ogrodzonej dz...

  • Wojaszówka – dom z rozpoczętą budową
    1 / 20
    Wojaszówka – dom z rozpoczętą budową

    Wojaszówka

    • 299 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pstrągowa

    Pstrągowa

    • 199 900 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Pstrągowa, gm. Czudec - dom drewniany 76 m2 na działkach o łącznej powierzchni 70 arów w widokowym miejscu na wzniesieniu; do generalnego remontu, dojazd drogą gminną - częściowo u...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Glinik Dolny

    • 320 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Stępina

    Stępina

    • 260 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Stępina - dom ok. 90 m2 w stanie surowym otwartym wraz z działkami o powierzchni łącznej 1,2862 ha stanowiącymi jeden areał z warunkami zabudowy dodatkowo na pięć domów, w ładnym,...

  • Dom Sieklówka

    Sieklówka

    • 199 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu uroczy dom położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Sieklówka, gmina Kołaczyce. Prezentowana nieruchomość obejmuje murowany, parter...

  • Dom do wynajęcia
    1 / 4
    Dom do wynajęcia

    Lubzina

    • 3 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom około 200m2 w okolicy Dębicy, umeblowany, z garażem, piec na pellet, duży ogród. Więcej informacji na priv. [tel]

  • atrakcyjny ze względu na cenę i lokalizację Podkarpacie
    1 / 7
    atrakcyjny ze względu na cenę i lokalizację Podkarpacie

    Wiśniowa

    • 365 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedaż bez pośredników. Dom piętrowy murowany 110 m2 użytkowych, do małego remontu, oraz budynek gospodarczy murowany 100 m2 posadowione na działce 22 ary Lokalizacja działki w W...

  • Dom Grudna Dolna ul.

    Grudna Dolna

    • 2 500 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o zamieszkaniu w podgórskiej krainie?Potrzebujesz weekendowej ostoi spokoju z widokiem na wzgórza?A może myślisz o inwestycji w luksusowe apartamenty pod ciemnym niebem?Mam...

  • Dom, 218,72 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 596 100 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: a. Nieruchomość zabudowana bud...

  • Nowoczesna stodoła | 100m2 | Wola Zgłobieńska
    1 / 4
    Nowoczesna stodoła | 100m2 | Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 499 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY | WOLA ZGŁOBIEŃSKA | 100,01 m² | DZIAŁKA 1239 m² Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z możliwością doprowadzenia do stanu dewelop...

  • Dom Wysoka Strzyżowska

    Wysoka Strzyżowska

    • 163 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 1 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OBNIŻKA CENY! Wysoka Strzyżowska - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy ok. 105 m2 - w tym 73 m2 powierzchni mieszkalnej a pozostała część stanowi pomieszczenia gospodarcze z m...

  • Dom Brzeżanka

    Brzeżanka

    • 150 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Obniżka ceny!!! Brzeżanka - dom jednorodzinny 100 m2 na ogrodzonej działce 5 arów, położony przy drodze asfaltowej; dom budowany z cegły, kryty blachą trapezową, częściowo wyr...

  • Dom Połomia

    Połomia

    • 1 950 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Połomia, gm. Niebylec - siedlisko z gruntem o powierzchni 9,23 ha z domem drewnianym budowanym od podstaw z bali z odzysku w 2000 r., który jest ocieplony i wykończony deską elewac...

  • Dom Pstrągowa

    Pstrągowa

    • 250 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA! Pstrągowa, gm. Czudec - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 96 m2 budowany z pustaka na działkach o łącznej powierzchni 1,20 ha; zdrowa więźba dachowa kryta eterni...

  • Dom Gogołów

    Gogołów

    • 269 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 499 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Gogołów, gmina Frysztak, powiat strzyżowski. Prezentowana nieruchomość obejmuje p...

  • Dom Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 276 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokoju? Z dala od zgiełku miasta, miejsca gdzie można wypocząć w ciszy i spokoju? A może chcesz założyć gospodarstwo rolne lub agroturystykę? Ta oferta jest właśnie dla...

  • Dom Gogołów

    Gogołów

    • 179 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu widokowe siedlisko pod lasem z dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Gogołów, gmina Frysztak, powiat strzyżowski. Prezento...

  • Luksusowy posiadłość z widokiem na wzgórza
    1 / 16
    Luksusowy posiadłość z widokiem na wzgórza

    Grudna Dolna

    • 2 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o zamieszkaniu w podgórskiej krainie? Potrzebujesz weekendowej ostoi spokoju z widokiem na wzgórza? A może myślisz o inwestycji w luksusowe apartamenty pod ciemnym niebem?...

  • Dom Kamienica Górna gm. Brzostek,
    Dom Kamienica Górna gm. Brzostek,

    Kamienica Górna

    • 879 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamienica Górna, w gminie Brzostek, usytuowany na przestronnej działce z dodatkowym gruntem o pote...

  • Dom z widokiem, 21 ar – Góra Ropczycka
    Dom z widokiem, 21 ar – Góra Ropczycka

    Góra Ropczycka

    • 499 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z widokiem w Górze Ropczyckiej – to właśnie ta cecha wyróżnia tę nieruchomość i sprawia, że trudno przejść obok niej obojętnie. Położony w gminie Sędziszów Małopolski, na dzia...

  • Dom 133,93m2 z działką- szybki dojazd do Rzeszowa
    1 / 8
    Dom 133,93m2 z działką- szybki dojazd do Rzeszowa

    Boreczek

    • 649 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfort, spokój i natura – zamieszkaj w Boreczku Nowoczesny dom 134 m² w spokojnej okolicy – bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim –...