• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łubno
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Gościeradz

(1)
  • Dom Gościeradz gm. Koronowo
    1 / 15
    Dom Gościeradz gm. Koronowo

    Gościeradz

    • 729 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    To Widok kojący oczy, który zachęca do wypoczynku w Domu, wtapiając się w piękno pobliskiej natury, jeżeli zachwycił i Ciebie zapraszam do zapoznania się z wyjątkowa Ofertą....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom parterowy, garaż na 2 auta, super ogród
    1 / 19
    Dom parterowy, garaż na 2 auta, super ogród

    Łochowo

    • 1 150 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • PIĘKNY DOM W ŁOCHOWIE Z 2SYPIALNIE I GABINET 113M2
    1 / 17
    PIĘKNY DOM W ŁOCHOWIE Z 2SYPIALNIE I GABINET 113M2

    Łochowo

    • 1 199 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 5 966 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Drzewce

    • 1 140 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Bogusław Ojczenasz
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 9
    Dom bliźniak

    Drzewce

    • 570 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości

  • Dom w surowym stanie nad Gopłem 100 m od jeziora!
    1 / 2
    Dom w surowym stanie nad Gopłem 100 m od jeziora!

    Byszewo

    • 250 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Urokliwy dom całoroczny z dojściem do Jeziora!
    1 / 13
    Urokliwy dom całoroczny z dojściem do Jeziora!

    Byszewo

    • 549 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 922 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stronno

    • 5 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DOMATOR NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Łochowo

    • 3 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Novator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Huta

    • 389 999 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Włocławek
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda dom wolnostojący – 55% ceny oszacowania

    Białe Błota

    • 339 350 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości Aldony Pawłowskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży prawo własności nieru...

  • Dom Magdalenka rynek pierwotny ul.

    Magdalenka

    • 485 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w zielonej Magdalence - projekt SzafirNa sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym, położony w cichej i kameralnej c...

  • Dom Dobrcz ul.

    Dobrcz

    • 2 100 000 zł cena
    • 254 m2 powierzchnia
    • 8 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rezydencja z duszą w Pyszczynie — dom, który daje przestrzeń do życiaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w zielonej i spokojnej miejscowości Pyszczyn (gm. Dobrcz) — idealna...

  • Dom Borówno gm. Dobrcz
    1 / 12
    Dom Borówno gm. Dobrcz

    Borówno

    • 849 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 540 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ładny dom w Borównie serdecznie polecam!! TO JEST NIERUCHOMOŚĆ GODNA POLECENIA Dom jednorodzinny o powierzchni ok 90m2 wybudowany w 2025 roku na działce o powierzchni 630m2 w Bo...

  • Siedlisko rolne Borówno, gm. Kowalewo Pomorskie
    1 / 13
    Siedlisko rolne Borówno, gm. Kowalewo Pomorskie

    Borówno

    • 449 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości rolnej zabudowanej budynkami gospodarczymi i budynkiem mieszkalnym - siedliska rolnego. LOKALIZACJA  - Bo...

  • Nieruchomość zabudowana - Stary Jasiniec

    Stary Jasiniec

    • 284 250 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 4 243 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Macieja Adamskiego, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, działając na podstawie Postanowienia Sądu o ogłoszeniu upadłości sygn. akt BY1B/...

  • Dom Dobrcz
    1 / 15
    Dom Dobrcz

    Dobrcz

    • 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Wyjątkowy dom typu bungalow w miejscowości Włóki - przestrzeń, komfort i spokojna okolica Nowa cena minus 200 000 zł Zapraszam do zapo...

  • Dom Włóki gm. Dobrcz
    1 / 15
    Dom Włóki gm. Dobrcz

    Włóki

    • 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy
    1 / 10
    Dom Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy

    Stronno

    • 249 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 923 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stronno gm.Dobrcz - NOWA CENA Na sprzedaż dom 270m2 w stanie surowym otwartym niezadaszonym położony na działce 1200m2 w miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Pozwolen...

  • Dom Murowaniec gm. Białe Błota
    1 / 11
    Dom Murowaniec gm. Białe Błota

    Murowaniec

    • 1 295 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Murowaniec gm. Białe Błota komfortowy dom 2011r. z pięknym ogrodem. Dobry dojazd do Bydgoszczy piękna okolica. Sprzedam komfortowy dom w Murowańcu pod Bydgoszczą, wybudowany wed...

  • Dom Białe Błota
    1 / 14
    Dom Białe Błota

    Białe Błota

    • 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Kruszynie Krajeńskim gm. Białe Błota. Przestronne 6 pokoi w spokojnej lokalizacji z ogrodem i świetnym dojazdem do Bydgoszczy co jest dodatkowym atutem, Po...

  • Dom Buszkowo gm. Koronowo
    1 / 15
    Dom Buszkowo gm. Koronowo

    Buszkowo

    • 1 530 000 zł cena
    • 431 m2 powierzchnia
    • 3 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Wyjątkowa Willa nad Jeziorami Byszewskimi 7 km do Koronowa, 25 km do Bydgoszczy i 25 km do Sępólna. Więcej zdjęć na stronie biura...

  • Dom Byszewo gm. Koronowo
    1 / 11
    Dom Byszewo gm. Koronowo

    Byszewo

    • 210 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 1 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dom o powierzchni całkowitej 192 m2, użytkowej 125 m2, w stanie surowym zamkniętym w Byszewie obok Koronowa. BUDYNEK Trzy-kondygnacyjny (piwnic...

  • Dom Białe Błota sprzedam
    Dom Białe Błota sprzedam

    Białe Błota

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny, w miejscowości Białe Błota w bardzo dobrym punkcie blisko las ,szkoła przedszkole przystanek ,sklepy sprzedam

  • Dom Samociążek gm. Koronowo
    1 / 13
    Dom Samociążek gm. Koronowo

    Samociążek

    • 339 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 1 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój azyl w sercu natury - wyjątkowy dom z księgą wieczystą i dużym tarasem w Samociążku! Marzysz o ucieczce od codzienności, miejscu, gdzie szum drzew i śpiew ptaków zastępują...

  • 1 / 4
    Dom Łochowo rynek pierwotny ul.

    Łochowo

    • 630 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 5 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    !! DOM W CENIE MIESZKANIA - NOWOCZESNE OSIEDLE Z PRYWATNYM PARKIEM !!!! Bez dodatkowych kosztów - prowizja 0 zł brak PCC !!ATUTY:-dogodna lokalizacja - 12 km do centrum Bydgoszczy!...

  • 1 / 4
    Dom Łochowo rynek pierwotny ul.

    Łochowo

    • 710 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 017 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Łochowo rynek pierwotny ul.

    Łochowo

    • 799 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Dobrcz ul.

    Dobrcz

    • 1 400 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom, który ma WSZYSTKO: basen, sauna,  i fotowoltaika! Szukasz komfortowego azylu z ogromną działką, gdzie koszty utrzymania niemal nie istnieją? Chcesz cieszyć się własną strefą S...

  • Dom Borówno

    Borówno

    • 890 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 4 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna nieruchomość w środku lasu w m. Kolonia Borówno, gmina Dębno. Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi otoczony lasem. Dom o powierzchni 193...

  • Dom Wudzyn gm. Dobrcz, Kwiatowa
    Dom Wudzyn gm. Dobrcz, Kwiatowa

    Wudzyn

    • 827 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 4 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości REZERWACJA Na sprzedaż dom w Wudzynie - idealny dla rodziny Nowa cena - 70 000 zł taniej ! Jagła Nieruchomości poleca wyjątkowy dom...