• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Bystra

(1)
  • NOWY DOM DO WYNAJĘCIA k/BIELSKO-BIAŁA

    Bystra

    • 6 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Do wynajęcia dom typu bliźniaki pow. 201m2 k/Bielską Białej na widokowej działce o powierzchni 544m2 Budynek wybudowany w 2021 r. wg projektu AVIATOR 4, podpiwniczony (piwnice w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kalna

    • 683 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 1 150 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 1 350 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 4 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 1 470 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jaworze

    • 950 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 2 150 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 10 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rybarzowice

    • 7 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Wilkowice

    • 1 600 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 9 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rybarzowice

    • 1 450 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 7 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 8 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jaworze

    • 2 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wilkowice

    • 670 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Jaworzu
    1 / 16
    Dom w Jaworzu

    Jaworze

    • 1 550 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 8 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jaworze powiat Bielsko Biała położone u podnóża gór Beskidu Śląskiego znane z walorów uzdrowiskowych. Oferujemy Przestronny parterowy budynek z użytkowym poddaszem posadowiony na...

  • Dom w świetnej lokalizacji JAWORZE
    1 / 16
    Dom w świetnej lokalizacji JAWORZE

    Jaworze

    • 1 550 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 5 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA KOZIOŁ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Jaworze powiat Bielsko-Biała położone u podnóża gór Beskidu Śląskiego znane z walorów uzdr...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Łodygowice

    Łodygowice

    • 38 700 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Łodygowice, Powiat Żywiecki 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowad...

  • Nieruchomość zabudowana - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 21 484 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziałów w prawie własności nieruchomości, nr działki 6724 i 741 w miejscowości Bielsko – Biała 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej dzia...

  • Nowoczesny dom w malowniczym Bielsku-Białej
    1 / 16
    Nowoczesny dom w malowniczym Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 990 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Zanurz się w uroku nowoczesnego życia w wyjątkowym domu wolnostojącym znajdującym się w malowniczym Bielsku-Białej, w województwie śląs...

  • Historyczny dom z lat 30. XX w.
    1 / 16
    Historyczny dom z lat 30. XX w.

    Bielsko-Biała

    • 1 090 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa rezydencja z duszą historyczny dom z lat 30. XX w. Straconka, ul. Górska 46. Zapraszamy do świata, w którym czas splata się z w...

  • Bliźniak z widokiem na góry
    1 / 9
    Bliźniak z widokiem na góry

    Łodygowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RYSZARD DANIELAK Agent prowadzący [tel] Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (2 POŁÓWKI BLIŹNIAKA) Wykonany według projektu ARCHON "Dom w Zimokwiatach 2" Plan...

  • Luksusowy w prestiżowej lokalizacji
    1 / 16
    Luksusowy w prestiżowej lokalizacji

    Bielsko-Biała

    • 1 999 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 15 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji u podnóża gór Bielsko-Biała, ul. Łowiecka 101a Jeśli marzysz o domu w wyjątkowym miejscu w...

  • Dom Łodygowice ŁODYGOWICE
    1 / 2
    Dom Łodygowice ŁODYGOWICE

    Łodygowice

    • 550 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 240 m², w tym 160 m² powierzchni użytkowej. Budynek dwupiętrowy, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, przeznaczony...

  • Bliźniak z widokiem na góry
    Bliźniak z widokiem na góry

    Łodygowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom w Jaworzu
    1 / 16
    Dom w Jaworzu

    Jaworze

    • 1 130 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 6 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż budynek mieszkalny, jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony zlokalizowany w Jaworzu, powiat bielski, woj....

  • Budynek typu kostka do remontu
    1 / 16
    Budynek typu kostka do remontu

    Jaworze

    • 400 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA: SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty budynku gospodarczo - mieszkalnego o powierzchni ok 120 mk...

  • Bliźniak z widokiem na góry
    1 / 8
    Bliźniak z widokiem na góry

    Łodygowice

    • 650 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RYSZARD DANIELAK Agent prowadzący [tel] Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2 BLIŹNIAKA) Wykonany według projektu ARCHON "Dom w Zimokwiatach 2" Planowany...

  • Na sprzedaż połowa domu - 1 piętro
    1 / 16
    Na sprzedaż połowa domu - 1 piętro

    Bielsko-Biała

    • 425 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 3 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SYLWIA SPRYSZAK Agent prowadzący [tel] Mam przyjemność zaprezentować połówkę domu o powierzchni 122,66 m2, znajdującą się w spokojnej, zielonej okolicy. To pierwsze piętro domu do...

  • Dom w górach z ogromnym potencjałem
    1 / 16
    Dom w górach z ogromnym potencjałem

    Wilkowice

    • 390 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] Szukasz urokliwego domu w górach z pięknym widokiem i w niesamowitym miejscu? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż dom położony...

  • Zbuduj po swojemu dom z ogrodem w Łodygowicach!
    Zbuduj po swojemu dom z ogrodem w Łodygowicach!

    Łodygowice

    • 620 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzić. Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym w malowniczej miejscowości Łodygowice, województwo ślą...

  • Dom z duszą - nadaj mu nowe życie.
    1 / 16
    Dom z duszą - nadaj mu nowe życie.

    Godziszka

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Godziszka (gmina Buczkowice) Proszę o tel. gdyż SMS y mogą nie dochodzić. Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Godziszka. Dom z 1954 roku,...

  • Działka budowlano-rekreacyjna z murowanym domkiem.
    1 / 16
    Działka budowlano-rekreacyjna z murowanym domkiem.

    Bielsko-Biała

    • 300 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zabudowana działka budowlana o powierzchni 999 m2 w miejscowości Bielsko-Biała, w województwie śląskim. Super lokalizacja: obręb KAMIENICA. Działka nie jest objęta mie...