• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jasionka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Bukowice

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bukowice

    • 421 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 477 zł/m2 cena za metr

Zabłocie

    • 350 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Gnojno

    • 179 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wólka Plebańska

    • 649 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 3 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Biała Podlaska » ul. Rakowa

    • 895 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 3 714 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Biała Podlaska

    • 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Litewniki

    • 360 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Serpelice

    • 570 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Styrzyniec

    • 897 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rakowiska

    • 799 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Krzywośnity

    • 450 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Biała Podlaska

    • 490 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Julków

    • 1 169 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Hrud

    • 600 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Biała Podlaska

    • 469 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Bubel-Granna

    • 500 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 3 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wilczyn

    • 2 490 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Sławacinek Stary

    • 969 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Zabuże

    • 869 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Biała Podlaska

    • 880 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bubel-Łukowiska

    • 450 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 2 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny, piękny domek na 1500m działce Grzybów

    Grzybów

    • 630 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji !!!!!Przedstawiamy do zakupu nowego, całorocznego domu o powierzchni użytkowej 86m2 (Projekt DM-6560 KB Projekt), stan do zamieszkania, z możl...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Biała Podlaska

    • 640 250 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grzybów

    • 220 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 2 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Biała Podlaska ul. Orzechowa

    Biała Podlaska » ul. Orzechowa

    • 299 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 3 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość położona w Białej Podlaskiej przy ul. Orzechowej 51. Działka nr 1618/122 o powierzchni 891 m², obręb 3. Teren ogrodzony, zabudowany domem mieszkalnym oraz...

  • Dom jednorodzinny, piękna, duża działka Sycyna
    1 / 5
    Dom jednorodzinny, piękna, duża działka Sycyna

    Sycyna

    • 990 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w miejscowości Sycyna, gmina Biała Podlaska, oddalony około 12km od Białej Podlaskiej. Dom piętrowy 140m2, piwnica pod całym domem. Piękna działka o powierzchni 8900...

  • Budynek z dużą działką 1502 m2 – Porosiuki
    1 / 8
    Budynek z dużą działką 1502 m2 – Porosiuki

    Porosiuki

    • 550 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 81,34 m2, położony na działce 1502 m2 w miejscowości Porosiuki, w gminie Biała Podlaska. Nieruchomość pierwotnie została zaprojektowana...

  • Dom 140 m2 Sewerynów koło Kozienic.
    1 / 16
    Dom 140 m2 Sewerynów koło Kozienic.

    Sewerynów

    • 780 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni około 140 m², położony na ogrodzonej działce ok. 800 m² w miejscowości Sewerynów, w gminie Głowaczów. Spokojna okolica w otoczeniu zieleni, z dogodnym...

  • Segment z garażem, 2 niezależne lokale
    Segment z garażem, 2 niezależne lokale

    Biała Podlaska

    • 650 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 2 481 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Segment z garażem 2 niezależne lokale Osiedle Francuska Na sprzedaż segment w zabudowie szeregowej, położony na Osiedlu Francuska w Biała Podlaska, w bardzo atrakcyjnej lokaliza...

  • Dom Grzybów ul.

    Grzybów

    • 884 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny z zadbanym ogrodem pod Magnuszewem | do zamieszkania/na letnisko | Bez prowizji!Na sprzedaż dom jednorodzinny z działką, położony w cichej miejscowości Grzybów (g...

  • Piękny domek 72m2 przy lesie i rzece obok Mielnika
    Piękny domek 72m2 przy lesie i rzece obok Mielnika

    Wajków

    • 355 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 931 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy, piękny dom letniskowy/całoroczny z bala, położony w malowniczej miejscowości Wajków nieopodal Mielnika. Dom o powierzchni całkowitej 72.25m2 (55.9m2 użytkowych),...