• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Bielsko-Biała

(37)
  • Nowoczesny dom w stylu „stodoła” w Straconce
    1 / 16
    Nowoczesny dom w stylu „stodoła” w Straconce

    Bielsko-Biała

    • 1 599 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 11 845 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty wyjątkowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok...

  • Nowe domy jednorodzinne Bielsko-Biała / Hałcnów
    1 / 16
    Nowe domy jednorodzinne Bielsko-Biała / Hałcnów

    Bielsko-Biała

    • 890 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się ofertą przytulnych domów jednorodzinnych wolnostojących w Bielsku-Białej w otoczeniu zieleni oraz niskiej zabudowy jednorodzinnej. Domy o powierzchni 1...

  • Nowoczesny dom w malowniczym Bielsku-Białej
    1 / 16
    Nowoczesny dom w malowniczym Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 990 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Zanurz się w uroku nowoczesnego życia w wyjątkowym domu wolnostojącym znajdującym się w malowniczym Bielsku-Białej, w województwie śląs...

  • Nieruchomość inwestycyjna w Centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Nieruchomość inwestycyjna w Centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 4 499 900 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 26 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agentka prowadząca [tel] Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w samym Centrum Bielska-Białej. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ulicy Cieszyńskiej 17...

  • Nieruchomość zabudowana - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 21 484 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziałów w prawie własności nieruchomości, nr działki 6724 i 741 w miejscowości Bielsko – Biała 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej dzia...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 16
    Dom na sprzedaż

    Bielsko-Biała

    • 790 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA KOZIOŁ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Bielsko Biała, ul Norwida Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji z szybkim dostępem do u...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 8 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 950 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 2 150 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 10 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 1 470 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 2 500 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Bielsko-Biała

    • 1 100 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 030 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 1 350 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 4 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 1 150 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 1 080 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Bielsko-Biała

    • 890 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 4 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 6 500 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Do sprzedaży nieruchomość w ścisłym centrum miasta, jako część składowa ciągu zabytkowych kamienic barokowych Starego Miasta Bielsko Działka powierzchni 914 m2 wraz z podwórzem o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Międzyrzecze Dolne

    • 2 080 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 10 722 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • dom do wykończenia

    Międzyrzecze Dolne

    • 650 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jaworze

    • 950 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kozy

    • 890 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kozy

    • 1 980 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Wilkowice

    • 1 600 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 9 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jaworze

    • 2 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Międzyrzecze Górne

    • 650 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wilkowice

    • 670 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Mazańcowice

    • 1 295 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 396 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Mazańcowice

    • 1 150 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 099 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Bestwina rynek pierwotny

    Bestwina

    • 739 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowy Dom w Bestwinie. Bestwina doskonale położona miejscowość, zaledwie 15 minut od Bielska Białej. Pełna infrastruktura miejscowości zapewni wszystkie potrzeby mieszkańcom, a cz...

  • Dom w Jaworzu
    1 / 16
    Dom w Jaworzu

    Jaworze

    • 1 550 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 8 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jaworze powiat Bielsko Biała położone u podnóża gór Beskidu Śląskiego znane z walorów uzdrowiskowych. Oferujemy Przestronny parterowy budynek z użytkowym poddaszem posadowiony na...

  • Dom w świetnej lokalizacji JAWORZE
    1 / 16
    Dom w świetnej lokalizacji JAWORZE

    Jaworze

    • 1 550 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 5 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA KOZIOŁ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Jaworze powiat Bielsko-Biała położone u podnóża gór Beskidu Śląskiego znane z walorów uzdr...

  • SUPER OFERTA

    Międzyrzecze Górne

    • 599 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Ponadczasowa rezydencja koło Bielska-Białej
    1 / 16
    Ponadczasowa rezydencja koło Bielska-Białej

    Janowice

    • 7 500 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej rezydencji położonej w Janowica...

  • Dom Bestwina rynek pierwotny

    Bestwina

    • 790 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bez prowizji dla kupującego. Najważniejsze informacje Dom po wszystkich odbiorach gotowy do zamieszkania. Ogrzewanie podłogowe na parterze i piętrze. Spokojna, kameralna okol...

  • Na sprzedaż dom (116m2) w Jasienicy
    1 / 14
    Na sprzedaż dom (116m2) w Jasienicy

    Jasienica

    • 235 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 2 026 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Cena do negocjacji. KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Cena: 235 000 zł Powierzchnia domu: ok 116 m2 (parter 82 m2) Powierzchnia działki: 1...

  • Przestronny dom blisko gór z ogrodem zimowym
    1 / 16
    Przestronny dom blisko gór z ogrodem zimowym

    Jasienica

    • 1 190 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferuję do sprzedaży piękny zadbany dom jednorodzinny usytuowany w rejonie zrewitalizowanego parku rekreacyjnego w Jasienicy przy ulicy...

  • Dom jednorodzinny w Jasienicy
    1 / 16
    Dom jednorodzinny w Jasienicy

    Jasienica

    • 630 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferuję do sprzedaży dom z ogromnym potencjałem. Dom do generalnego wykończenia - z uwagi na przerwanie na pewnym etapie budowy. Dom o...

  • Nowy bliźniak 4 pokoje i salon Jasienica
    1 / 16
    Nowy bliźniak 4 pokoje i salon Jasienica

    Jasienica

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż połowa nowego bliźniaka - idealny dom dla Twojej rodziny! Masz szansę na zakup połowy nowego bliźniaka, budowanego wg projektu...

  • Wyjątkowy dom w malowniczym otoczeniu
    1 / 16
    Wyjątkowy dom w malowniczym otoczeniu

    Międzyrzecze Dolne

    • 1 100 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w Międzyrzeczu Dolnym w województwie śląskim. Nieruchomość o powierzchni 19...

  • Rezydencja z klasą i widokiem na góry
    1 / 16
    Rezydencja z klasą i widokiem na góry

    Janowice

    • 2 500 000 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 3 013 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] *** Wyjątkowa rezydencja z widokiem na góry | Bielsko-Biała Janowice | *** Na sprzedaż rezydencja z klasą wyjątkowy dom położony w prestiżo...

  • Dom w Jaworzu
    1 / 16
    Dom w Jaworzu

    Jaworze

    • 1 130 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 6 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż budynek mieszkalny, jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony zlokalizowany w Jaworzu, powiat bielski, woj....

  • Przestronny dom w otoczeniu zieleni - Mazańcowice
    1 / 16
    Przestronny dom w otoczeniu zieleni - Mazańcowice

    Mazańcowice

    • 899 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 3 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Dom solidny, budowany " dla siebie " - a więc jeśli szukasz komfortowego rodzinnego domu do wprowadzenia - gdzie każdy ma miejsce dla s...

  • Budynek typu kostka do remontu
    1 / 16
    Budynek typu kostka do remontu

    Jaworze

    • 400 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA: SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty budynku gospodarczo - mieszkalnego o powierzchni ok 120 mk...

  • Dom pod klucz lokalizacja 10 min do Bielsko-Biała
    1 / 16
    Dom pod klucz lokalizacja 10 min do Bielsko-Biała

    Międzyrzecze Górne

    • 1 430 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 8 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferujemy domy w ramach nowej inwestycji deweloperskiej obejmującej łącznie pięć budynków jednorodzinnych. Aktualnie dostępne są jeden...

  • Nowy dom 159 m2 garaż 2 stanowiska opcja pod klucz
    1 / 15
    Nowy dom 159 m2 garaż 2 stanowiska opcja pod klucz

    Międzyrzecze Górne

    • 980 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] NOWOCZESNY DOM W STANIE DEWELOPERSKIM Z OPCJĄ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ MIĘDZYRZECZE GÓRNE Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położo...

  • Dom w górach z ogromnym potencjałem
    1 / 16
    Dom w górach z ogromnym potencjałem

    Wilkowice

    • 390 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] Szukasz urokliwego domu w górach z pięknym widokiem i w niesamowitym miejscu? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż dom położony...

  • ** Dom DLA RODZINY tuż przy terenach zielonych **
    ** Dom DLA RODZINY tuż przy terenach zielonych **

    Międzyrzecze Górne

    • 1 148 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 4 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem projektu Archon 'Dom w Gladiolach' posadowiony na ogrodzonej działce budowlanej o pow. 1105 m2. Jeżeli pos...