• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Banie
  • Nowe Miasteczko
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Zgierz

(2)
  • Dom Zgierz Lućmierz ul. Działkowa

    Zgierz » ul. Działkowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 665 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia z dala od miejsk...

  • Sprzedam

    Zgierz

    • 255 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom pokój z kuchnią i łazienką w dzielnicy domków jednorodzinnych cicha ulica bez wyjazdu wjeżdżają tylko mieszkańcy blisko sklepy Mrówka komunikacja miejska i kolej aglomeracji ł...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom wolnostojący z poddaszem użytkowym.

    Łódź

    • 770 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jednorodzinny dom o powierzchni użytkowej 130,60 m2, usytuowany w Łodzi, na osiedlu domów jednorodzinnych Romanów ul. Holenderska 16, na działce o powierzchni 644 m2. Cicha i spoko...

  • Dom Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 1 900 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia mieszkanie na parterze domku jednorodzinnego przy ulicy Plenerowej. Niezależne wejście od ulicy Amatorskiej. Działka ogrodzona zagospodarowana. Automatyczne podlewani...

  • 1 / 4
    Dom Łódź Górna ul. Panoramiczna

    Łódź » Górna » ul. Panoramiczna

    • 3 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia parter domu wolnostojącego przy ulicy Panoramicznej. 3 rozkładowe pokoje, kuchnia, łazienka,taras Możliwość parkowania na terenie. Wynajem dla firm, studentów. Możl...

  • Dom Łódź Widzew ul. Dobrej Wróżki

    Łódź » Widzew » ul. Dobrej Wróżki

    • 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kwatery pracownicze Łódź- Andrzejów. Dobry dojazd na Widzew. Dom wolnostojący. Do dyspozycji ogród. Możliwość zakwaterowania 2 niezależnych ekip- w 3 pokojowym mieszkaniu -ok. 6...

  • Dom Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 1 250 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Nowoczesna stodoła w 4 tygodnie / na zgłoszenie

    Ksawerów

    • 99 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom na działce inwestora. Przedstawiamy Państwu ofertę na zakup nowego domu 35m2 z antresolą - model MTB ONE. W skład oferty wchodzą wszystkie elementy sprefabrykowane w naszej...

  • Dom Ustronie

    Ustronie

    • 1 850 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2012 r. o pow. 180 m2 wykończony w wysokim standardzie, położony na działce o pow. 693 m2 w Zgierzu (obręb Ustronie) koło Grotnik. Na tereni...

  • Dom Łódź Ruda Pabianicka ul. Przestrzenna

    Łódź » ul. Przestrzenna

    • 1 450 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu dla swojej Rodziny, a może domu w doskonałej lokalizacji do dalszego najmu? Ten przestronny dom w Łodzi przy ul. Przestrzennej spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Z im...

  • Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem
    1 / 15
    Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem

    Łódź

    • 2 800 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom z duszą i ogrodem marzeń w sercu Mazur – Prostki w województwie warmińsko-mazurskim. Są domy, które po prostu istnieją – i są takie, które się pamięta. Ten dom...

  • Dom Ługi ul.

    Ługi

    • 750 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym zamkniętym / 200 m2 / 3256 m2 działki / Ługi gm. StrykówNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni użytkowej 200 m2, położony w m...

  • Sprzedam willę w Centrum Łodzi bezpośrednio
    1 / 16
    Sprzedam willę w Centrum Łodzi bezpośrednio

    Łódź

    • 2 600 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wygodną, przestronną willę w centrum Łodzi w cichej i spokojnej okolicy na Rokiciu przy środmieściu. W pobliżu szkoła, złobek, apteka, sklepy: Dino, Żabka, Biedronka, Lidl...

  • Sprzedam dom.
    1 / 10
    Sprzedam dom.

    Łódź

    • 1 750 000 zł cena
    • 497 m2 powierzchnia
    • 3 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Idealne miejsce na Twój dom, siedzibę firmy czy ekskluzywne bliźniaki - sam zdecyduj! Lokalizacja: Północno-zachodnie obrzeża Łodzi, blisko autostrad ale w otoczeniu natury! Pomi...

  • Dom Łódź Stare Złotno rynek pierwotny ul.

    Łódź

    • 799 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na Złotnie dostępny jest dom z działką w stanie surowym zamkniętym - to idealna okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu, ale chcą mieć jeszcze trochę swobody w wykończeniu i a...

  • Murowany dom 120 m z działką 2500 m przy lesie–Łódź, Krzywiec
    1 / 15
    Murowany dom 120 m z działką 2500 m przy lesie–Łódź, Krzywiec

    Krzywiec

    • 630 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony w miejscowości Krzywiec, ok. 30 lat temu wybudowany, do wykończenia według własnego gustu. Opis nieruchomości: dom podpiwniczony,...

  • Elegacki dom na Złotnie- spokojna i cicha ulica
    1 / 16
    Elegacki dom na Złotnie- spokojna i cicha ulica

    Łódź

    • 2 500 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 15 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Elegancki dom na Złotnie – spokojna i cicha ulica Cena: 2 500 000 zł Są domy, które oferują przestrzeń. Są takie, które dają komfort. I są takie, które łączą jakość, ciszę, funkc...

  • Bezpośrednio sprzedam dwa budynki Nowosolna
    1 / 7
    Bezpośrednio sprzedam dwa budynki Nowosolna

    Łódź

    • 880 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 4 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio z powodu wyjazdu za granicę dwa budynki wolnostojace w Łodzi Nowosolnej (administracyjnie dzielnica Lodz-Widzew). Budynki są nowe. Rok oddania 2023. Jeden bud...

  • Dom Górna- Retro Bryła- Nowoczesny potencjał
    1 / 16
    Dom Górna- Retro Bryła- Nowoczesny potencjał

    Łódź

    • 1 180 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom z ogromnym potencjałem – Twoja szansa na coś wyjątkowego! Są domy, które po prostu istnieją. I są takie, które mają w sobie historię, charakter i nieskończone możl...

  • Działka ROD z domem na sprzedaż - Łódź, ul. Przyklasztorze, 300...

    Łódź

    • 100 005 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż zadbana działka ROD o powierzchni 300m, położona w świetnej lokalizacji -Łagiewniki, przy Klasztorze sektor B. Działka ogrodzona zgodnie z wymogami ROD. Idealna na wy...

  • Dom Łódź Górna, Ruda Pabianicka

    Łódź » Górna

    • 1 050 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom o pow. 125m2, usytuowany na działce o pow. 880m2, w cichej i spokojnej dzielnicy Rudy Pabianickiej. Nieruchomość położna wśród domów jed...

  • Dom Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom z działką położona w w powiecie łódzkim wschodnim, w gminie Rzgów. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 91. Transport publiczny obsługują łódzkie MPK (li...

  • Dom Łódź Górna, Ruda Pabianicka

    Łódź » Górna

    • 1 050 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Górna Rokicie, ok Pabianickiej -Dom na Kwatery - Dobra Cena
    1 / 11
    Górna Rokicie, ok Pabianickiej -Dom na Kwatery - Dobra Cena

    Łódź

    • 3 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Polecam. Do wynajęcia dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji- Górna Rokicie , okolice ul. Pabianickiej. Blisko przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, markety. Do dyspozycji najemc...

  • Parter domu dla pracowników - atrakcyjna oferta !!
    1 / 12
    Parter domu dla pracowników - atrakcyjna oferta !!

    Łódź

    • 3 800 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajęcia mieszkanie zajmujące parter domu (posiada niezależne wejście oraz osobne liczniki mediów). Najemcy będą mieli możliwość korzystania z ogrodu. Nieruchomość w świetnej...

  • Dom Ksawerów

    Ksawerów

    • 17 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia reprezentacyjny dom wolnostojący o pow. użytkowej 389,28 m2 w Ksawerowie (powiat Pabianicki). Zagospodarowana działka o pow. 5109 m2 z domem gospodarczym o pow. 3...

  • Dom Łódź Bałuty, Julianów ul. Generała Józefa Bema

    Łódź » Bałuty » ul. Bema

    • 6 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom wolnostojący o pow. 225 m2 na Bałutach w sąsiedztwie Parku Julianowskiego . Działka o pow. 1247 m2. Teren ogrodzony. Układ pomieszczeń: - parter 75 m2 -...

  • Dom Dobra

    Dobra

    • 2 560 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 5 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej 449 m2 , położony w malowniczej miejscowości Dobra (gmina Stryków, powiat zgierski), w bliskim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wz...

  • Dom Wiączyń Dolny

    Wiączyń Dolny

    • 1 950 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 10 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny parterowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 178 m2 w Nowosolnej (obr. Wiączyń Dolny). Ogrodzona działka o pow. 1594 m2 (szer. 35 x...

  • Dom Łódź Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi

    Łódź » Bałuty

    • 6 000 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o charakterze rezydencjonalnym o pow. 560 m2 położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych na Bałutach (os. Rogi). Działka o pow. 3313 m2 w otulinie Lasu Łagiewnic...

  • Dom Łódź Bałuty, Marysin

    Łódź » Bałuty

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej części Łodzi, w bliskim sąsiedztwie Lasu Łagiewnickiego i Arturówka . Wolnostojący dom z basenem, połączony z drugim budynkiem...