• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ustronie

(2)
  • Dom Ustronie

    Ustronie

    • 1 850 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2012 r. o pow. 180 m2 wykończony w wysokim standardzie, położony na działce o pow. 693 m2 w Zgierzu (obręb Ustronie) koło Grotnik. Na tereni...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Ustronie

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dzialka Budowlana

    Ruda-Bugaj

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana w spokojnej okolicy .

  • Jedyny taki dom w Grotnikach!!
    1 / 20
    Jedyny taki dom w Grotnikach!!

    Grotniki

    • 1 150 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 9 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grotniki

    • 1 800 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Florentynów

    • 750 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Sanie

    • 610 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 1 070 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 850 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom 83m2 i warsztat 200m2 - idealna lokalizacja!
    1 / 20
    Dom 83m2 i warsztat 200m2 - idealna lokalizacja!

    Stary Adamów

    • 1 799 360 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 16 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Sanie

    • 680 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 420 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 756 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Ruda-Bugaj ul. Mała

    Ruda-Bugaj » ul. Mała

    • 329 500 zł cena
    • 2 736 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Ruda-Bugaj o powierzchni 2736 m², która oferuje doskonałe warunki do zabudowy dzięki uzbrojeniu w prąd oraz dostępności wody w granicy...

  • 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS
    1 / 16
    7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS

    Kania Góra

    • 300 000 zł cena
    • 7 810 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaż...

  • 1 / 4
    Działka Sokolniki-Las ul.

    Sokolniki-Las

    • 271 328 zł cena
    • 1 696 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sokolniki Las działka budowlana, ogrodzona z bramą wjazdową. Ta piękna działka budowlana w Sokolnikach Las to idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu i relaksie na łonie...

  • Działka Stary Adamów ul. Działkowa

    Stary Adamów » ul. Działkowa

    • 161 670 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamieszkaj tam, gdzie natura naprawdę odpoczywa - Stary Adamów, ul. DziałkowaSzukasz miejsca, w którym każdy poranek zaczyna się śpiewem ptaków, a powietrze pachnie lasem i wolnośc...

  • sprzedam działki budowlane
    1 / 2
    sprzedam działki budowlane

    Kowalewice

    • 80 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działek 1080 m2 jedna działka miejscowość kowalewice gmina parzeczew droga dojazdowa asfaltowa media w drodze tel [tel]

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Stare Krasnodęby

    • 180 zł cena
    • 903 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, do sprzedania działka budowlana w Krasnodębach Starych na osiedlu (ulicy) Jastrzębia. Działka 903m2, podłączone są prąd oraz woda. Cena 180zł/m2. W razie pytań prosz...

  • Działki w Kowalewice, gmina Parzęczew, powiat zgierski
    Działki w Kowalewice, gmina Parzęczew, powiat zgierski

    Kowalewice

    • 100 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działki budowlane W ładnej okolicy droga Dojazdowa Asfaltowa blisko Łodzi

  • Działka Stary Adamów 31A przy drodze krajowej 72, 3400 m2
    1 / 8
    Działka Stary Adamów 31A przy drodze krajowej 72, 3400 m2

    Stary Adamów

    • 340 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o numerze ewidencyjnym 20/5 o powierzchni 3400m2 Nieruchomość położona jest w miejscowości Stary Adamów 31 A , gmina Aleksandrów Łódzki. Nieruchomość położona je...

  • Działka budowlana Sokolniki-Las gm. Ozorków,
    1 / 3
    Działka budowlana Sokolniki-Las gm. Ozorków,

    Sokolniki-Las

    • 271 328 zł cena
    • 1 695 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie Aleksandrów Łódzki ul. Rafała Bratoszewskiego

    Aleksandrów Łódzki » ul. Bratoszewskiego

    • 330 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne, 3 pokoje - idealny układ na 3 piętrze!Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o poszukiwanym, dwustronnym układzie (północ-południe), położone na wyg...

  • Działka budowlana Ruda-Bugaj gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 8
    Działka budowlana Ruda-Bugaj gm. Aleksandrów Łódzki

    Ruda-Bugaj

    • 330 000 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Ruda Bugaj o powierzchni 1425 m, objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Dla terenów nowej zabudowy mieszka...

  • Może To Twoje Miejsce na Ziemi ?
    1 / 16
    Może To Twoje Miejsce na Ziemi ?

    Rosanów

    • 740 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Kupujący nie płaci prowizji! Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany...

  • Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2
    Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2

    Kania Góra

    • 4 100 000 zł cena
    • 35 324 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2 pod inwestycje. Bez pośredników! Na sprzedaż działka w atrakcyjnej lokalizacji w gminie Zgierz, województwo łódzkie Ideal...

  • Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 7
    Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki

    Sobień

    • 89 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości Sobień. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Droga asfaltowa p...

  • Działka budowlana Grotniki gm. Zgierz
    1 / 9
    Działka budowlana Grotniki gm. Zgierz

    Grotniki

    • 465 000 zł cena
    • 2 321 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona w leśnym zakątku Ustronia na terenie gdzie nie obowiazuje plan zagospodarowania przestrzennego. Złożony został wniosek o wydanie warunków n...

  • Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.
    1 / 13
    Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.

    Aleksandrów Łódzki

    • 497 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami, ale Twoją bazą wypadową i oazą spokoju w jednym? Mam dla Ciebie konkret, który łączy wygodę parteru z logistycznym mistr...

  • Leonów • Działka z budową i mediami • 1300 m²
    1 / 6
    Leonów • Działka z budową i mediami • 1300 m²

    Leonów

    • 250 000 zł cena
    • 1 304 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu - idealna okazja do dokończenia wymarzonej inwestycji! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1304 m², położona w miejsc...

  • Działka gm. Aleksandrów Łódzki - Ciężków
    1 / 11
    Działka gm. Aleksandrów Łódzki - Ciężków

    Ciężków

    • 65 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Rolna w trakcie przekształcania, czesciowo drzewa niskiie samosiejki. Dobry dojazd. Ciężków 1km w lewo na Bełdów(od trasy aleksandrow -poddebice.okolo 40/33metry szer. Energia el.N...

  • Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki,
    Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki,

    Sobień

    • 249 000 zł cena
    • 1 996 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy cudną zieloną działkę z domkiem letniskowym,  idealną pod budowę domu całorocznego, położoną w miejscowości Sobień, 10 minut od Aleksandrowa Łódzkiego (10 km), 30 minut o...