• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Panki

(1)
  • 1 / 4
    Dom Panki

    Panki

    • 420 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom w miejscowości Panki. Dom piętrowy wybudowany w latach 80-tych, podpiwniczony z dużym strychem. Dom o powierzchni ok. 300m, na parterze przestronny przed...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam 1/2 domu.

    Częstochowa

    • 295 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    I piętro domu domu wolnostojącego z działką. Osobne wejście i media ( prąd, woda, ogrzewanie własne gazowe). Ogrzewanie zrobione 2 lata temu. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, klatka...

  • 1 / 4
    Sprzedam dom dp remontu

    Rększowice

    • 230 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do remontu miejscowość Rększowice gm.Konopiska, koło Częstochowy wraz z małym laskiem. Woda pociągnięta ale do domu trzeba odciągnąć...piwnica, strych,zabudowania

  • Wynajmę lokal komercyjny

    Krzepice

    • 1 800 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę lokal około 80 m2 handlowo/usługowy znajdujący się przy ul. Dąbrowskiego w Krzepicach. Lokal posada dwa osobne wejścia od ulicy oraz duże okna. Można wyodrębnić dwa osobn...

  • Sprzedam Gospodarstwo rolne Bobrowa z plantacja Paulownia, opolsk...

    Bobrowa

    • 399 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Wybudujemy Dom Na Twojej Działce

    Częstochowa

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom do remontu na dużej działce Kowale Praszka

    Kowale

    • 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Super inwestycja! Dom i pomieszczenia gospodarcze Błeszno ul. Kol...

    Częstochowa

    • 455 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 1 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • syndyk sprzeda dom w Kamieńskich Młynach
    1 / 11
    syndyk sprzeda dom w Kamieńskich Młynach

    Kamieńskie Młyny

    • 1 367 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 801 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości konsumenckiej sprzeda z wolnej ręki nieruchomość zabudowaną składająca się z działki ewidencyjnej numer 354/90, opisaną w księdze wieczystej nr CZ1L/00046337/...

  • Nowe Parterowe Domy ul. Mirowska Częstochowa
    1 / 13
    Nowe Parterowe Domy ul. Mirowska Częstochowa

    Częstochowa

    • 780 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 611 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży 4 parterowe domy jednorodzinne w stanie deweloperskim przy ul. Mirowskiej w Częstochowie - powierzchnia użytkowa 118m2 - działka o powierzchni 600m2 - garaż w bryle...

  • Komercyjna dzialka + dom 50 m2 ul. Żródlana
    1 / 4
    Komercyjna dzialka + dom 50 m2 ul. Żródlana

    Częstochowa

    • 680 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 047 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Miejsce inwestycyjne! Oferta prywatna. Do sprzedania dom na ulicy Źródlanej ok.50 m2, działka 650m2 dojazd od ul.Jagiellonskiej w Częstochowie lub Al. Niepodległości. Teren ogro...

  • Dom w Pacierzowie działka 4600m2
    1 / 9
    Dom w Pacierzowie działka 4600m2

    Częstochowa

    • 339 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 4 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny wolnostojący z dużą działką !!! Dom do zamieszkania Lokalizacja Przedmiotem sprzedaży jest działka zabudowana, zlokalizowana w Pacierzowie 25km od Częstochowy. Dz...

  • Dom/100m2 parterowy/Częstochowa
    1 / 9
    Dom/100m2 parterowy/Częstochowa

    Częstochowa

    • 699 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesne domy parterowe w Mirowie - Osiedle Ossona Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! - Lok...

  • Sprzedam dom
    1 / 8
    Sprzedam dom

    Toporów

    • 1 190 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 629 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem, do zamieszkania, o pow. użytkowej 156 m2 w Załęczańskim Parku Krajobrazowym, w pradolinie rzeki Warty, wieś Toporów (98-324), gmina Wierzchla...

  • Piękny Drewniany Domek
    1 / 12
    Piękny Drewniany Domek

    Hutki

    • 389 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Atrakcyjny drewniany dom w przepięknej spokojnej cichej lokalizacji. Las, świeże powietrze, mnóstwo zieleni, to tylko kilka przedstawionych atutów tej oferty. Hutki, Gmina Konopis...

  • ŁADNY nowy dom na sprzedaż !!!!
    1 / 9
    ŁADNY nowy dom na sprzedaż !!!!

    Kłobuck

    • 650 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż bardzo ładny nowy dom SSZ w Kłobucku. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,a jednoczesnie blisko centrum. Cena 650 tyś. Kontakt [tel]

  • Dom z dużym ogrodem
    1 / 2
    Dom z dużym ogrodem

    Boronów

    • 450 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w spokojnej okolicy z dużym ogrodem, składającym się z dwóch działek (1232m2 i 589m2). Na parterze znajdują się dwa pokoje z kuchnią oraz łazienka, na piętrze trzy pokoje z łaz...

  • Dom wolnostojący 120m do zamieszkania, ogród, garaż
    1 / 13
    Dom wolnostojący 120m do zamieszkania, ogród, garaż

    Radawie

    • 440 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój dom, Twój spokój – Radawie Masz dość wynajmowania i marzysz o własnym kącie? Idealny dla młodej rodziny lub osób szukających ciszy i własnego ogródka! Dom wolnostojący z ogr...

  • Sprzedam nieruchomość z budynkami.
    1 / 8
    Sprzedam nieruchomość z budynkami.

    Częstochowa

    • 170 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam domdo remontu generalnego z budynkami gospodarczymi . Budynki można zaaranzować na dowolne przeznaczenie. Duża działka, na działce znajduje się studnia , dodatkowo podłąc...

  • 16 Pokoi - INWESTYCYJNA NIERUCHOMOŚĆ
    1 / 16
    16 Pokoi - INWESTYCYJNA NIERUCHOMOŚĆ

    Częstochowa

    • 925 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 2 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży budynek wolnostojący w ścisłym Centrum Kłomnic przy ulicy Częstochowskiej. Budynek 450 m2. w tym powierzchni użytkowej 360 m2. na...

  • 2 Domy z ładną działką w dzielnicy Zawodzie w Częstochowie
    1 / 14
    2 Domy z ładną działką w dzielnicy Zawodzie w Częstochowie

    Częstochowa

    • 419 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość w dzielnicy Zawodzie. Działka ogrodzona o powierzchni 1760 m2. Na działce dwa domy z osobnymi wejściami o powierzchni...