• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Opole
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wschową

(48)
  • Śniadeckich 35 dom | hostel | firma | mieszkania

    Leszno » ul. Śniadeckich

    • 739 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 927 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w Lesznie przy ul. Śniadeckich 35 (osiedle Podwale), usytuowana na działce nr 13/4 o powierzchni 472 m² – w lokalizacji, która praktycznie nie poj...

  • Dom Lasocice gm. Święciechowa,
    Dom Lasocice gm. Święciechowa,

    Lasocice

    • 1 099 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 5 284 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz swojego miejsca na ziemi, w którym odpoczniesz od codziennego zgiełku, ciesząc się przestrzenią i ciszą? Zapraszamy do L...

  • Dom Święciechowa,
    Dom Święciechowa,

    Święciechowa

    • 890 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom w Święciechowie  - przestrzeń, spokój i jakość, którą czuć w każdym detalu. Dom w zabudowie bliźniaczej stoi na działce wie...

  • Dentysta | Beauty | Lekarz | 5 gabinetów | parking

    Leszno

    • 869 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 94 m², położona w Lesznie przy ul. Ruszczyca 15 (działka nr 273/8), stanowiąca lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z udziałem w gruncie....

  • Dom Przybyszewo gm. Święciechowa,
    Dom Przybyszewo gm. Święciechowa,

    Przybyszewo

    • 529 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Przybyszewie o powierzchni 94,28 m², z dużym ogrodem ok. 300 m² oraz wiatą garażową. To świetna propozycja dla osób, któ...

  • Dom Jezierzyce Kościelne gm. Włoszakowice,
    1 / 2
    Dom Jezierzyce Kościelne gm. Włoszakowice,

    Jezierzyce Kościelne

    • 368 010 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 4 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zielone Wzgórze  Lokal nr 2 z dużym ogrodem - Jezierzyce Kościelne Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w kameralnej...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 810 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 4 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Powierzchnia całkowita: 163,76 m² użytkowa: 135,63 m² działka: 910 m² Na sprzedaż oferuję nowoczesny, wolnostojący dom jednorod...

  • Działka MN/U pod usługi | Jackowskiego, Leszno

    Leszno » ul. Jackowskiego

    • 890 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z potencjałem usługowym położony w Lesznie przy ul. Maksymiliana Jackowskiego, usytuowany na działce o powierzchni 593 m². Nieruchomość objęta jest mi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Krzepielów gm. Sława,
    Dom Krzepielów gm. Sława,

    Krzepielów

    • 219 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni około 130 m², położona na działce o powierzchni około 220...

  • Komfortowy dom nad jeziorem Sławskim
    1 / 16
    Komfortowy dom nad jeziorem Sławskim

    Sława

    • 1 400 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 6 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI To nie jest zwykły dom. To przestrzeń zaprojektowana tak, by żyć wygodnie, oddychać pełną piersią i cieszyć się każdą chwilą z...

  • Dom Wijewo,
    1 / 8
    Dom Wijewo,

    Wijewo

    • 480 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,5m2 w malowniczym Wijewie. Przedstawiam nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i urokliwej miejscowo...

  • Dom Nowe Drzewce gm. Szlichtyngowa,
    1 / 15
    Dom Nowe Drzewce gm. Szlichtyngowa,

    Nowe Drzewce

    • 245 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 2 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom poniemiecki wśród pól - Nowe Drzewce, duża działka 8120 m² Jeżeli marzysz o miejscu z dala od zgiełku miasta, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków, a poranne...

  • Dom Dominice gm. Włoszakowice,
    1 / 14
    Dom Dominice gm. Włoszakowice,

    Dominice

    • 619 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowy dom całoroczny wybudowany w 2022 roku, położony w spokojnej części Dominic, blisko jeziora i lasu. Nieruc...

  • Dom Jezierzyce Kościelne gm. Włoszakowice,
    1 / 2
    Dom Jezierzyce Kościelne gm. Włoszakowice,

    Jezierzyce Kościelne

    • 490 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta specjalna dla Kupujących Przy zakupie lokalu zapewniamy dostęp do rabatu do -20% na wysokiej jakości materiały wykończeniowe marki KABE. Parter: Przestronny salon z aneksem...

  • Dom Leszno, Myśliwska
    1 / 8
    Dom Leszno, Myśliwska

    Leszno

    • 549 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja na sprzedaż w Lesznie, ul. Myśliwska Prezentujemy nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Lesznie przy ul. Myśliwskiej. Oferujemy funkcjonalne domy o r...

  • Dom Brenno gm. Wijewo, Wiatraczna
    1 / 15
    Dom Brenno gm. Wijewo, Wiatraczna

    Brenno

    • 940 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Brenno - dom 350 m² w formie pensjonatu, blisko jeziora i lasów, potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż budynek jednorodzinny w miejscowości Brenno, położony w atrakcyjnej turystyczni...

  • Dom Wilków gm. Głogów,
    1 / 6
    Dom Wilków gm. Głogów,

    Wilków

    • 339 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom z dużą działką - Wilków k. Głogowa Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej  85 m² z dodatkowym po...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 7
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 519 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej - stan deweloperski podwyższony. Wilkowice, ul. Dębowa (przy ul. Szkolnej) Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w domu w zabudowie bliźniaczej, poł...

  • Dom Głogówko gm. Kotla,
    1 / 15
    Dom Głogówko gm. Kotla,

    Głogówko

    • 949 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 6 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego na ok.11 arowej działce w miejscowości Głogówko. D...

  • Dom Włoszakowice,
    1 / 16
    Dom Włoszakowice,

    Włoszakowice

    • 1 149 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 821 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze --- DO KOŃCA MAJA! WIOSENNA PROMOCJA! Cena 1 149 000 zł! --- Marzysz o przestronnym, komfortowym i starannie wykończonym domu,...