• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Kotla

(3)
  • Działka inwestycyjna Kotla,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Kotla,

    Kotla

    • 145 000 zł cena
    • 2 077 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2077 m², położona w miejscowości Kotla, w malowniczej i cichej okolicy w pobliżu lasu. To idealne miejsce dla osób poszukują...

  • Działka inwestycyjna Kotla,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Kotla,

    Kotla

    • 220 000 zł cena
    • 3 156 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 3156 m², położona w miejscowości Kotla, w malowniczej i cichej okolicy w pobliżu lasu. To idealne miejsce dla osób poszukują...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Kotla

    • 3 000 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Dawny Oberhof – niezwykły dom na dużej działce w sercu Dolnego Śląska To nie jest zwykły dom – to wyjątkowa posiadłość z duszą, której historia sięga początków XX wieku. Położony...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Smardzów gmina Jerzmanowa
    Działka budowlana Smardzów gmina Jerzmanowa

    Smardzów

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy w miejscowości Smardzów gm. Jerzmanowa pow. Głogowski Działka ciekawie położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Media (woda, kanaliza...

  • Działka Smardzów

    Smardzów

    • 450 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży grunt rolny o pow 9000 m2 dojazd drogą asfaltową oraz 200 m drogą nie utwardzoną wym 58 m - szer. 156 m - dług. ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [tel] Treść n...

  • Działka budowlana z rozpoczętą budową

    Tarnów Jezierny

    • 230 000 zł cena
    • 447 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam rozpoczętą budowę domu w miejscowości Tarnów Jezierny , gmina Sława. Dom położony przy jeziorze Tarnowskim dużym. Dom postawiony na działce budowlanej uzbrojonej. Obiekt...

  • Grunt. Działka przemysłowo-usługowa. Blisko autostrady A4 !

    Głogów

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualni...

  • Działka inwestycyjna Serby gm. Głogów,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Serby gm. Głogów,

    Serby

    • 1 399 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szanowni Państwo! Biuro Nieruchomości PARK HOME, oferuje na sprzedaż działkę komercyjną, o powierzchni 1,89 ha w miejscowości Serby koło Głogowa, przy ul. Głównej. Doskonałe poło...

  • Działka inwestycyjna Drogomil gm. Bytom Odrzański,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Drogomil gm. Bytom Odrzański,

    Drogomil

    • 40 400 zł cena
    • 1 616 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka narożna o powierzchni 1616m2 (0,16 ha) pod zabudowę siedliskową w miejscowości Drogomil. Działka położona wśród zabudowań mieszkalnych z dojazdem drogą gruntową - utwardzon...

  • Działka Wilków

    Wilków

    • 219 260 zł cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedania dwie działki budowlane w miejscowości Wilków, nieopodal Świdnicy. Marzysz o budowie domu w cichym i spokojnym miejscu niedaleko Świdnicy? To ta oferta je...

  • Działka inwestycyjna Głogów Krzepów,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Głogów Krzepów,

    Głogów

    • 399 000 zł cena
    • 2 187 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 21,87 arów zlokalizowanej przy ul.Akacjowej w Głogowie (os. Krzepów). Działka w kształcie prostokąta, teren płaski,...

  • Działka budowlana Klucze gm. Głogów,
    1 / 5
    Działka budowlana Klucze gm. Głogów,

    Klucze

    • 99 000 zł cena
    • 1 291 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1291 m², położona w miejscowości Klucze, gmina Głogów. To propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w spokojnym, zielonym...

  • Działka budowlana Smardzów gmina Jerzmanowa
    Działka budowlana Smardzów gmina Jerzmanowa

    Smardzów

    • 90 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy w miejscowości Smardzów gm. Jerzmanowa pow. Głogowski (9000 zł za ar) Działka ciekawie położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Media...

  • Działka inwestycyjna Pęcław,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Pęcław,

    Pęcław

    • 60 000 zł cena
    • 1 097 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1097 m² położona w malowniczej miejscowości Pęcław, w powiecie głogowskim. To idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domu wolnostojące...

  • 1 / 4
    Działka w Wojszynie 30 a

    Wojszyn

    • 310 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w Wojszynie niedaleko Kazimierza i Janowca Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

  • Działka budowlana Kurów Wielki gm. Gaworzyce,
    1 / 4
    Działka budowlana Kurów Wielki gm. Gaworzyce,

    Kurów Wielki

    • 60 000 zł cena
    • 1 265 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustawna działka budowlana o powierzchni 1265 m², położona w miejscowości Kurów Wielki w gminie Gaworzyce. Nieruchomość o regularnym kształcie, usytuowana bezpośrednio przy drodze a...

  • 1 / 2
    Działka produkcyjno-usługowa Smardzów!

    Smardzów

    • 632 681 zł cena
    • 10 131 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Smardzów (koło Oleśnicy) przy drodze krajowej nr 8 oraz drodze ekspresowej S8.Działka z ogromnym potencjałem.1) Przeznaczen...

  • 1 / 2
    Działka produkcyjno-usługowa Smardzów!

    Smardzów

    • 450 000 zł cena
    • 7 206 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka inwestycyjna Bytnik gm. Głogów,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Bytnik gm. Głogów,

    Bytnik

    • 209 000 zł cena
    • 1 648 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1648 m² w kształcie litery "L" w miejscowości Bytnik pod Głogowem. Usytuowana na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul...

  • Działka budowlana Radzyń gm. Sława,
    1 / 8
    Działka budowlana Radzyń gm. Sława,

    Radzyń

    • 199 000 zł cena
    • 587 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o łącznej pow. 587 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Radzyń, gmina Sława, powiat wschowski. Szukasz idealnego miejsca pod zabudo...

  • Działka siedliskowa Obiszów gm. Grębocice,
    1 / 4
    Działka siedliskowa Obiszów gm. Grębocice,

    Obiszów

    • 759 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Wyjątkowa działka siedliskowa o imponującej powierzchni, położona w malowniczej miejscowości Obiszów w powiecie polkowickim. Idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domu lub real...

  • Teren produkcyjno-magazynowy | 2,6 ha | S8
    1 / 9
    Teren produkcyjno-magazynowy | 2,6 ha | S8

    Smardzów

    • 3 234 375 zł cena
    • 25 875 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Atrakcyjna działka inwestycyjna pod działalność gospodarczą – Smardzów, gmina Oleśnica Na sprzedaż duża, doskonale zlokalizowana działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 25 875 m...

  • Działka budowlana w Dryżynie - blisko Głogowa!
    1 / 7
    Działka budowlana w Dryżynie - blisko Głogowa!

    Dryżyna

    • 79 000 zł cena
    • 1 742 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga! Nowa, niższa cena nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej, słonecznej działki położonej w niewielkiej wsi Dryżyna (powiat wschowski), niedaleko...

  • Działka
    Działka

    Kurowice

    • 55 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka w miejscowości Kurowice koło Głogowa. 12 ar.

  • Grunty budowlane
    Grunty budowlane

    Stare Strącze

    • 48 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja ! Sprzedam działki budowlane o łącznej powierzchni 3 ha na terenie gminy Sława (Stare Strącze). Bez pośredników. Dobra lokalizacja. Ładna okolica. Blisko media i las. Księga...

  • Działka budowlana z MPZP w Konradowie k. Otynia
    1 / 15
    Działka budowlana z MPZP w Konradowie k. Otynia

    Konradowo

    • 145 000 zł cena
    • 1 235 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż działka budowlana 1.235 m² w miejscowości Konradowo, woj. lubuskie, gm. Otyń, położona przy ul. Kolejowej to idea...

  • Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.

    Wojszyn

    • 129 000 zł cena
    • 2 601 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2601 m2 w terenach zabudowy zagrodowej blisko Wisły w m. Wojszyn atrakcyjnej części gm. Janowiec pow. puławskiego woj. lubelskieDziałka -powierzchnia 26...

  • Sprzedaz
    Sprzedaz

    Białołęka

    • 800 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 1 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Oferta dla dewelopera. Sprzedam działkę budowlaną w Białołęce woj. Dolnośląskie gmina Pęcław , 10 km od Głogowa. Działka znajduje się w centrum wsi na nowo powstającym os...

  • Działka Przedmoście

    Przedmoście

    • 210 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1031 m2 położona na lekko pochyłym terenie z widokiem na osiedle nowych domów jednorodzinnych. Uzbrojona w KS, Prąd, Wodę. Atrakcyjna lokalizacja z...

  • Atrakcyjna działka z dostępem do strumyka na sprzedaż

    Jaczów

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jest położona na obrzeżach wioski a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum. Miejsce jest ciche, spokojne. Działka ma dostęp do strumyka. Tel. [tel]

  • Wojszyn - działka budowlana 3163 m² z MPZP

    Wojszyn

    • 220 000 zł cena
    • 3 163 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Wojszyn, gm. Janowiec (woj. lubelskie) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3163 m², położona w malowniczej miejscowości Wojszyn,...

  • Działka pod zabudowę 991 m2 Kłoda gm. Magnuszew.

    Kłoda

    • 120 000 zł cena
    • 991 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o pow. 991 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy mieszkaniowej (letniskowej) znajdująca się w sąsiedztwie dorzecza rzeki Radomki i Wisły w malowniczej miejscowości K...

  • Działka rekreacyjna Jędrzychowice gm. Szlichtyngowa,
    Działka rekreacyjna Jędrzychowice gm. Szlichtyngowa,

    Jędrzychowice

    • 25 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż: Działka rekreacyjna 5 arów - idealna do ogrodu i wypoczynku Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i zrealizujesz swoje ogrodnicze pasje? Ta działka...