• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Głogów

(62)
  • Mieszkanie Głogów Chrobry, Armii Krajowej
    1 / 12

    Nowe

    Mieszkanie Głogów Chrobry, Armii Krajowej

    Głogów

    • 203 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż - umeblowana kawalerka z balkonem oraz klimatyzacją po generalnym remoncie | gotowa inwestycja pod wynajem | Głogów, os. Chrobry Na sprzedaż w pełni umeblowana kawalerk...

  • Mieszkanie Głogów,
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 529 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,90 m², położone na parterze w bloku na osiedlu Piastów przy u...

  • Mieszkanie Głogów,
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 303 996 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na drugim piętrze w nowym budownictwie w Głogowie, w rejonie...

  • Mieszkanie Głogów Chrobry, Gustawa Morcinka
    Mieszkanie Głogów Chrobry, Gustawa Morcinka

    Głogów

    • 1 300 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Dostępne od zaraz. Szukasz czystego i ładnego mieszkania do wynajęcia? To może być właśnie Twój nowy dom! Oferujemy  wyremontowaną, urządzoną ze smakiem kawalerkę na osiedlu Chrobr...

  • Słoneczne mieszkanie - Głogów, Aleja Wolności!
    Słoneczne mieszkanie - Głogów, Aleja Wolności!

    Głogów

    • 260 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Świetna oferta dla singla, pary, młodej rodziny lub inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Sprawdzi się także dla osób, które chcą mieszkać w samym sercu Głogowa, mając w...

  • Mieszkanie Głogów, Przemysłowa
    Mieszkanie Głogów, Przemysłowa

    Głogów

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna kawalerka z balkonem - Głogów, ul. Przemysłowa Na wynajem komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 25,8 m², usytuowana na 4. piętrze w budynku...

  • Mieszkanie Głogów, Przemysłowa
    1 / 12
    Mieszkanie Głogów, Przemysłowa

    Głogów

    • 205 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: nowoczesne, po gruntownym remoncie mieszkanie - inwestycja lub własne miejsce do życia Szukasz nieruchomości jako inwestycji, by ulokować pieniądze i osiągać wysoką s...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 471 580 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    "Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • SPRZEDAM MIESZKANIE
    1 / 6
    SPRZEDAM MIESZKANIE

    Głogów

    • 245 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 44 m2 składające się z oddzielnej kuchni ,salonu , sypialni , dużej łazienki z prysznicem, dużego przedpokoju oraz garderoby . Mieszk...

  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 13
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 465 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 52,46 m², położone w Głogowie na osiedlu Kopernik przy ul. Saturna, w nowocz...

  • Mieszkanie Głogów
    1 / 8
    Mieszkanie Głogów

    Głogów

    • 1 650 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy Placu Tysiąclecia w Głogowie. Lokal doskonale sprawdzi się zarówno dla pary, jak i rodzi...

  • Mieszkanie Głogów Stare Miasto, Kotlarska
    1 / 15
    Mieszkanie Głogów Stare Miasto, Kotlarska

    Głogów

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    DOSTĘPNE OD ZARAZ. Jeżeli szukasz w pełni wyposażonego mieszkania do wynajęcia, w którym od pierwszej chwili poczujesz się jak w domu - ta oferta jest dla Ciebie. To miejsce łączy...

  • 2 pokoje, 30m2, ogrzewanie miejskie, parter, przy Multiboxie
    1 / 9
    2 pokoje, 30m2, ogrzewanie miejskie, parter, przy Multiboxie

    Głogów

    • 1 300 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 30 m². W dużym pokoju jest już szara rozkładana wersalka, której nie ma na zdjęciu. Pokój z kuchnią i oddzielny pokój, łazi...

  • MIESZKANIE 40,40 m2 Z KLIMATYZACJĄ DO WYNAJĘCIA CENTRUM
    1 / 7
    MIESZKANIE 40,40 m2 Z KLIMATYZACJĄ DO WYNAJĘCIA CENTRUM

    Głogów

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI O POWIERZCHNI 40, 40 m2 Z KLIMATYZACJĄ NA I PIĘTRZE BUDYNKU DO WYNAJĘCIA. Lokal mieszkalny dwupokojowy zlokalizowany w centrum Głog...

  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 12
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 339 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,60 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku w najbardziej...

  • 3 POKOJE, 53,8 MKW |DUŻY BALKON KLIMATYZACJA | KOPERNIK
    1 / 10
    3 POKOJE, 53,8 MKW |DUŻY BALKON KLIMATYZACJA | KOPERNIK

    Głogów

    • 255 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,80 mkw, niezwykle ciche i spokojne, położone w budynku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową, co realnie przekła...

  • 3 pokoje z balkonem | 8 piętro z windą
    1 / 7
    3 pokoje z balkonem | 8 piętro z windą

    Głogów

    • 270 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż posiadamy 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem, położone na 8. piętrze w bloku z windą. To świetna propozycja stworzona dla osób, które szukają nieruchomości z...

  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 12
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 439 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem i komórką lokatorską, zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku 4 p...

  • Mieszkanie Głogów Hutnik,
    1 / 8
    Mieszkanie Głogów Hutnik,

    Głogów

    • 1 350 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze w bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Głogów na ulicy Śniadeckich. Układ mieszkania...

  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 8
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 249 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym przy Al. Wolności w Gł...