• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Tczewem

(70)
  • Dom wolnostojący Rózyny
    1 / 16
    Dom wolnostojący Rózyny

    Różyny

    • 900 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 7 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom przedstawia na sprzedaż. Dom wolnostojący z pięknym ogrodem | Różyny | W standardzie deweloperskim. Jeśli szukasz komfortowego domu dla rodziny, z funkcjonalnym układem, o...

  • Twoja przystań między naturą a miastem!
    1 / 15
    Twoja przystań między naturą a miastem!

    Trąbki Małe

    • 770 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Borowikowej w Trąbkach Wielkich. Dom znajduje się na 2 kondygnacjach i składa się z: - salonu z aneksem...

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul.

    Trąbki Wielkie

    • 1 169 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 10 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Tylko u nas!Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do własnej aranżacji.Przyjedź i wybierz swoją połówkę!Największa atuty to świetna lokalizacja, dbałość o detal...

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul.

    Trąbki Wielkie

    • 1 225 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 11 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Żukczyn ul.

    Żukczyn

    • 1 649 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 12 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- przestronna działka zapewniająca komfort i prywatność (1006 m2)- nowoczesny dwufunkcyjny piec Vaillant,- przestronny g...

  • Dom Trzcińsk ul.

    Trzcińsk

    • 2 699 000 zł cena
    • 264 m2 powierzchnia
    • 10 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!Na sprzedaż komfortowa i nowoczesna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości sąsiadującej ze Starogardem Gdańskim, oddalonej zaledwie 4...

  • Dom Krzywe Koło ul.

    Krzywe Koło

    • 1 349 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- nowoczesny i kompletnie urządzony!- jasne, przestronne wnętrze!- duża ilość miejsc do przechowywania!- klimatyczny, zadba...

  • Dom Grabiny-Zameczek ul. Kasztanowa

    Grabiny-Zameczek » ul. Kasztanowa

    • 1 149 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 3 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy dom w Grabinie-Zameczek blisko Pruszcza Gdańskiego.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Spokojna okolica w otoczeniu natury- Przestronna działka z ogrodem- Nieruchomość w st...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Ostaszewo rynek pierwotny ul. Piękna

    Ostaszewo » ul. Piękna

    • 570 240 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowe osiedle pięknych domów przy ul. Pięknej!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- 3 lub 4 pokoje ( możliwa zmiana aranżacji na poddaszu z 2 pokoi na 3)- okna trzyszybowe- ogrzewanie podłogowe- now...

  • Dom Demlin ul.

    Demlin

    • 599 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przytulny dom we wsi kociewskiej Demlin!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Spokojna okolica w otoczeniu natury na Kociewiu!- Działka ponad 2 500 m2!- Dom o powierzchni całkowitej 10...

  • Dom Skowarcz ul. Pod Jałowcem

    Skowarcz » ul. Pod Jałowcem

    • 729 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 290 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPERHOUSE !Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 75,63 m² (85,9 m² po podłodze  + duże poddasze nieużytkowe 13,69 m², z  ogrodem...

  • Dom Pszczółki ul.

    Pszczółki

    • 1 300 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Malbork ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego

    Malbork » ul. Kraszewskiego

    • 699 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny budynek mieszkalny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Malborka - przy ul. Kraszewskiego. Nieruchomość idealna zarówno dla dużej rodziny, ja...

  • Dom Różyny ul. Rubinowa

    Różyny » ul. Rubinowa

    • 885 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY z wysokim poddaszem, z pompą ciepła oraz kominkiem, OGRODEM z możliwością parkowania nawet 4 aut. PO ODBIORACHLOKALIZACJANieruchomość położona jest w Róż...

  • Budynek + hala na działce 1 365 m2 !
    1 / 16
    Budynek + hala na działce 1 365 m2 !

    Skowarcz

    • 639 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ: · Działka budowlano – usługowa o numerze ewidencyjnym 132/4 – powierzchnia 1 365 m2, obręb Skowarcz, gmina Pszczółki; - nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarac...

  • Dom Stanisławie gm. Tczew
    Dom Stanisławie gm. Tczew

    Stanisławie

    • 549 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ruszyła przedsprzedaż nowego etapu inwestycji Zielony Zakątek Etap III!W ofercie nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o funkcjonalnym układzie i powierzchni 78,45 m, idealne dla...

  • Dom Różyny ul. Klonowa

    Różyny » ul. Klonowa

    • 1 190 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 8 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM:PARTER: powierzchnia 74 m/2- Salon połączony z aneksem kuchennym o powierzchni ponad 32 m/2 z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród od strony południowej- Korytarz ok 20 m/2-...

  • Twoja przystań między naturą a miastem!

    Trąbki Wielkie » ul. Borowikowa

    • 770 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Borowikowej w Trąbkach Wielkich. Dom znajduje się na 2 kondygnacjach i składa się z:- salonu z aneksem ku...

  • Dom wolnostojący z potencjałem Cedry Wielkie.

    Cedry Wielkie » ul. Osadników Wojskowych

    • 950 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 4 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącej domu o powierzchni użytkowej 195 m², posadowionego na działce 370 m², zlokalizowanego na ul. Osadników Wojskowych Cedry Wielkie....

  • Dom Różyny rynek pierwotny ul. Purpurowa

    Różyny » ul. Purpurowa

    • 950 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY Z OGRODEM i 2 MIEJSCAMI PARKINGOWYMI, STAN DEWELOPERSKI ZAMKNIĘTYTERMIN ODBIORÓW - do 31 GRUDNIA 2026r.LOKALIZACJANieruchomość położona jest na nowoczesn...