• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brzeg Dolny +20 km
  • Ząbki +20 km
  • Góra Kalwaria +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rybnikiem

(123)
  • Dom Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura, tylko u nas! Dom wolnostojący z wolnostojącym garażem murowanym Żory-Rogoźna! 897m2 działki! Klimatyzacja i fotowoltaika 5kW. Przyjed...

  • Dom Żytna

    Żytna

    • 230 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 2 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz domu z dala od zgiełku wielkiego miasta? Przyjdź i zobacz ten dom. [/i] Na sprzedaż niewielki dom o powierzchni 102 metrów kwadratowych, położony na działce o powier...

  • Dom Żory Osiny

    Żory » Osiny

    • 790 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Dom w zabudowie bliźniaczej | Żory - Osiny Jeśli szukasz solidnie wybudowanego bliźniaka w spokojnej okolicy, z dużą działką i przemyślanym układem — warto zad...

  • Dom Smolnica gm. Sośnicowice
    1 / 15
    Dom Smolnica gm. Sośnicowice

    Smolnica

    • 1 499 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowoczesnego, komfortowego i bezpiecznego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej z 2021 rok...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 90 858 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 12 201 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Piotra Szczygieł osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G/GUp...

  • Dom Żory

    Żory

    • 999 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom w zabudowie szeregowej z częścią usługową - centrum Żor Żory - ścisłe centrum miasta Powierzchnia użytkowa: 168 m² Powierzchnia działki: 220 m² Na sp...

  • SPRZEDANY

    Jastrzębie-Zdrój

    • 650 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 3 202 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Ornontowice
    1 / 8
    Dom Ornontowice

    Ornontowice

    • 567 240 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA PROMOCYJNA CENA DO KOŃCA LUTEGO 2026 r. CENA DO NEGOCJACJI Na sprzedaż nowoczesny piętrowy dom z przestronnym salonem, ogrodem i balkonem. Dom w zabudowie szeregowej o p...

  • Dom Żory Rój

    Żory » Rój

    • 2 150 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Marzysz o luksusie, prywatności i przestrzeni ? To idealny dom dla osób ceniących komfort, elegancję oraz relaks na najwyż...

  • Dom Suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 529 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 649 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Suszcu. Dom o powierzchni 145 m2 w stanie surowym zamkniętym (z zewnątrz kompletnie wykończony), położony na...

  • Dom Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 1 320 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż dom , który łączy funkcjonalność, przestrzeń i przyjemną atmosferę codziennego życia . Idealna propozycja dla osób sz...

  • Dom Żory Centrum

    Żory

    • 2 500 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Dom wolnostojący w ścisłym centrum miasta Żory wraz z niezabudowaną działka usługową o powierzchni 563m2 . Bezpośrednio przy ul. Folware...

  • Dom Żory Baranowice rynek pierwotny

    Żory » Baranowice

    • 690 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący z użytkowym poddaszem na sprzedaż - Żory, spokojna okolica. Na sprzedaż dom jednorodzinny w spokojnej i zielonej dzi...

  • Dom Orzesze rynek pierwotny

    Orzesze

    • 645 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom wolnostojący w cichym i spokojnym miejscu! Idealna oferta dla rodzin z dziećmi! Marzysz o pięknym domu dla swojej rodziny? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sp...

  • Udział w nieruchomości zabudowanej - Lyski

    Lyski

    • 53 538 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 24.06.2025 roku GL1G/GU/512/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Nieruchomość - Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 84 200 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 09.12.2024 roku GL1G/GU/997/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika A...

  • 1 / 4
    Dom, 201,90 m², Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 86 920 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 20.02.2023 roku GL1G/GU/101/2022 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika Ł...

  • Nieruchomość - Suszec

    Suszec

    • 155 950 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warunki sprzedaży z wolnej ręki udziału ½ w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem i garażem zlokalizowanej w Suszcu przy ulicy Grabówki 57, opisanej w ewidencji gruntów dzia...

  • Dom Suszec centrum do remontu na działce ok. 2000m2
    1 / 10
    Dom Suszec centrum do remontu na działce ok. 2000m2

    Suszec

    • 499 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Stan do remontu w Gminie Suszec centrum Stan do remontu ,lata 90 te. wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony o powierzchni 160m2 na działce o pow...