• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ruda Śląska +20 km
  • Rybnik +20 km
  • Góra Kalwaria +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rybnikiem

(123)
  • Dom Świerklany

    Świerklany

    • 529 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 785 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom zlokalizowany w Świerklanach Dolnych. Mieści się na działce o powierzchni 1790 m2. Budynek o powierzchni ok. 180 m2 powierzchni użytkowej. W całości podpiwnic...

  • Dom 3 pokoje Radlin
    1 / 9
    Dom 3 pokoje Radlin

    Radlin

    • 360 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję nieduży dom zlokalizowany na obrzeżach Radlina o powierzchni użytkowej 53,8 m2, dom idealny dla niedużej rodziny. Nieruchomość została rozbudowana i zmodernizowana w 200...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 106 892 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 601 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 14 355 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Piotra Szczygieł osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G/GUp...

  • Dom Suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 529 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 649 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Suszcu. Dom o powierzchni 145 m2 w stanie surowym zamkniętym (z zewnątrz kompletnie wykończony), położony na...

  • Dom suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 579 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Piękny dom wolnostojący z garażem w bryle gmina Suszec powiat pszczyński 700m -działki Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Suszcu. Dom o pow...

  • Dom Żory Centrum

    Żory

    • 2 500 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Dom wolnostojący w ścisłym centrum miasta Żory wraz z niezabudowaną działka usługową o powierzchni 563m2 . Bezpośrednio przy ul. Folware...

  • Umeblowany i wyposażony dom 181 m2 położony w malowniczym miejscu

    Żory

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 812 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Jastrzębie-Zdr, dzielnica Moszczenica, duża działka.
    1 / 16
    Dom Jastrzębie-Zdr, dzielnica Moszczenica, duża działka.

    Jastrzębie-Zdrój

    • 359 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 599 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA-REZERWACJA-REZERWACJA Dom z potencjałem, nawet dla dwóch rodzin. Jastrzębie-Zdrój, dzielnica Moszczenica. Powierzchnia całkowita działki to 1809 m2 (w obecnym MPZP częś...

  • Dom Żory Centrum rynek pierwotny

    Żory

    • 950 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 691 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | W swojej ofercie posiadam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (rogowy segment). powierzchnia działki 453m2. Nieruchomość zlokalizowana bardzo blisko centrum Żor, a zara...

  • Dom Żory Centrum rynek pierwotny

    Żory

    • 880 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | W swojej ofercie posiadam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (środkowy segment). Powierzchnia działki 325 m2. Nieruchomość zlokalizowana bardzo blisko centrum Żor, a z...

  • Dom Żory Rój

    Żory » Rój

    • 939 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | W swojej ofercie mamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim premium! w bardzo wysokim standardzie. Nowoczesna bryła budynku zlokalizowana jest w...

  • Dom Żory rynek pierwotny

    Żory

    • 639 900 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | REZERWACJA!! Jedyna taka oferta !tylko i wyłącznie u nas! Piękny dom wolnostojący z płaskim dachem i garażem w bryle! Przedstawiam Państwu ofertę nowocz...

  • Dom Jankowice

    Jankowice

    • 399 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 596 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni użytkowej ok 200 m2 na działce 1044m2. Dodatkowo w cenie sąsiadująca działka o powierzchni...

  • Dom Żory Osiny

    Żory » Osiny

    • 2 950 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 4 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Piękny i przestronny dworek o powierzchni 449 m2, położony w samym sercu Żor, czeka na nowego właściciela! Zjawiskowa nieruchomość na działce o powie...

  • Dom piętrowy, do zamieszkania w wysokim standardzie
    1 / 16
    Dom piętrowy, do zamieszkania w wysokim standardzie

    Czerwionka-Leszczyny

    • 1 750 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oaza spokoju wśród pięknych krajobrazów- dom piętrowy, do zamieszkania w wysokim standardzie. Atuty nieruchomości: - Do zamieszkania, nie wymaga wkładu finansowego. - Dom piętrowy...

  • Dom Pszów

    Pszów

    • 499 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 378 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz solidnego i zadbanego domu w cichym i ustronnym miejscu? Jeżeli tak to musisz zobaczyć ten dom. Przedmiotem sprzedaży jest dom z lat 70-tych, wybudowany z cegły, podpiwn...

  • Sprzedam
    1 / 15
    Sprzedam

    Rydułtowy

    • 790 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom około 300m+200m były zakład spożywczy stan techniczny dobry blisko centrum możliwość podłączenia gazu lub ogrzewania miejskiego cena do negocjacji zakład można wykorzy...

  • Nieruchomość zabudowana - Suszec

    Suszec

    • 283 500 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 1 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 31.01.2025 roku GL1G/GU/905/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadł...

  • Ciepłe domy parterowe, Połomia, pow. wodzisławski.
    1 / 6
    Ciepłe domy parterowe, Połomia, pow. wodzisławski.

    Połomia

    • 619 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom parterowy w Połomi, gmina Mszana, powiat wodzisławski.  Nieruchomość i jej położenie sprzyjające rodzinom z dziećmi, jak i osobą starszym. Nowe - kameralne osiedle domków....