dom na sprzedaż
30 mar 2026

Nieruchomość zabudowana - Jastrzębie-Zdrój

woj. Śląskie pow. Jastrzębie-Zdrój gm. Jastrzębie-Zdrój
Odświeżone 1 miesiąc temu, Poniedziałek, 30 marzec 2026 17:52
68 600 zł 194 m2
68 600 zł 194 m2 354 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 194 m2
Cena za metr 354 zł/m2
ID oferty K37499541

Opis

Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Tomasza Brzyszkowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G/GUp-s/657/2023 przed Sądem Rejonowym w Gliwicach, XII Wydział Gospodarczy ogłasza sprzedaż z wolnej ręki 1/3 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej.
Przedmiotem sprzedaży jest:
• 1/3 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Prof. R. Ranoszka 159B, dz. nr 909/137 w obrębie 0009 Moszczenica, dla którego Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju, Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr GL1J/00007141/9.

Cena wywoławcza w/w nieruchomości wynosi 68 600,00 zł.
Oferty winny być dostarczone do dnia 27.05.2026 roku (liczy się data wpływu) na adres: Łukasz Goszczyński Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego ul. Bojkowska 43C/5 44-100 Gliwice zgodnie z Warunkami sprzedaży z wolnej ręki, których treść dostępna jest w biurze syndyka.
Wszelkich informacji udziela Syndyk masy upadłości Łukasz Goszczyński (kom. 507 110 712), mail: [email]
  • Data aktualizacji: 2026-05-05
  • ID ogłoszenia: K37499541
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój, cena: od 58 310 do 78 890 zł, powierzchnia: od 165 do 224 m2
O
Ogłoszenie agent nieruchomości · 390 ogłoszeń
Zadzwoń
O

Ogłoszenie agent nieruchomości

Tel: 507... Pokaż numer telefonu