• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Nowym Sączem

(53)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Rytro

    • 550 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Siekierczyna

    • 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Gródek nad Dunajcem

    • 2 850 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Domy w zabudowie bliźniaczej z wiatą samochodową - blisko miasta

    Świniarsko

    • 569 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej - lokalizacja w bliskim sąsiedztwie Nowego Sącza (Świniarsko) - spokojna i atrakcyjna okolica – 4,1km od rynku Nowego Sącza -...

  • Dom na sprzedaż ------ Świniarsko----- 790 000

    Chełmiec

    • 790 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAMY !! Atrakcyjnie położony dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 220m2 usytuowany na 12arowej działce zlokalizowany w miejscowości Świniarsko gm. C...

  • Dom Klimkówka

    Klimkówka

    • 920 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość w Beskidzie Niskim zlokalizowana około 700m od Zapory w Klimkówce. Na działce znajdują się 2 domy Pierwszy z nich to wyremontowany całkowicie w 2015 roku...

  • DOM NA SPRZEDAŻ STARY SĄCZ

    Stary Sącz

    • 590 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 3 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Duży dom na sprzedaż w Starym Sączu !!!!! Dom znajduje się na ul Jana Pawła II Powierzchnia całkowita domu 214m2. Powierzchnia użytkowa 167m2. Dom znajduje się na dzia...

  • Dom Barcice

    Barcice

    • 200 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o niewielkim domu z dużą działką, skąd do gór już tuż tuż? Mam dla Ciebie idealną ofertę! Dom usytuowany jest w Barcicach, malowniczej, górskiej miejscowości na terenie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gródek nad Dunajcem

    Gródek nad Dunajcem

    • 529 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz idealnego miejsca do całorocznego wypoczynku, własnej oazy w pobliżu jeziora, z dużym tarasem, na którym z chęcią wypijesz poranną kawę przy akompaniamencie śpiewu ptaków?...

  • Dom Znamirowice

    Znamirowice

    • 760 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 4 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom nad Jeziorem Rożnowskim w Znamirowicach. Powierzchnia domu 156,88m2 znajdującego się na działce 10 ar z pięknym widokiem na jezioro. -dom murowany z pustaka max...

  • Dom w Starym Sączu

    Stary Sącz

    • 639 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż w Starym Sączu ul Jana Pawła II. Powierzchnia całkowita domu 214m2. Powierzchnia użytkowa 167m2. Dom znajduje się na działce o powierzchni 6,3 ar. Rok budowy...

  • 1 / 4
    DOM NA DZIAŁCE Z DOSTĘPEM DO RZEKI

    Ujanowice

    • 290 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok. 350 m2, położony na działce 35 ar w samym centrum miejscowości Ujanowice, gmina Laskowa, 3 km od Łososiny Do...

  • Sprzedam Stary Dom

    Łukowica

    • 160 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Stary Dom na działce 0,3 hektara w lukowicy tel. [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Dobra

    Dobra

    • 2 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa posiadłość na sprzedaż w Beskidzie Wyspowym | Dobra, Limanowa | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości - prezentuje na sprze...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dobra

    • 600 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 3 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bobowa

    • 680 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 3 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kluszkowce

    • 1 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 20 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Grywałd

    • 6 700 000 zł cena
    • 756 m2 powierzchnia
    • 8 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Półrzeczki

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jurków

    • 485 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Krościenko nad Dunajcem

    • 399 999 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Dobra

    • 1 099 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 4 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Chyszówki

    • 499 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Dobra

    • 1 190 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 112,14 położony na działce o powierzchni 338. Dojazd do osied...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż nowy bardzo ładny bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 969 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak z garażem w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 137,1m2 położony na działce o powierzchni 366m2. Do...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż nowy bardzo ładny bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 969 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak z garażem w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 137,1m2 położony na działce o powierzchni 377m2. Do...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż nowy bardzo ładny bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 969 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 137,1 m2 położony na działce o powierzchni 389m2.Dojazd do os...

  • Na sprzedaż nowy bardzo ładny bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 969 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak z garażem w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 137,1m2 położony na działce o powierzchni 389m2. Do...

  • Florynka, dom wolnostojący, 682S/2025

    Florynka

    • 750 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom położony w miejscowości Florynka, gmina Grybów (przy drodze Grybów - Krynica-Zdrój). Posadowiony na około 19 arowej, zagospodarowanej, nachylonej w kierunku połud...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dobra

    • 510 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 2 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom Krościenko nad Dunajcem ul. Jagiellońska

    Krościenko nad Dunajcem » ul. Jagiellońska

    • 1 195 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Krościenku nad Dunajcem w Pieninach. Ul. Jagiellońska, w bardzo bliskim sąsiedztwie rynku. Nowa niższa cena: 1 250 000 zł (do negocjacji). Powierzchnia użytkow...

  • Dom Dobra
    1 / 15
    Dom Dobra

    Dobra

    • 800 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 3 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dobra - przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 179 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości...

  • APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN”
    1 / 16
    APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN”

    Grywałd

    • 999 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 5 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN” 4 LOKALE | 171,9 m² PU GRYWAŁD | UL. ZAGLINIK INWESTYCJA W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM Na sprzedaż realizowana inwestycja w miejscowości Grywałd, gmina...

  • Stylowy dom w Krościenku n/Dunajcem
    1 / 10
    Stylowy dom w Krościenku n/Dunajcem

    Krościenko nad Dunajcem

    • 349 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 2 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu z widokiem na góry, DOM Z WIDOKIEM NA PIENINY | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY | BLISKO LASU Krościenko nad Dunajcem, ul. Jarek 3 Powierzchnia domu: 133 m² Powierzchnia dzi...

  • Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra

    Dobra

    • 1 140 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 10 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa niższa cena!!Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m² na nasłonecznionej działce 743 m² w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki...

  • Bezczynszowa Szeregówka Ogród Gorlice Stróżówka Okazja!
    1 / 8
    Bezczynszowa Szeregówka Ogród Gorlice Stróżówka Okazja!

    Stróżówka

    • 595 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowa Bezczynszowa Szeregówka Stróżowska Gorlice SPRZEDAM Szeregówka Bezczynszowa Stan Deweloperski + Sprzedam nowoczesny, dwupoziomowy apartament w stanie dewelopersk...

  • Wyjątkowa nieruchomość - spokój, cisza, przestrzeń
    Wyjątkowa nieruchomość - spokój, cisza, przestrzeń

    Kamienica

    • 1 590 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W samym sercu mazowieckiej natury, w miejscowości Kamienica, znajduje się wyjątkowy dom położony na malowniczej, ponad 2-hektarowej działce o wymiarach 110 x 182 metry. To szczegól...