• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Nowym Sączem

(53)
  • Dom  gm. Stary Sącz
    1 / 4
    Dom gm. Stary Sącz

    Gołkowice Dolne

    • 660 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w stanie deweloperskim Stary Sącz Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 110 m zlokalizowany w malowniczej części Starego Sącza, w otoczeniu gór i pięknych widoków. -...

  • Dom Kamionka Mała gm. Laskowa
    Dom Kamionka Mała gm. Laskowa

    Kamionka Mała

    • 630 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferujemy Państwu na sprzedaż klimatyczny domek letniskowy posadowiony na widokowej działce w miejscowości Kamionka Mała w gminie Laskowa. Budynek w typie nowoczesnej stod...

  • REZERWACJA - Dom na działce 20arów- Roztoka
    1 / 16
    REZERWACJA - Dom na działce 20arów- Roztoka

    Roztoka

    • 499 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom z potencjałem + duża działka 20 arów – Roztoka, pow. tarnowski | Dom w stanie bardzo dobrym w cenie mieszkania | 499000 zł. Ten dom w Roztoce (powiat tarnowski) to...

  • Dom 113m2, 8 ar, Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 16
    Dom 113m2, 8 ar, Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 879 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży: Budynek mieszkalny wolnostojący o pow. 113m2. z lat 2012-2013. Położony na 8 arowej działce. Działka ogrodzona z bramą wjazdową na pilota. Dojazd z dw...

  • Dom Roztoka-Brzeziny

    Roztoka-Brzeziny

    • 369 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy domek letniskowy zlokalizowany w urokliwej miejscowości Roztoka-Brzeziny, w sąsiedztwie Gródek nad Dunajcem. To miejsce zachwyca pięknymi widokami, spokojem...

  • Dom Gródek nad Dunajcem  gm. Gródek nad Dunajcem
    1 / 15
    Dom Gródek nad Dunajcem gm. Gródek nad Dunajcem

    Gródek nad Dunajcem

    • 125 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 2 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe miejsce dla osób ceniących aktywny wypoczynek oraz bliskość natury. Gródek nad Dunajcem to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych w regionie, położo...

  • Dom Znamirowice gm. Łososina Dolna
    1 / 11
    Dom Znamirowice gm. Łososina Dolna

    Znamirowice

    • 416 600 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa atrakcyjna cenowo oferta - alternatywa dla osób rozważających zakup mieszkania ! Całoroczny do koło Nowego Sącza Pozostały trzy domy na sprzedaż Cena jednego dom...

  • Dom Świdnik

    Świdnik

    • 2 350 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 9 711 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej miejscowości Świdnik (gm. Łukowica), zaledwie 14 km od granicy Starego Sącza. Ta nieruchomość to połączenie wygodnego domu p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom na sprzedaż Nowy Sącz, Chełmiec, Wielogłowy
    1 / 16
    Dom na sprzedaż Nowy Sącz, Chełmiec, Wielogłowy

    Chełmiec

    • 2 299 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 10 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Klimczak Nieruchomości w wyłącznym zleceniu ma ogromną przyjemność zaprezentować dom zlokalizowany w Wielogłowach k. Nowego Sącza, który myśli za Ciebie - inteligentna przysz...

  • Dom do sprzedania
    1 / 3
    Dom do sprzedania

    Moszczenica Wyżna

    • 430 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania dom w gminie Stary Sacz , dom wymaga modernizacji. Ocieplenia, zmiany ogrzewania. , wykonczenua drugiego Pietro I poddasza. Zainteresowanych proszę o kontakt

  • Dom Boguszowa gm. Chełmiec
    1 / 4
    Dom Boguszowa gm. Chełmiec

    Boguszowa

    • 755 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom wolnostojący z widokową działką o pow.11ar. Boguszowa k. Piątkowej | 5 minut od Nowego Sącza. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowoś...

  • Dom Rożnów  gm. Gródek nad Dunajcem
    1 / 15
    Dom Rożnów gm. Gródek nad Dunajcem

    Rożnów

    • 195 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, świeże powietrze i piękne krajobrazy z widokiem na rzekę. Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Rożnów, zaledwie 100...

  • Syndyk sprzeda dom w Siedlcach, powiat nowosądecki
    1 / 9
    Syndyk sprzeda dom w Siedlcach, powiat nowosądecki

    Siedlce

    • 606 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 3 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Barbary Czerwińskiej - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż wchodzącego w skład masy upadł...

  • Dom Owieczka gm. Łukowica
    1 / 15
    Dom Owieczka gm. Łukowica

    Owieczka

    • 1 480 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej 232m2 (pow. całkowita 280m2) położony na działce 97ar w Owieczce gm. Łukowica- około 15km od Nowego Sącza. Zgodnie z miejscowym pla...

  • Dom Chełmiec
    1 / 15
    Dom Chełmiec

    Chełmiec

    • 1 270 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej 165m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej krzewami 10 ar działce w Chełmcu. Dom wybudowany w 2010 r. techniką murowaną ocieplon...

  • Dom Klimkówka rynek pierwotny

    Klimkówka

    • 690 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wolnostojący dom położony w Klimkówce, z widokiem na jezioro, sąsiedztwo lasu, w gminie Ropa. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym, dom był budowany jako miejsce...

  • Dom Klęczany gm. Chełmiec
    1 / 15
    Dom Klęczany gm. Chełmiec

    Klęczany

    • 730 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 2 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej 189,88m2 (pow. całkowita 286,57m2) położony na działce 16ar w Klęczanach gm. Chełmiec- około 10km od Nowego Sącza. Dom 3 kondygna...

  • Dom Mystków gm. Kamionka Wielka
    1 / 9
    Dom Mystków gm. Kamionka Wielka

    Mystków

    • 680 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 5 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom jednorodzinny parterowy o pow. użytkowej 117,10m2 usytuowany na działce o pow. ok. 9ar w Mystkowie (gm. Kamionka Wielka). Dom w trakcie budowy położony około 10...

  • Dom Gródek nad Dunajcem gm. Gródek n
    1 / 15
    Dom Gródek nad Dunajcem gm. Gródek n

    Gródek nad Dunajcem

    • 470 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 1 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący w stanie surowym otwartym (budowa rozpoczęta w 2011r.) z aktualną dokumentacją. Dom 3 kondygnacyjny (sutereny, parter, poddasze) o pow. użytkowej 21...

  • Dom Wojnarowa gm. Korzenna
    1 / 15
    Dom Wojnarowa gm. Korzenna

    Wojnarowa

    • 540 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 2 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. całkowitej 219,6m2 wraz z gruntem o pow. 1,09 ha położony w miejscowości Wojnarowa. Dom 3 kondygnacyjny: sutereny, wysoki parter, piętro. W...