• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zalasowa
  • Sarzyna
  • Rymanów-Zdrój
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Zabrzeż

(3)
  • Dom Zabrzeż ul. Zarzecze

    Zabrzeż » ul. Zarzecze

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowe miejsce do wypoczynku dla poszukujących miejsca dla siebie i pod inwestycję miejscowość Zarzecze, gmina Łącko, województwo małopolskie To miejsce powstało z dbałością o...

  • Dom Zabrzeż

    Zabrzeż

    • 425 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 2 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości ZABRZEŻ Gmina Łącko, Małopolska Nowa niższa CENA: 425 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia użytkowa: 169,9 m Powierzchnia działki: 7 ar D...

  • Sprzedam dom w górach, z basenem i boiskiem.
    1 / 16
    Sprzedam dom w górach, z basenem i boiskiem.

    Zabrzeż

    • 990 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ten ukryty wśród drzew dom, położony w trójkącie pomiędzy Szczawnicą, Nowym Targiem, a Starym Sączem, w Dolinie Dunajca, zlokalizowany na 23-arowej działce, może już teraz stać się...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam Stary Dom

    Łukowica

    • 160 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Stary Dom na działce 0,3 hektara w lukowicy tel. [tel]

  • Dom Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 820 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dwa domy w górskiej miejscowości Tylmanowa - Gmina Ochotnica Dolna, Małopolska. Rzeka Dunajec - Beskid Sądecki - Gorce - Pieniny Cena dotyczy całości (dwa domy)...

  • Mieszkanie w Tylmanowej
    1 / 9
    Mieszkanie w Tylmanowej

    Tylmanowa

    • 1 700 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do Wynajęcia Wielki Pokój wraz z kuchnią osobno Łazienka oraz Spiżarnia. Cena 1700 plus media. Mieszkanie będzie jak narazie na 4 lata do Wynajęcia od 01.09.2026-01.09.2030

  • Dom Łącko
    1 / 15
    Dom Łącko

    Łącko

    • 330 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Do sprzedania dom jednorodzinny (do remontu) o pow. całkowitej ok. 110m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicy miejscowości Zagorzyn w gmi...

  • Dom Szczereż

    Szczereż

    • 749 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości Szczereż gmina Łącko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzykondygnacyjnego domu jednorodzinnego, z dużym, zadbanym ogrodem...

  • Wyjątkowa nieruchomość - spokój, cisza, przestrzeń
    Wyjątkowa nieruchomość - spokój, cisza, przestrzeń

    Kamienica

    • 1 590 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W samym sercu mazowieckiej natury, w miejscowości Kamienica, znajduje się wyjątkowy dom położony na malowniczej, ponad 2-hektarowej działce o wymiarach 110 x 182 metry. To szczegól...