• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Głuszyca +20 km
  • Górki Małe
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Głuszycą

(137)
  • Dom Świdnica rynek pierwotny

    Świdnica

    • 1 850 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 11 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - STANDARD PREMIUM! [i] Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę! [/i] Na powierzchnię domu składają się dwa pozio...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Dworki

    • 680 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Świdnica

    Świdnica

    • 1 900 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 9 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego domu w Świdnicy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ten wyjątkowy dom to idealne połą...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Nowa Ruda

    • 559 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Świdnica

    • 1 500 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 3 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bystrzyca Górna

    • 1 490 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Świdnica

    • 1 149 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom w Nowej Rudzie - Góry Sowie - Bezpośrednio

    Nowa Ruda

    • 469 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 1 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzień dobry, przedstawiam ofertę na sprzedaż pięknego domu o powierzchni 241,3 m2, położonego na działce nr 102/1 o powierzchni 480 m2. Dom składa się z trzech kondygnacji. W przy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4pok 120m OGRÓD / 2STRYCHY / PIWNICA / GARAŻ (Nowy Julianów)
    1 / 16
    4pok 120m OGRÓD / 2STRYCHY / PIWNICA / GARAŻ (Nowy Julianów)

    Walim

    • 999 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam wyjątkową ofertę domu który znajduje się na Nowym Julianowie. Powierzchnia działki: 5030m2 Powierzchnia użytkowa domu: 120m2 Powierzchnia całkowita: 485,75m2 Na part...

  • Dom Bielawa

    Bielawa

    • 6 500 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego pałacu. Obiekt idealny na inwestycję bądź do zamieszkania. Rok budowy 1910 rok Materiał budowlany: C...

  • Dom Wałbrzych

    Wałbrzych

    • 1 700 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 11 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA - Kamionka , dom pasywny ; 3 pokoje + salon, 149 m2 w otoczeniu Dzikowca, Stożka Wielkiego, Bukowca, Andrzejówki oraz startowiska paralotni, 5min do Wałbrzycha |...

  • Dom Świdnica ul. Cicha okolica

    Świdnica » ul. Cicha

    • 1 500 000 zł cena
    • 259 m2 powierzchnia
    • 5 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Dom o wysokim standardzie położony w atrakcyjnej części miasta! Na powierzchnię domu składają się łącznie trzy poziomy oraz dodatkowo piwnica o powierzchni ok. 80m2. Pa...

  • sprzedam dom

    Nowa Ruda

    • 995 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom położony w Kotlinie Kłodzkiej w malowniczej miejscowości Nowa Ruda. Budynek znajduje się przy ul. Mała Kolonia w spokojnej okolicy na wzniesieniu (około 2km od centru...

  • sprzedaż domu
    sprzedaż domu

    Wałbrzych

    • 800 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam, mam do sprzedania dom szeregowy w dzielnicy Wałbrzycha - Szczawienko, w pobliżu Strefy Ekonomicznej oraz przepięknego Zamku Książ. Bezpośredni dostęp do ulicy Wrocławskiej-j...

  • sprzedaż domu w szeregu
    sprzedaż domu w szeregu

    Wałbrzych

    • 800 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Wałbrzychu w super lokalizacji. Składający się z 4 pokoi i kuchni o łącznej powierzchni 70 m2 jest podpiwniczony z ogrzewaniem gazowym

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zagórze Śląskie

    • 3 600 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 16 514 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • dom do sprzedania

    Pieszyce

    • 500 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ładny domek fajnie wyglądający blisko lasy

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Przerzeczyn-Zdrój ul. Spacerowa

    Przerzeczyn-Zdrój » ul. Spacerowa

    • 850 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Mamy Zaszczyt Zaprezentować uroczy dom znajdujący się w miejscowości Przerzeczyn-Zdrój przy ulicy Spacerowej. [/i] Dom Wybudowany w 2007r, składa się z parteru oraz poddasza...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Szymanów

    • 850 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Marcinowice

    Marcinowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 6 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - pięknego domu wolnostojącego, idealnego dla osób ceniących przestrzeń, komfort i bezpieczeństwo. Nieruchomość znajduje się na przestronne...

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Wojbórz

    • 209 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sady Dolne

    • 474 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Śmiałowice rynek pierwotny

    Śmiałowice

    • 469 100 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotowa oferta dotyczy stanu surowego zamkniętego - istnieje możliwość zakupu domu w stanie deweloperskim. Nowy dom wolnostojący położony w Śmiałowicach! Istnieje mo...

  • Dom Piotrowice Świdnickie

    Piotrowice Świdnickie

    • 949 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny i przestronny dom wolnostojący w Piotrowicach Świdnickich! Na powierzchnię 118,90m2 domu składa się przestronny salon z...

  • Dom Tomkowa

    Tomkowa

    • 684 900 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 661 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta dewelopera prowizja 0 % Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Tomkowej. Dom o powierzchni użytkowej 120 m2. Dom został podzielony na strefę dzien...

  • Dom Marcinowice

    Marcinowice

    • 1 221 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 913 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfortowy dom parterowy położony w Marcinowicach! Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z wyjściem na taras i do ogrodu, otwarta kuchnia, trzy sypialnie oraz...

  • Dom Milikowice

    Milikowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Elegancki, komfortowo urządzony dom położony nieopodal Świdnicy - Milikowice! Wnętrze domu zostało zaprojektowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Dom wykończony m...

  • Dom Szczepanów ul. Okolice Marcinowic

    Szczepanów

    • 1 459 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Klimatyczny nowy dom wolnostojący w okolicach Marcinowic - Szczepanów, idealny dla rodziny! Dom o powierzchni mieszkalnej ok. 145 m2, na który składają się: - na parterze...

  • Dom Tomkowa

    Tomkowa

    • 945 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący położony pod samą Świdnicą! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz wyjściem na taras i do o...

  • Dom Chwałków ul.

    Chwałków

    • 299 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 2 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca z duszą, przestrzenią do życia lub tworzenia i niepowtarzalnym widokiem na górę Ślężę?Ta nieruchomość w miejscowości Sady (gmina Marcinowice)to wyjątkowa propozycja...

  • Dom Marcinowice ul. okolice

    Marcinowice

    • 1 491 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 6 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem w bliskiej okolicy Świdnicy - Marcinowice ! Na parterze domu znajduje duży salon z wyjściem na taras (przestrzeń wizu...

  • Dom Milikowice

    Milikowice

    • 799 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 5 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Milikowicach zaledwie 5,5 km od Świdnicy. To idealna propozycja dla osób ceniących...

  • Dom Szczepanów

    Szczepanów

    • 200 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 2 299 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przy ul. Lipnickiej nr 46 w Szczepanowie położony jest parterowy dom do kapitalnego remontu. Infrastruktura - Energia, Woda, Kanalizacja w budynku, CO węglowe, nieruchomość ogrodzo...

  • Krzeszów - dom 186 m2 znakomita lokalizacja
    1 / 16
    Krzeszów - dom 186 m2 znakomita lokalizacja

    Krzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 2 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 186 m2 z połowy XIX wieku znajdujący się na dużej działce o powierzchni 2486...

  • Sprzedam dom
    1 / 16
    Sprzedam dom

    Chełmsko Śląskie

    • 720 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam atrakcyjny dom , . o powierzchni 100 m2 posadowiony na działce 405m2. Dom jest wykonany oraz urządzony funkcjonalnie po gruntownym remoncie zakończonym z końcem 2024 roku....

  • Dom Marcinowice, gmina Marcinowice
    1 / 7
    Dom Marcinowice, gmina Marcinowice

    Marcinowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 13 413 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, luksusowy dom parterowy z widokiem na Ślężę - położony w gminie Marcinowice !!! na pięknej dużej działce! Dom o funkcjonalnym rozkładzie, wyposażony w panoramiczne okn...

  • Nowoczesny dom -Siodłkowice k. Świebodzic
    1 / 16
    Nowoczesny dom -Siodłkowice k. Świebodzic

    Jaskulin

    • 1 399 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 5 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości Siodłkowice, zaledwie kilka minut jazdy od Świebodzi...

  • Dom Nowa Ruda
    1 / 15
    Dom Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 800 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Nowej Rudzie Powierzchnia działki: 0,3381 ha Powierzchnia domu: 186 m (3 kondygnacje) Budynek gospodarczy: 187 m Wydzielona działka: około 12 arów, wy...

  • Dom Śmiałowice gm. Marcinowice, Śmiałowice
    1 / 15
    Dom Śmiałowice gm. Marcinowice, Śmiałowice

    Śmiałowice

    • 459 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotowa oferta dotyczy stanu surowego zamkniętego - istnieje możliwość zakupu domu w stanie deweloperskim. Nowy dom wolnostojący położony w Śmiałowicach! Istnieje możliwość...

  • Dom Szczepanów gm. Marcinowice, Okolice Marcinowic
    1 / 15
    Dom Szczepanów gm. Marcinowice, Okolice Marcinowic

    Szczepanów

    • 1 390 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu piękny, nowoczesny oraz słoneczny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w cichej i spokojnej miejscowości Szczepanów - okolice Marcinowi...

  • Dom Marcinowice, Wirki
    1 / 15
    Dom Marcinowice, Wirki

    Marcinowice

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ WIRKI | BLISKO ŚWIDNICY I GÓRY ŚLĘŻY Oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wirki, na skraju wsi, w cich...

  • Dom Kocioł

    Kocioł

    • 1 299 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 3 788 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania urokliwy WOLNO STOJĄCY DOM Z BALI usytuowany na dużej działce, bezpośrednio pod lasem, Kocioł , gm. Lewin Kłodzki, powiat kłodzki, 34 km od Kłodzka, 17 km do Zieleń...

  • Dom Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice
    Dom Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice

    Milikowice

    • 1 170 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Zarezerwowany Komfortowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykończenia, położony w cichej i spokojnej lokalizacji. Dom wykończony materiałami wysokiej jakości - gotowy...

  • Dom Milikowice gm. Świdnica, Milikowice
    Dom Milikowice gm. Świdnica, Milikowice

    Milikowice

    • 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu na dużej działce - Milikowice! Dom wymaga kapitalnego remontu, daje duże możliwości adaptacyjne. Na powierzchnię domu składają się trzy poziomy: - parter - część go...

  • Dom Tąpadła

    Tąpadła

    • 475 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Tąpadła przy Masywie Ślęży, otoczona lasami. To miejsce zachwyca ciszą , spokojem i bliskością natury-...

  • Dom Łączna ul.

    Łączna

    • 380 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentujeJeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, dużą działką oraz spokojną lokali...

  • Dom Marcinowice, okolice
    Dom Marcinowice, okolice

    Marcinowice

    • 1 490 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 6 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem w bliskiej okolicy Świdnicy - Marcinowice ! Na parterze domu znajduje duży salon z wyjściem na taras (przestrzeń wizualnie podz...