• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krasiejów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Nowa Sarzyna

(1)
  • Mieszkanie 49,9 m² | Balkon | Nowa Sarzyna

    Nowa Sarzyna » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 250 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie – idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie 57.5m

    Stalowa Wola

    • 275 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie przy ulicy Popiełuszki 17a, znajduje się na 4 piętrze. Z dużego balkonu widok na park miejski. Okolica spokojna i klimatyczna , zapraszam do kontaktu.

  • Mieszkanie szukam

    Stalowa Wola

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukam mieszkania do wynajęcia 3 pokoje. Mogą być małe ale 3. Chciałabym się zmieścić w 1200 zł+media.

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piskorowice

    • 299 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stalowa Wola

    • 360 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w zabudowie szeregowej + ogród + garaż

    Głogów Małopolski » ul. Fabryczna

    • 629 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowego, 3 pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem o powierzchni 69,60m², zlokalizowanego na spo...

  • Sprzedam mieszkanie w Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 365 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon typu loggia. Mieszkanie jest do remontu.

  • ścisłe centrum, drugie piętro, wolne od zaraz

    Łańcut » ul. Podwale

    • 459 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie, położone w ścisłym centrum Łańcuta przy ul. Podwale. To idealna propozycja dla osób,...

  • Mieszkanie białobrzegi dębica

    Białobrzegi

    • 203 086 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Dębina (Gmina Białobrzegi) bezczynszowe mieszkanie 43,31m, Marzysz o dobrze skomunikowanej przestrzeni do życia i funkcjonalność idą w parze? Prezentujemy ofertę s...

  • Mieszkanie Białobrzegi Dębina

    Białobrzegi

    • 276 914 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Dębina (Gmina Białobrzegi) bezczynszowe mieszkanie 63,16m plus piwnica 23,32m wpisana w księgi wieczyste, Marzysz o dobrze skomunikowanej przestrzeni do życia i fu...