• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Mrągowo

(9)
  • Ekskluzywny apartament w centrum Mrągowa
    1 / 16
    Ekskluzywny apartament w centrum Mrągowa

    Mrągowo

    • 850 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, ekskluzywnego apartamentu położonego w samym centrum miasta Mrągowa. Apartament dwupoziomowy o łącznej pow. 81,8 m2 składa się z klim...

  • 3 pokojowe mieszkanie w Mrągowie
    1 / 15
    3 pokojowe mieszkanie w Mrągowie

    Mrągowo

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta w Mrągowie – tuż przy parku, w spokojnej i zielonej okolicy, może być idealna dla Ciebie! OTOCZENIE Mieszkanie zn...

  • Mieszkanie Mrągowo

    Mrągowo

    • 405 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta sprzedaży mieszkania - Mrągowo, ścisłe centrum Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w samym centrum Mrągowa, zaledwie 50 m od jeziora Czos , plaży oraz molo mrągowskie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mrągowo

    • 425 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mrągowo

    • 870 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mrągowo

    • 430 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mrągowo

    • 320 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mrągowo

    • 690 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bezczynszowe. M4 z działką, garażem itp. Mrągowo

    Mrągowo

    • 259 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 2 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej ! Szukasz mieszkania z wielkim potencjałem wraz z niskimi kosztami utrzymania w dobrej cenie w mieście Mrągowo ? Państwa znajomi jak i...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ryn

    • 345 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mikołajki

    • 225 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kętrzyn

    • 389 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kętrzyn

    • 310 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ryn

    • 355 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie bez pośredników

    Kętrzyn

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 60 m2, IV piętro, 4 pokoje, os. Piastowskie, duży balkon, piwnica dobra lokalizacja, do remontu.

  • Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie  Ryn,-giżycki,- warmińsko-mazurskie /Cena do negocjacji /
    1 / 10
    Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie Ryn,-giżycki,- warmińsko-mazu...

    Ryn

    • 340 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w pobliżu jeziora Ryńskiego. Cena : 340 000,00 zl Powierzchnia : 55,41 m2 Cena za m2 : 6136,08 zl Parter Mieszkanie położone jes...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Kętrzyn

    • 260 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w Kętrzynie na ulicy Asnyka położone bardzo blisko centrum ale nad jeziorkiem miejskim i przy parku. Trzy pokoje obszerna kuchnia ogrzewanie gazowe. Do mieszkania przypi...

  • Duże mieszkanie 105 m² - bez czynszu.
    1 / 16
    Duże mieszkanie 105 m² - bez czynszu.

    Kętrzyn

    • 539 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W niemal samym centrum Kętrzyna znajduje się wyjątkowy, luksusowy apartament, który łączy przestrzeń, komfort i pełną niezależność kosztową. To propozycja dla osób, które szukają d...