• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Kamionka

(2)
  • Działka rekreacyjna nad Jeziorem Pierwoj

    Kamionka

    • 320 000 zł cena
    • 2 866 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad jeziorem Pierw oj w miejscowości Kamionka 11-300 Biskupiec w woj. Warmińsko-mazurskim. Działka o pow.2866 m² z linia brzegowa do jeziora. Dojazd do dz...

  • Dzialka nad jeziorem Pierwoj
    1 / 4
    Dzialka nad jeziorem Pierwoj

    Kamionka

    • 320 000 zł cena
    • 2 866 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad jeziorem Pierwoj w miejscowości Kamionka 11-300 Biskupiec w woj. Warmińsko-mazurskim. Działka o pow.2866 m² z linia brzegowa do jeziora. Dojazd do działki...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Rukławki

    Rukławki

    • 300 000 zł cena
    • 1 562 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż rekreacyjne działki w gminie Biskupiec, Obręb Rukławki, działkę 195/7 (1562 m2) . Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania p...

  • Działka na Mazurach Blisko Jeziora Łęsk z wydanymi warunkami zabu...

    Orzyny

    • 79 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Witam Sprzedam działkę położoną w pobliżu miejscowości Orzyny około 15 km od miejscowości Szczytno obok jednego z najgłębszych i najczystszych jezior na mazurach, jeziora Łęsk....

  • 1 / 4
    Dzialka Budowlana

    Zabrodzie

    • 275 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w miejscowości Zabrodzie 11-300 Biskupiec 3 km. od Biskupca i drogi DK 16 Olsztyn - Mrągowo. Na działce znajduje się Budynek Gospodarczy o powierzchni użytkowe...

  • Działka Rukławki

    Rukławki

    • 151 500 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki nad jeziorem Dadaj: Kompleks działek o powierzchni ok 1000 m2 każda zlokalizowany jest w pobliżu wsi Rukławki, ok 700 m od p...

  • Działka inwestycyjna
    Działka inwestycyjna

    Mrągowo

    • 1 000 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Krzywe, gm. Prostki Działka z dostępem do Jeziora Stackiego
    1 / 5
    Krzywe, gm. Prostki Działka z dostępem do Jeziora Stackiego

    Krzywe

    • 1 499 000 zł cena
    • 9 993 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z dostępem do Jeziora Stackiego w miejscowości Krzywe, gm. Prostki. Numer działki: 11/1 Powierzchnia: 9993 m2 (Istnieje możliwość zakupu również działki sąsiedniej nr...

  • Działka Nowe Bagienice

    Nowe Bagienice

    • 1 500 000 zł cena
    • 17 700 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę z linią brzegową jeziora Sarż. Oferowana działka nr 11 ma powierzchnię 1,77 ha i zlokalizowana jest we wsi Nowe Bagienice pod...

  • Działka Targowska Wola

    Targowska Wola

    • 105 000 zł cena
    • 2 655 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy w obrębie geodezyjnym Targowo, gmina Dżwierzuty. Grunt o powierzchni 2655m2 z przeznaczeniem pod zabudowę...

  • Działka pomiedzy 2 jeziorami, 1 km od Mrągowa

    Mrągowo

    • 188 000 zł cena
    • 3 023 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka nr 152/25 obręb Młynowo gmina Mrągowo, zlokalizowana pomiędzy dwoma jeziorami Czos ( 1,5 km ) oraz Juksty ( 1 km ). Działka o powierzchni 3023 m2, klasoużytki L...

  • Działka Szklarnia

    Szklarnia

    • 200 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż - działka budowlano-inwestycyjna, Szklarnia k. Piecek, pow. mrągowski (Mazury) Powierzchnia: 3800 m² Kształt: prostokątny Przezna...

  • Działka 4150m przy jeziorze Karw Mazury Mrągowo
    1 / 9
    Działka 4150m przy jeziorze Karw Mazury Mrągowo

    Karwie

    • 480 000 zł cena
    • 4 150 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja : Karwie koło Mrągowa woj warmińsko mazurskie Jezioro Karw koło Mrągowa, Mazury Działka rolna 4150m2 przy jeziorze Karw Wymiary: 34 x118 m szerszym brzegiem ułożona d...

  • Działka z WZ 150 metrów od linii brzegowej J.Dłużec
    1 / 11
    Działka z WZ 150 metrów od linii brzegowej J.Dłużec

    Borowe

    • 49 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom położony na wzgórzu oferujący przepiękny widok na jezioro. Poranna kawka na tarasie na górnym poziomie dachu płaskiego, z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro......

  • Działka Brejdyny

    Brejdyny

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki budowlanej na Mazurach Lokalizacja Brejdyny, gmina Piecki, powiat mrągowski malownicza, spokojna okolica w otoczeniu lasów i jezior, z...

  • SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną 200 m od jeziora
    1 / 16
    SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną 200 m od jeziora

    Orzyny

    • 600 000 zł cena
    • 5 002 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną (księga wieczysta, pełna własność) ogrodzona o powierzchni 5002 m2 w miejscowości Orzyny z wydanymi warunkami zabudowy na dwa budynki, gospoda...

  • Działka Piecki

    Piecki

    • 225 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK PIECKI, MAZURY 7 działek z częścią wspólną 2,5 ha Lokalizacja Piecki, powiat mrągowski malownicza miejscowość położona w sercu Mazur, w otoczeniu...

  • DUŻA DZIAŁKA nad jeziorem
    1 / 4
    DUŻA DZIAŁKA nad jeziorem

    Borowe

    • 445 000 zł cena
    • 6 861 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZ POŚREDNIKA - KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY Pięknie położona działka z Warunkami Zabudowy we wsi Borowe (gm. Sorkwity, pow. mrągowski). Widok na jezioro Dłużec, do brzegu k...

  • Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora Rańsk
    1 / 6
    Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora Rańsk

    Rańsk

    • 515 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 4000 metrów kwadratowych, budowlana, ogrodzona słupkami z siatką. Możliwa sprzedaż dodatkowego tysiąca metrów-wtedy oczywiście wyższa cena. Dostęp bezpośredni do jeziora. W...

  • Działki blisko Szczytna
    1 / 8
    Działki blisko Szczytna

    Nowe Kiejkuty

    • 2 900 000 zł cena
    • 100 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren pod lasem o pow. około 10 ha podzielony na działki. Do jeziora Łęsk ok. 1 km.

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną koło Szczytna
    1 / 7
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną koło Szczytna

    Nowe Kiejkuty

    • 42 900 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-budowlana w Nowych Kiejkutach koło Szczytna, gmina Dźwierzuty. Można uzyskać Warunki Zabudowy oraz podłączyć prąd. Blisko las. Około 1,5 km od jeziora Łęsk. Nad jezio...

  • Działka rolno-budowlana koło Szczytna
    1 / 9
    Działka rolno-budowlana koło Szczytna

    Nowe Kiejkuty

    • 101 900 zł cena
    • 2 613 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka w Nowych Kiejkutach koło Szczytna. Można uzyskać WZ. Działka 235/38. Około 1,5 km do jeziora Łęsk. Nad jeziorem ogólnodostępne kąpielisko. Można wystąpić o zas...

  • Atrakcyjne działki 2w1 na Mazurach
    1 / 6
    Atrakcyjne działki 2w1 na Mazurach

    Nawiady

    • 349 000 zł cena
    • 5 814 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch przylegających do siebie działek o uregulowanym stanie prawnym (pełna własność, Księgi Wieczyste), położoną w miejscowości N...

  • Działka ROD
    1 / 2
    Działka ROD

    Piecki

    • 22 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD -Mazury , Piecki k.Mrągowa . Oferuje na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 700m w urokliwej okolicy Mazur. Piecki koło Mrągowa 11-710 . Zalety dział...

  • Mrągowo, działka budowlana w centrum
    1 / 10
    Mrągowo, działka budowlana w centrum

    Mrągowo

    • 3 550 000 zł cena
    • 795 m2 powierzchnia
    • 4 466 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlana o pow. 795 m2 w centrum miasta Mrągowa. Idealny teren pod inwestycję. Pełne media. Wydane pozwolenie na budowę oraz gotowy projekt budowlany. Obejrzyj...

  • Działka z widokiem na jeziora, możliwość zabudowy
    1 / 9
    Działka z widokiem na jeziora, możliwość zabudowy

    Probark

    • 533 500 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki położonej w Probarku k. Mrągowa. Miejsce wyjątkowo ciche i spokojne o wyjątkowych walorach przyrodniczo-krajobrazowych z przepiękną pano...

  • Działka z widokiem na las, w pobliżu jezior
    1 / 12
    Działka z widokiem na las, w pobliżu jezior

    Bartołty Wielkie

    • 226 152 zł cena
    • 28 269 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka o powierzchni 2,82 ha, położona na uboczu warmińskiej wsi, w pobliżu ośmiu jezior i rozległych kompleksów leśnych. Idealne miejsce dla osób marzących o siedlisku...

  • Wyjątkowa działka budowlana w sąsiedztwie lasu
    1 / 7
    Wyjątkowa działka budowlana w sąsiedztwie lasu

    Bartołty Małe

    • 149 600 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 6800 m2, położona na uboczu warmińskiej wsi, w pobliżu pobliżu ośmiu jezior i niezliczonych kompleksów leśnych. Dzięk...

  • Działka na Mazurach w Probarku
    1 / 7
    Działka na Mazurach w Probarku

    Probark

    • 49 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę nr 58/16 położoną w małej, turystycznej miejscowości w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego ,nieopodal jeziora Probarskiego. Działka z...

  • Działka Młynowo

    Młynowo

    • 156 000 zł cena
    • 1 560 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Młynowo , tuż przy granicy Mrągowa . Wszystkie działki są w pełni uzbrojone: woda, kanalizacja i prąd zn...

  • Mrągowo, działka 1300m2, Probark
    1 / 5
    Mrągowo, działka 1300m2, Probark

    Probark

    • 84 500 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wiosna to idealny moment na własną działkę na Mazurach. Spędź wakacje u siebie.   NIE POBIERAMY WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO.   Działka budowlana 1300 m² – 400 m od jeziora Probark...

  • 1 / 4
    Działka Dźwierzuty

    Dźwierzuty

    • 227 000 zł cena
    • 3 124 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3124 m, położona w malowniczej osadzie nad Jeziorem Sasek Wielki, na terenie objętym programem Natura 2000. To miejsce, które zachwyca...