• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Częstochowa

(52)
  • Apartament w cichej dzielnicy gotowy do odbioru
    1 / 20
    Apartament w cichej dzielnicy gotowy do odbioru

    Częstochowa

    • 835 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa » Śródmieście

    • 483 750 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa » Tysiąclecie

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa » Częstochówka-Parkitka

    • 620 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowe Apartamenty - 65,30m2
    1 / 6
    Nowe Apartamenty - 65,30m2

    Częstochowa

    • 522 400 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowe Apartamenty z ogródkiem
    1 / 6
    Nowe Apartamenty z ogródkiem

    Częstochowa

    • 493 640 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa » Śródmieście

    • 420 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa » Śródmieście

    • 590 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Częstochowa 58.4 m2 mieszkanie M-4 sprzedam dzielnica Północ

    Częstochowa

    • 295 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Częstochowie, 58.4 m2, 3 pokoje, kuchnia i łazienka, na 8-smym piętrze, w dzielnicy północ, duży pokój z wyjściem na balkon, osobna jasna kuch...

  • Ostatnie mieszkania w nowym budownictwie WARTO!

    Częstochowa

    • 452 300 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Ustawne mieszkanie 3 pokojowe, Raków Wojska Polskiego

    Częstochowa

    • 215 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa » Północ

    • 345 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • wynajmę mieszkanie

    Herby

    • 1 300 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze,suche,jasne.Położone w centrum Herb.Składa sie z:trzy pokoje sloneczne,duża kuchnia ,łazienka, wc.Centralne ogrzewanie z kotłowni. Wszelkie spra...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłomnice

    • 159 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłobuck

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Myszków

    • 300 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • mieszkanie na sprzedaż
    mieszkanie na sprzedaż

    Myszków

    • 450 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne 3 pokoje z pełnym wyposażeniem – Myszków (ul. Sucharskiego), świetna lokalizacja i pełny metraż! Opis: Szukasz gotowego do wprowadzenia, ciepłego i funkcjonalnego mieszka...