• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Częstochowa

(14)
  • Stylowe 3-pokojowe mieszkanie, Zawodzie
    1 / 16
    Stylowe 3-pokojowe mieszkanie, Zawodzie

    Częstochowa

    • 2 200 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,4 m², usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal został starannie zaprojektowany z myślą o wygodz...

  • Mieszkanie Częstochowa Północ, Pużaka
    1 / 10
    Mieszkanie Częstochowa Północ, Pużaka

    Częstochowa

    • 369 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pużaka - zielona i świetnie skomunikowana Północ czeka! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m2,...

  • 3 pokoje Tysiąclecie oddzielna kuchnia Po generalnym remonci
    1 / 9
    3 pokoje Tysiąclecie oddzielna kuchnia Po generalnym remonci

    Częstochowa

    • 395 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bl...

  • Mieszkanie Częstochowa Tysiąclecie ul. Czartoryskiego

    Częstochowa » Tysiąclecie » ul. Czartoryskiego

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości LOCATUS ma przyjemność zaproponować do wynajęcia mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 37,5m2, usytuowany jest na 1...

  • Twoje Nowe M – Nowa Inwestycja już w sprzedaży!

    Częstochowa

    • 522 143 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkania z rynku pierwotnego na terenie Częstochowy czekają na Ciebie - idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja!To wyjątkowa propozycja zarówno dla osób, które szu...

  • 3 POKOJE • BALKON • PIWNICA • STRYCH • PO REMONCIE • Sobieskiego...

    Częstochowa

    • 408 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja przy ul. Sobieskiego – blisko centrum, a jednocześnie cicho i spokojnie. Mies...

  • ? SPRZEDAM MIESZKANIE TYSIĄCLECIE ?: Przestronne, duże mieszkanie...

    Częstochowa

    • 399 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PO GENERALNYM REMONCIE – gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych! NOWE AGD w cenie! LOKALIZACJA: Częstochowa, Tysiąclecie, ul. Gałczyńskiego CENA: 399 999 zł...

  • Mieszkanie Częstochowa Centrum
    1 / 15
    Mieszkanie Częstochowa Centrum

    Częstochowa

    • 580 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KOMFORTOWY APARTAMENT CZĘSTOCHOWA Al. N.M.P Idealny: - do zamieszkania - pod wynajem - na kancelarię, biuro - gabinety lekarski, kosmetyczny itp Lokal o powierzchni ok. 81...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Częstochowa

    • 479 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa

    • 699 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 413 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie - z dużym tarasem
    1 / 6
    Nowoczesne mieszkanie - z dużym tarasem

    Częstochowa

    • 490 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Piękne mieszkanie po generalnym remoncie
    1 / 13
    Piękne mieszkanie po generalnym remoncie

    Częstochowa » Raków

    • 359 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Częstochowa » Tysiąclecie

    • 249 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa » Śródmieście

    • 590 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości