• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świnoujście +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Częstochowa

(12)
  • Mieszkanie Częstochowa Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Częstochowa Centrum

    Częstochowa

    • 315 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OGŁOSZENIE - SPRZEDAM MIESZKANIE W CENTRUM CZĘSTOCHOWY UWAGA! NOWA, NIŻSZA CENA! Oferuję na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w sa...

  • Mieszkanie Częstochowa centrum
    Mieszkanie Częstochowa centrum

    Częstochowa

    • 230 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w ładnej kamienicy położonej w centrum Częstochowy przy głównej ulicy na przeciw Starego Rynku składające się z 3 pokoi kuchni, łazienki...

  • Mieszkanie 29,9 m2 centrum Częstochowy
    1 / 8
    Mieszkanie 29,9 m2 centrum Częstochowy

    Częstochowa

    • 197 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Syndyk masy upadłości Cz.P.B.P. Przemysłówka posiada do sprzedania mieszkanie M-2 (pokój z kuchnią) położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy przy ul...

  • Mieszkanie Częstochowa Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie Częstochowa Centrum

    Częstochowa

    • 483 750 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do sprzedaży: PRZESTRONNE, SŁONECZNE trzypokojowe MIESZKANIE w Centrum Częstochowy przy ul Jasnogórskiej Mieszkanie, położone na 3 piętrze w bloku trzypiętrowym o powi...

  • Przytulne M2 w zielonym centrum miasta, parter
    Przytulne M2 w zielonym centrum miasta, parter

    Częstochowa » Śródmieście

    • 215 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Częstochowa

    • 299 999 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa » Śródmieście

    • 483 750 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa » Śródmieście

    • 420 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa » Śródmieście

    • 590 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Piękny apartament 2 poziomowy w Centrum
    1 / 11
    Piękny apartament 2 poziomowy w Centrum

    Częstochowa

    • 799 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka z antresolą w Centrum, Częstochowa

    Częstochowa

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Kawalerka w centrum miasta, Trzech Wieszczów

    Częstochowa

    • 185 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Centrum Myszków ok 50m2 parter mieszkanie -działalność

    Myszków

    • 255 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    DO sprzedaży W CENTRUM MYSZKOWA lokal pod mieszkanie lub usługowy, UL.SPÓŁDZIELCZA 6A/2 Doskonała lokalizacja w centrum miasta kwalifikuje LOKAL zarówno POD Działalność gospodar...

  • Centrum Myszków ok 50m2 parter pod działalność

    Myszków

    • 1 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    DO wynajęcia W CENTRUM MYSZKOWA lokal usługowy, UL.SPÓŁDZIELCZA 6A/2 Doskonała lokalizacja w centrum miasta LOKAL POD Działalność gospodarczą(handel, usługi, biura) powierzchni...

  • wynajmę mieszkanie

    Herby

    • 1 300 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze,suche,jasne.Położone w centrum Herb.Składa sie z:trzy pokoje sloneczne,duża kuchnia ,łazienka, wc.Centralne ogrzewanie z kotłowni. Wszelkie spra...