• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Częstochowa

(18)
  • Mieszkanie Częstochowa Stare Miasto
    Mieszkanie Częstochowa Stare Miasto

    Częstochowa

    • 289 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,44 m, położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z cegły z 1969 roku. Nieruchomość znajduje...

  • M-4, 55m2/1. piętro/po remoncie, parking w cenie
    1 / 8
    M-4, 55m2/1. piętro/po remoncie, parking w cenie

    Częstochowa

    • 420 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający!!! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, bezczynszowe, wysok...

  • M-3, 34m2, 1. piętro, po remoncie, parking w cenie
    1 / 11
    M-3, 34m2, 1. piętro, po remoncie, parking w cenie

    Częstochowa

    • 300 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający!!! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, bezczynszo...

  • Czteropokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak
    1 / 3
    Czteropokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak

    Częstochowa

    • 449 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży ładne mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Sportowej. Kuchnia z meblami na wymiar i agd połączona z salonem. Trzy niezależ...

  • Dwupokojowe na osiedlu Wrzosowiak
    1 / 14
    Dwupokojowe na osiedlu Wrzosowiak

    Częstochowa

    • 1 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Standard Nieruchomości oferuje do wynajęcia dwupokojowe atrakcyjne mieszkanie po remoncie w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Wierzbowej. Drugie piętro w bloku czteropiętrowym....

  • Mieszkanie Częstochowa Stare Miasto
    Mieszkanie Częstochowa Stare Miasto

    Częstochowa

    • 220 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Stare Miasto | 38,3 m | balkon | po remoncie łazienki Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38,3 m, zlokalizowane w atrakcyjnej częśc...

  • 3 pokoje Tysiąclecie oddzielna kuchnia Po generalnym remonci
    1 / 9
    3 pokoje Tysiąclecie oddzielna kuchnia Po generalnym remonci

    Częstochowa

    • 395 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bl...

  • Mieszkanie Częstochowa Północ ul. Kazimierza Pużaka

    Częstochowa » Północ » ul. Pużaka

    • 435 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Locatus  pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Północ ! Atuty :- 3 ustawne pokoje - fantastyczna  kuchnia - mieszkanie dwustronne -ekspozycja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 POKOJE • BALKON • PIWNICA • STRYCH • PO REMONCIE • Sobieskiego...

    Częstochowa

    • 408 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja przy ul. Sobieskiego – blisko centrum, a jednocześnie cicho i spokojnie. Mies...

  • ? SPRZEDAM MIESZKANIE TYSIĄCLECIE ?: Przestronne, duże mieszkanie...

    Częstochowa

    • 399 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PO GENERALNYM REMONCIE – gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych! NOWE AGD w cenie! LOKALIZACJA: Częstochowa, Tysiąclecie, ul. Gałczyńskiego CENA: 399 999 zł...

  • Mieszkanie do wprowadzenie z pięknym widokiem ul. Sieroszewskiego...

    Częstochowa

    • 359 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie do odświeżenia Aleja Pokoju Raków

    Częstochowa

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokoje po0 generalnym remoncie Częstochowa Gąsiorows...

    Częstochowa

    • 329 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Mieszaknie 2-pokojowe/po remoncie/Częstochowa
    Mieszaknie 2-pokojowe/po remoncie/Częstochowa

    Częstochowa » Częstochówka-Parkitka

    • 455 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Częstochowa » Śródmieście

    • 419 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Piękny apartament 2 poziomowy w Centrum
    1 / 11
    Piękny apartament 2 poziomowy w Centrum

    Częstochowa

    • 799 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Jasne mieszkanie z ciekawym układem. ul. Botaniczna Wrzosowiak

    Częstochowa

    • 245 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Mieszkanie na parterze po remoncie!

    Częstochowa

    • 355 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro MARSYLA Nieruchomości chce Państwu zaprezentować ustawne mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie ul. Słonimskiego na parterze w 4- piętrowym bloku z lat 80. Mieszkanie jest...