• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kolbuszowa Dolna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Częstochowa

(11)
  • Trzypokojowe z miejscem parkingowym przy Alei Brzozowej
    1 / 16
    Trzypokojowe z miejscem parkingowym przy Alei Brzozowej

    Częstochowa

    • 3 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Standard Nieruchomości oferuje do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i komórką lokatorską na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Parkitka przy ulicy Bialskiej....

  • M3 z garażem w dzielnicy Parkitka na osiedlu Brylantowym
    1 / 15
    M3 z garażem w dzielnicy Parkitka na osiedlu Brylantowym

    Częstochowa

    • 2 400 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Standard Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu w dzielnicy Parkitka przy ulicy Mościckiego. Okna pcv od strony południowej i wschodniej, d...

  • Mieszkanie Częstochowa Lisiniec ul. Wręczycka

    Częstochowa » Lisiniec » ul. Wręczycka

    • 1 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka na wynajem - Częstochowa, Lisiniec - balkon, parkingDo wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 28 m² zlokalizowana w dzielnicy Lisiniec w Częstochowie.Opis mieszkania...

  • Dwupokojowe na osiedlu Wrzosowiak
    1 / 14
    Dwupokojowe na osiedlu Wrzosowiak

    Częstochowa

    • 1 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Standard Nieruchomości oferuje do wynajęcia dwupokojowe atrakcyjne mieszkanie po remoncie w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Wierzbowej. Drugie piętro w bloku czteropiętrowym....

  • Komfortowe 2 pokoje + balkon z widokiem na park
    1 / 13
    Komfortowe 2 pokoje + balkon z widokiem na park

    Częstochowa

    • 320 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam mieszkanie M-3, 51,5 m² – Północ, ul. Pużaka Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51,5 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku (bez w...

  • Stylowe 3-pokojowe mieszkanie, Zawodzie
    1 / 16
    Stylowe 3-pokojowe mieszkanie, Zawodzie

    Częstochowa

    • 2 200 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,4 m², usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal został starannie zaprojektowany z myślą o wygodz...

  • Mieszkanie Częstochowa Północ ul. Stefana Starzyńskiego

    Częstochowa » Północ » ul. Starzyńskiego

    • 1 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Północ przy ulicy Starzyńskiego.Atuty :- To przepiękne , eleganckie mieszkanie po kapitalnym rem...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Częstochowa » Tysiąclecie

    • 1 750 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię