• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Częstochowa

(52)
  • Trzypokojowe z miejscem parkingowym przy Alei Brzozowej
    1 / 16
    Trzypokojowe z miejscem parkingowym przy Alei Brzozowej

    Częstochowa

    • 3 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Standard Nieruchomości oferuje do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i komórką lokatorską na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Parkitka przy ulicy Bialskiej....

  • 3 pokojowe mieszkanie, Centrum
    1 / 10
    3 pokojowe mieszkanie, Centrum

    Częstochowa

    • 1 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • M-4, 55m2/1. piętro/po remoncie, parking w cenie
    1 / 8
    M-4, 55m2/1. piętro/po remoncie, parking w cenie

    Częstochowa

    • 420 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający!!! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, bezczynszowe, wysok...

  • 3 pokoje z widokiem na panoramę miasta (bez pośredników
    3 pokoje z widokiem na panoramę miasta (bez pośredników

    Częstochowa

    • 319 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m², zlokalizowane na 9. piętrze w 10-cio piętrowym bloku przy ulicy Bohaterów Katynia Wejście do mieszkania prowadzi pr...

  • M-4 ul. Focha Częstochowa
    M-4 ul. Focha Częstochowa

    Częstochowa

    • 375 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta sprzedaży M-4 ul. Focha Częstochowa - 53m2 ( 3 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój z zabudowaną dużą garderobą ) - 2 piętro, niski blok, teren ogrodzony wjazd przez b...

  • 3-POKOJOWE MIESZKANIE CZĘSTOCHOWA PÓŁNOC PRZY PROMENADZIE
    1 / 16
    3-POKOJOWE MIESZKANIE CZĘSTOCHOWA PÓŁNOC PRZY PROMENADZIE

    Częstochowa

    • 439 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3-POKOJOWE MIESZKANIE CZĘSTOCHOWA PÓŁNOC PRZY PROMENADZIE Biuro TORO Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,3 m2 po...

  • Mieszkanie Częstochowa Trzech Wieszczów ul. Zana

    Częstochowa » Trzech Wieszczów » ul. Zana

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro nieruchomości Locatus przedstawia do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Trzech Wieszczów w Częstochowie. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z t...

  • 3 pokoje z ogródkiem i tarasem, kameralne osiedle
    1 / 11
    3 pokoje z ogródkiem i tarasem, kameralne osiedle

    Częstochowa

    • 550 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m², zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Kornela Makuszyńskiego w Częstoc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament 3 pokoje, taras – nowy
    1 / 12
    Apartament 3 pokoje, taras – nowy

    Częstochowa

    • 560 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 80,70 m² (powierzchnia użytkowa 73 m²), zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego, niskiego apartamentowca pr...

  • M-4, oddzielna kuchnia, 2.piętro, loggia, od ręki
    1 / 11
    M-4, oddzielna kuchnia, 2.piętro, loggia, od ręki

    Częstochowa

    • 325 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym centrum...

  • Stylowe 3-pokojowe mieszkanie, Zawodzie
    1 / 16
    Stylowe 3-pokojowe mieszkanie, Zawodzie

    Częstochowa

    • 2 200 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,4 m², usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal został starannie zaprojektowany z myślą o wygodz...

  • Mieszkanie Częstochowa Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Częstochowa Centrum

    Częstochowa

    • 315 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OGŁOSZENIE - SPRZEDAM MIESZKANIE W CENTRUM CZĘSTOCHOWY UWAGA! NOWA, NIŻSZA CENA! Oferuję na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w sa...

  • Mieszkanie Częstochowa Centrum
    1 / 7
    Mieszkanie Częstochowa Centrum

    Częstochowa

    • 289 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie M4 - Częstochowa, ul. Kościuszki - centrum miasta Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m², zlokalizowane w ścisłym cent...

  • 3 pokoje,miejsce postojowe, 3 Maja, Podjasnogórska
    1 / 10
    3 pokoje,miejsce postojowe, 3 Maja, Podjasnogórska

    Częstochowa

    • 2 200 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu przy ul. 3 Maja w Częstochowie, bezpośrednio przy Parku Jasnogórskim, z klimatyzacją, ogrzew...

  • Mieszkanie Częstochowa Północ, al. Wyzwolenia
    1 / 6
    Mieszkanie Częstochowa Północ, al. Wyzwolenia

    Częstochowa

    • 289 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z potencjałem w dzielnicy Północ - Częstochowa Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m2, usytuowane na 4. p...

  • Mieszkanie Częstochowa centrum
    Mieszkanie Częstochowa centrum

    Częstochowa

    • 230 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w ładnej kamienicy położonej w centrum Częstochowy przy głównej ulicy na przeciw Starego Rynku składające się z 3 pokoi kuchni, łazienki...

  • Mieszkanie 3 pokojowe - do wprowadzenia z pięknym widokiem
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe - do wprowadzenia z pięknym widokiem

    Częstochowa

    • 385 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Biuro MARSYLA Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w Częstochowie przy ul. Iwaszkiewicza Mieszkanie stanowi własność, możliwość finansowania zakupu kredytem...

  • Mieszkanie, 61,20 m², Częstochowa
    1 / 12
    Mieszkanie, 61,20 m², Częstochowa

    Częstochowa

    • 469 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 61,2 m2 do zamieszkania, 3 pokoje, 1 piętro Oferuję Państwu mieszkanie 61,2 m2 położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku w bardzo dobrze skomunikowanej i zielonej dziel...

  • 3 pokoje Tysiąclecie oddzielna kuchnia Po generalnym remonci
    1 / 9
    3 pokoje Tysiąclecie oddzielna kuchnia Po generalnym remonci

    Częstochowa

    • 395 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bl...

  • Mieszkanie Częstochowa Centrum
    1 / 13
    Mieszkanie Częstochowa Centrum

    Częstochowa

    • 1 600 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - centrum Częstochowa Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w cichej i spokojnej okolicy. Budynek zn...