• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Częstochowa

(52)
  • Mieszkanie Częstochowa Północ ul. Kazimierza Pużaka

    Częstochowa » Północ » ul. Pużaka

    • 435 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Locatus  pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Północ ! Atuty :- 3 ustawne pokoje - fantastyczna  kuchnia - mieszkanie dwustronne -ekspozycja...

  • Mieszkanie Częstochowa ul. Aleja Wyzwolenia

    Częstochowa » ul. Aleja Wyzwolenia

    • 349 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w sercu dzielnicy Północ!Atuty :- 3 ustawne pokoje- 61m- 4 piętro w bloku czterokondygnacyjnym po termomodernizacji- duży...

  • Mieszkanie Częstochowa Północ
    1 / 8
    Mieszkanie Częstochowa Północ

    Częstochowa

    • 299 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Biuro Michalczyk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m, zlokalizowane w Częstochowie, w dzielnicy Północ (Jednostka C). Lokal znajduje się...

  • Nowe Osiedle ul. Makuszyńskiego Częstochowa
    1 / 10
    Nowe Osiedle ul. Makuszyńskiego Częstochowa

    Częstochowa

    • 550 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe Mieszkania ul. Makuszyńskiego Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji przy ul. Makuszyńskiego w dzielnicy Północ w Częstochowie. Osiedle zlo...

  • Mieszkanie w stanie deweloperskim ul. Brata Alberta Cz-wa
    1 / 16
    Mieszkanie w stanie deweloperskim ul. Brata Alberta Cz-wa

    Częstochowa

    • 550 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim przy ul. Brata Alberta/ Północ w Częstochowie. - 73m2 z dużym balkonem ( salon z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka z toaletą, przedp...

  • Twoje Nowe M – Nowa Inwestycja już w sprzedaży!

    Częstochowa

    • 522 143 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkania z rynku pierwotnego na terenie Częstochowy czekają na Ciebie - idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja!To wyjątkowa propozycja zarówno dla osób, które szu...

  • 3 POKOJE • BALKON • PIWNICA • STRYCH • PO REMONCIE • Sobieskiego...

    Częstochowa

    • 408 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja przy ul. Sobieskiego – blisko centrum, a jednocześnie cicho i spokojnie. Mies...

  • ? SPRZEDAM MIESZKANIE TYSIĄCLECIE ?: Przestronne, duże mieszkanie...

    Częstochowa

    • 399 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PO GENERALNYM REMONCIE – gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych! NOWE AGD w cenie! LOKALIZACJA: Częstochowa, Tysiąclecie, ul. Gałczyńskiego CENA: 399 999 zł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Częstochowa Centrum
    1 / 15
    Mieszkanie Częstochowa Centrum

    Częstochowa

    • 580 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KOMFORTOWY APARTAMENT CZĘSTOCHOWA Al. N.M.P Idealny: - do zamieszkania - pod wynajem - na kancelarię, biuro - gabinety lekarski, kosmetyczny itp Lokal o powierzchni ok. 81...

  • Mieszkanie Częstochowa Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie Częstochowa Centrum

    Częstochowa

    • 483 750 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do sprzedaży: PRZESTRONNE, SŁONECZNE trzypokojowe MIESZKANIE w Centrum Częstochowy przy ul Jasnogórskiej Mieszkanie, położone na 3 piętrze w bloku trzypiętrowym o powi...

  • Mieszkanie do wprowadzenie z pięknym widokiem ul. Sieroszewskiego...

    Częstochowa

    • 359 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Nowe apartamenty z tarasami/Stradom/Częstochowa
    Nowe apartamenty z tarasami/Stradom/Częstochowa

    Częstochowa » Stradom

    • 473 680 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszaknie 2-pokojowe/po remoncie/Częstochowa
    Mieszaknie 2-pokojowe/po remoncie/Częstochowa

    Częstochowa » Częstochówka-Parkitka

    • 455 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa » Północ

    • 379 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Apartament Częstochowa niebanalny dla par
    1 / 13
    Apartament Częstochowa niebanalny dla par

    Częstochowa

    • 699 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 12 piętro

    Apartament LUXXX.EU jest dyskretnym, klimatycznym i niebanalnym mieszkaniem znajdującym się na ostatnim najwyższym piętrze odrestaurowanej kamienicy, usytuowanej w zielonej części...

  • M4 na Północy z pięknym widokiem

    Częstochowa

    • 387 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa

    • 699 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 413 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na prestiżowym osiedlu na Parkitce
    1 / 3
    Apartament na prestiżowym osiedlu na Parkitce

    Częstochowa » Częstochówka-Parkitka

    • 426 300 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament w Alei Brzozowej gotowy do odbioru
    1 / 15
    Apartament w Alei Brzozowej gotowy do odbioru

    Częstochowa

    • 803 500 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 007 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament w cichej dzielnicy gotowy do odbioru
    1 / 19
    Apartament w cichej dzielnicy gotowy do odbioru

    Częstochowa

    • 606 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości