• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Wałbrzych

(42)
  • sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    sprzedam mieszkanie

    Wałbrzych

    • 205 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam słoneczne mieszkanie w centrum Wałbrzycha, w bloku, na trzecim ostatnim piętrze. Dwa pokoje, przechodnia kuchnia, łazienka z oknem. bez balkonu,bez windy.C.O. miejskie, ci...

  • Bezpośrednio! 50m2/2pokoje

    Wałbrzych

    • 199 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Stary Zdroj przy ul. Bardowskiego. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Do mieszkan...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jedlina-Zdrój

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Pogorzała

    Pogorzała

    • 400 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała! Na powierzchnię mieszkania obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łą...

  • Słoneczne mieszkanie, garderoba, parking prywatny
    1 / 10
    Słoneczne mieszkanie, garderoba, parking prywatny

    Szczawno-Zdrój

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ciepłe i słoneczne mieszkanie 37m na 1 piętrze, w domku z miejscem parkingowym na terenie działki. Blisko wjazdu na obwodnicę Europejkę. Składa się z salonu z kuchnią, sypialni, ga...

  • Jasne 2 pokoje - Żeromskiego 18, w pobliżu las
    1 / 8
    Jasne 2 pokoje - Żeromskiego 18, w pobliżu las

    Boguszów-Gorce

    • 890 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Żeromskiego 18 w Boguszów-Gorce. Nieruchomość: Lokal o powierzchni 30 m2. Ostatnie, 3 piętro. Składa się z salonu,...

  • 2-pok mieszkanie, pet-friendly - Żeromskiego 16
    1 / 8
    2-pok mieszkanie, pet-friendly - Żeromskiego 16

    Boguszów-Gorce

    • 990 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Żeromskiego 16 w Boguszów-Gorce. Nieruchomość: Powierzchnia 25 m². Parter...

  • Mieszkanie Jedlina-zdrój, ul. Wałbrzyska

    Jedlina-Zdrój » ul. Wałbrzyska

    • 170 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jedlina-Zdrój, dnia 24.04.2026 r.GPM.6840.44.2024WYCIĄGZ OGŁOSZENIA O PRZETARGUB U R M I S T R Z M I A S T A J E D L I N A-Z D R Ó Jogłasza V przetarg ustny nieograniczony na s...