• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Pabianice

(30)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 287 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Rewelacyjne M2 ! Miedziana Elektryka !
    1 / 20
    Rewelacyjne M2 ! Miedziana Elektryka !

    Pabianice

    • 260 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 159 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 299 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 295 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 270 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 340 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. ks. bp. Wincentego Tymienieckiego

    Łódź » Widzew » ul. Wincentego

    • 1 750 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przestronne rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze apartamentowca przy ulicy Tymienieckiego 16D. Teren zamknięty. Do mieszkania przynależy miejsce par...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Narutowicza

    Łódź » Śródmieście » ul. Narutowicza

    • 1 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia wygodne przestronne 2 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze bloku przy ulicy Narutowicza 8. W budynku nowa winda. Mieszkanie z dużym balkonem. Mieszkanie w pełni umeblow...

  • Mieszkanie dwupokojowe 34,18 m2 - Piłsudskiego 67

    Łódź

    • 210 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW. OGLĄDANIE w soboty po 12:30 Sprzedam dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w budynku przy ul. Piłsudskiego 67. Mieszkanie mieści się na 2gim piętrze (bez win...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dłutów

    • 169 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Nowe mieszkanie ul. Pomorska | 53m2 | VI p.

    Łódź » ul. Pomorska

    • 570 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Apartamenty Prestige, ul. Pomorska 45B – nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w ŚródmieściuNa sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,07 m², zloka...

  • Nowoczesne mieszkanie ulica 6-go Sierpnia | garaż

    Łódź » ul. Sierpnia

    • 530 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Nowoczesne mieszkanie w sercu Łodzi – ul. 6-go Sierpnia | 44 m² | 2 piętro | miejsce parkingoweNa sprzedaż oferuję jasne i funkcj...

  • 2-pokojowe do re na Górnej - Długoterminowy odroczony czynsz
    1 / 6
    2-pokojowe do re na Górnej - Długoterminowy odroczony czynsz

    Łódź

    • 24 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2- pokojowe (45m) do kapitalnego remontu. Do wymiany okna, drzwi, instalacje itp. Ogrzewanie elektryczne, węglowe lub kominkowe. Na okres remontu tj. do 1 roku najemca...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Jana Kilińskiego
    1 / 4
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Jana Kilińskieg...

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie z duszą położone na pierwszym piętrze zadbanej i wyremontowanej kamienicy w pobliżu skrzyżowania ulic Kilińskiego i Narutowicza. Mieszk...

  • 2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum
    1 / 11
    2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m², położony na 3. piętrze budynku PANORAMA z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym sercu...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego

    Łódź

    • 265 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwoś...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, Srebrzyńska
    1 / 7
    Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, Srebrzyńska

    Łódź

    • 572 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu, 5 minut samochodem do Manufaktury. Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel.: [tel] Mieszkanie znajduje się w nowej inwest...

  • 2 pokoje z CO w Śródmieściu
    1 / 9
    2 pokoje z CO w Śródmieściu

    Łódź

    • 25 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prywatna Kamienica Łódź 2 duże, rozkładowe pokoje ( 70m) + dodatkowe pomieszczenie bez okna mogące służyć jako dodatkowy 3 pokój lub garderoba ewentualnie gabinecik do pracy. Ul. K...

  • 2 pokoje z CO miejskim do wprowadzenia w centrum
    1 / 8
    2 pokoje z CO miejskim do wprowadzenia w centrum

    Łódź

    • 28 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prywatna Kamienica. (Łódź) Mieszkanie 2-pokojowe, ( 57m) do wprowadzenia. Ul. Wólczańska ok. Domu Handlowego "Central", IVp. (bez windy) Ogrzewanie CO miejskie. Wystawa...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Przemysłowa

    Łódź » ul. Przemysłowa

    • 387 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem położone w dzielnicy Marysin/Doły. Mieszkanie przeszło remont całkowity. Wymieniona została instalacja elektryczn...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Jana Pietrusińskiego

    Łódź » ul. Pietrusińskiego

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów Lokal położony na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ciepłe, słoneczne do wprowadzenia. W pokojac...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście rynek pierwotny ul. Wólczańska

    Łódź » Śródmieście » ul. Wólczańska

    • 426 360 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie 38,76 m² w sercu Łodzi - Śródmieście | Inwestycja „Accanto”Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w prestiżowej inwestycji Accanto przy...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » ul. Kasprzaka

    • 290 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 36 metrów. Lokal usytuowany na 3 piętrze w niskim bloku bez windy. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. W pokojach n...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Tkacka

    Łódź » Śródmieście » ul. Tkacka

    • 357 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w dzielnicy Śródmieście w wieżowcu na 8 piętrze z pięknym widokiem na panoram...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Urzędnicza

    Łódź » Bałuty » ul. Urzędnicza

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie duże przestronne o powierzchni 46 metrów. Media...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Jana Pietrusińskiego

    Łódź » ul. Pietrusińskiego

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Traktorowa

    Łódź » ul. Traktorowa

    • 339 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Teofilów w wieżowcu na 1 piętrze. Mieszkanie po remoncie. W pokojach położone na podł...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Chryzantem

    Łódź » ul. Chryzantem

    • 269 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 34 metrów. Lokal usytuowany na parterze w wieżowcu. Mieszkanie z balkonem, obecnie jest zabudowany z oknem i pełni funkc...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Tomasza Judyma

    Łódź » ul. Judyma

    • 349 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 43 metry. Lokal położony w dzielnicy Teofilów w niskim bloku na 4 piętrze bez windy. Mieszkanie po remoncie do wprowadzenia...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 325 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 46 metrów. Lokal usytuowany w niskim bloku z cegły na 1 piętrze. Mieszkanie duże przestro...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Edwarda Abramowskieg...

    Łódź » Śródmieście » ul. Abramowskiego

    • 180 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy do zaoferowania sprzedaż udziału w budynku ze wskazaniem na zamieszkiwanie i użytkowanie lokalu mieszkalnego, mieszczącego się na 3 piętrze w kamienicy w Centrum Łodzi. Mi...

  • M3 Górna- mieszkanie z potencjałem
    1 / 12
    M3 Górna- mieszkanie z potencjałem

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie z potencjałem – dla tych, co nie boją się wyzwań! Lokalizacja: ul. Walerego Przyborowskiego , Łódź Piętro: 4 (ostatnie, bez windy – darmowy fitness gwarantowany!)...

  • Twoja zielona enklawa blisko centrum
    1 / 16
    Twoja zielona enklawa blisko centrum

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    To mieszkanie to prawdziwy "diament do oszlifowania". Ma wszystko, czego nie da się dokupić: genialną lokalizację, bezpieczeństwo i spokój, a całą resztę zaprojektujesz dokładnie t...

  • Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park
    1 / 10
    Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-26! Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Grota-Roweckiego 21, w spokojnej części Łodzi, niedaleko...

  • Nowe

    Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Tramwajowa

    Łódź » Śródmieście » ul. Tramwajowa

    • 2 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,73 m2 na inwestycji Primo II przy ul. Tramwajowej 17B w ścisłym centrum miasta. Apartamentowiec z 2020 r. w bliskim sąsiedztw...

  • Nowe

    Mieszkanie Łódź Widzew, Olechów-Janów ul. Ketlinga

    Łódź » Widzew » ul. Ketlinga

    • 570 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,28 m2 na Janowie przy ul. Ketlinga . Osiedle Szlacheckie I, teren ogrodzony. Blok z 2008 r. w bezpośrednim sąsiedztwie...