• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Niemce

(1)
  • Syndyk sprzeda nieruchomość - mieszkanie
    Syndyk sprzeda nieruchomość - mieszkanie

    Niemce

    • 17 573 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk masy upadłości Zofii Olszewskiej – sygn. akt LU1S/GUp-s/501/2025, zaprasza do składania ofert, na sprzedaż z wolnej ręki, w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty, za cenę...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta ul.

    Lublin » Dziesiąta

    • 285 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertę sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym 1978 roku w dzielnicy dziesiąta przy ul. Młodzieżowej. Nierucho...

  • Mieszkanie do wynajęcia

    Lublin

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie,czyste,umeblowane, Blisko do centrum i uczelni Al.Raclawickie 1 piętro ,niski blok Kuchnia oddzielna Domofon Kontakt Józef 8871942166

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta ul. Modra

    Lublin » Dziesiąta » ul. Modra

    • 566 500 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,55m2 wraz z lokalem usługowym o powierzchni 52,35m2.Oferta dostępna za pośrednictwem biura AMFuture!Mieszkanie:Mieszkanie usytuowa...

  • Kawalerka ul.Kolorowa 2pok Lublin
    1 / 7
    Kawalerka ul.Kolorowa 2pok Lublin

    Lublin

    • 1 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    dwa pokoje w bloku z 2001r. pralka,lodówka,meble od zaraz 1700 od zaraz .+liczniki w/g zużycia info tel [tel]

  • Mieszkanie, Lublin, Śródmieście, ul. Niecała

    Lublin » Śródmieście » ul. Niecała

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie, Lublin, Śródmieście, ul. Niecała, 2 pokoje, 49,7 m2Opis mieszkania: - parter- powierzchnia mieszkania: 49,7 m2- 1 pokój 10,7 m2- 2 pokój 17,25 m2- łazienka 5 m2- kuchni...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 403 564 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,18m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,18m2 Piętro: 1 Liczba pokoi...

  • Wynajmę mieszkanie w lublinie
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie w lublinie

    Lublin

    • 2 200 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia w Lublinie Czuby - Weglinek Blisko przystanki , sklepy , dobry dojazd do centrum. Mieszkanie umeblowane . Do wynajęcia pd zaraz . Opłaty plus czynsz plus de...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 440 642 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie z balkonem, 2-pokojowe z aneksem kuchenny, pow. 41,57 m2, parter Wrotków, Lublin Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,57 m2 L...

  • Mieszkanie Lublin Felin
    Mieszkanie Lublin Felin

    Lublin

    • 429 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe - ul. Królowej Jadwigi, Felin Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym osied...

  • Ścisłe centrum, tuż przy Placu Litewskim.

    Lublin » ul. Niecała

    • 282 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    LUBLIN ul. Niecała: do sprzedania mieszkanie/lokal zlokalizowane w ścisłym centrum miasta tylko 220 m od Placu Litewskiego. Mieszkanie o pow. 47,29 m² jest w trakcie generalnego re...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 404 642 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,29m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,29m2 Piętro: 3 Liczba pokoi...

  • Mieszkanie Lublin Wieniawa
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Wieniawa

    Lublin

    • 850 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 71,5 mkw, położone na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wieniawa. Trzy pokoje (24; 12; 10 mkw), oddz...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Zamojska
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Zamojska

    Lublin

    • 999 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 333 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zainwestuj w swoją przyszłość z tym niezwykle opłacalnym gotowcem inwestycyjnym. Mieszkanie o powierzchni 108,40 m2 to idealne rozwiązanie dla osób pragnących osiągnąć finansową ni...

  • Mieszkanie do wynajęcia od. Felin
    1 / 7
    Mieszkanie do wynajęcia od. Felin

    Lublin

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Z.Augusta os.Felin Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na os. Felin. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 l...

  • Mieszkanie Lublin, centrum
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin, centrum

    Lublin

    • 358 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Jasne i przestronne mieszkanie 36 m2, w centrum po remoncie, w klimatycznej kamienicy! Lokal położony w samym sercu miasta, tuż przy Placu Litewskim i reprezentacyjn...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 572 692 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 49,37m2, 2 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 435 891 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 39,99m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 39,99m2 Piętro: 1 Liczba pokoi:...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów

    Lublin

    • 579 773 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne M-3 z ogródkiem 32 m2 Czechów LUBLIN. UWAGA! Bez prowizji i podatku PCC. Nowoczesny apartament na parterze z dużym ogródkiem o powierzchni 31,50 m2 do Twojej...

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa

    Lublin

    • 580 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kupujący nie płaci PCC 2%! | Nowy blok 2026 | Winda | Ponikwoda - ul. Migdałowa Na sprzedaż nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 41,5 m², położone na I pię...

  • Inwestycyjny HIT:2 pokoje przy Raabego(Trójkąt Akademicki)!
    1 / 7
    Inwestycyjny HIT:2 pokoje przy Raabego(Trójkąt Akademicki)!

    Lublin

    • 589 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycyjny HIT: 2 pokoje przy ul. Raabego (Trójkąt Akademicki)! ​Szukasz pewnej lokaty kapitału lub nowoczesnego mieszkania w samym centrum Lublina? To oferta, której nie możesz...

  • Mieszkanie w centrum Lublina – salon + kuchnią, sypialnia
    1 / 9
    Mieszkanie w centrum Lublina – salon + kuchnią, sypialnia

    Lublin

    • 1 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie położone w ścisłym centrum Lublina. Idealne dla pary lub jednej osoby, która chce mieszkać w dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do sk...

  • Mieszkanie Lublin Węglin,
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Węglin,

    Lublin

    • 538 090 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej i zielonej części Lublina. W najbliższym otoczeniu znajduje się niska zabudowa jednorodzinna, liczne tereny rekreacyjne oraz...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 427 893 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe 2 pokoje na parterze Balkon 8,29 m2 Lublin Wrotków 0% PCC Kluczowe parametry lokalu: * Lokalizacja: Lublin, Wrotków - nowoczesne osiedle blisko natury. * Powierzchni...

  • Mieszkanie Lublin ulica Bazylianówka 48 metrów
    Mieszkanie Lublin ulica Bazylianówka 48 metrów

    Lublin

    • 400 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż zapraszam po szczegóły

  • wynajme mieszkanie w lublinie
    wynajme mieszkanie w lublinie

    Lublin

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w Lublinie do wynajęcia od zaraz Czuby -Węglinek 2 pokoje ,balkon blisko przystanki trolejbusowe i autobusowe. ogrzewanie gazowe, osiedlowe sklepiki .Opłaty czynsz, czyn...

  • Mieszkanie Lublin Węglinek,
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Węglinek,

    Lublin

    • 2 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Węglinek - 2 pokoje, 34m2, Nieruchomość położona na parterze w bloku przy ulicy Kryształowej  w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój...

  • Mieszkanie Lublin Sławinek
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Sławinek

    Lublin

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dotyczy sprzedaży świetnie zlokalizowanego, przestronnego 3 - pokojowego mieszkania położonego w spokojnej, zurbanizowanej części Lublina, w dzielnicy Sławinek. Znajduje się...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście,
    Mieszkanie Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie  o pow. 60,5 m2 zlokalizowane na wyższym parterze w bloku czteropiętrowym  w  ścisłym centrum Lublina przy ulicy Probostwo. W skład nieruchomości wchodzi: - salon  - sy...

  • Mieszkanie Lublin Bronowice, Topolowa

    Nowe

    Mieszkanie Lublin Bronowice, Topolowa

    Lublin

    • 349 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,0 m², położone na osiedlu Bronowice III-Maki przy ul. Topolowej. Nieruchomość o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, któr...

  • Mieszkanie Lublin Czuby,

    Nowe

    Mieszkanie Lublin Czuby,

    Lublin

    • 675 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,07m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2002 r. przy ul. Szafirowej...