• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chojnów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Myślibórz

(3)
  • Mieszkanie Myślibórz, ul. Pomorska

    Myślibórz » ul. Pomorska

    • 325 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze w centrum miasta. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Myślibórz przy ulicy Pomorskiej. Mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!
    1 / 11
    Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!

    Myślibórz

    • 115 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Myśliborza? Marzysz o własnym kącie, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Mamy...

  • Mieszkanie Myślibórz, ul. Niedziałkowskiego

    Myślibórz » ul. Niedziałkowskiego

    • 235 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2 pokojowe. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Niedziałkowskiego w bloku 4 piętrowym w Myśliborzu, zlokalizo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 330 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie łupowo
    1 / 16
    Mieszkanie łupowo

    Łupowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 60,61 m2 usytuowane na poziomie II piętra w II kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Łupowie, osiedle Leśne oddalo...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 7
    Mieszkanie do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam wynajmę mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka. 1. Pietro w kamienicy. Bez balkonu. Gazowe ogrzewanie. Centrum, linia tramwajowa mieszkanie przy ul.Krasińskiego 4. Powierzch...

  • Mieszkanie 2 pok 50mkw na 1p. w bloku w centrum
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pok 50mkw na 1p. w bloku w centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow 49,89mkw; 2-pokojowe z oddzielną kuchnią położone na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym w centrum Gorzowa. Układ dwustronny z dużą, widną kuchnią, salon z balkonem; duż...

  • 2 pokojowy apartament w Sarbinowie z miejscem parkingowym
    1 / 13
    2 pokojowy apartament w Sarbinowie z miejscem parkingowym

    Sarbinowo

    • 425 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam dochodowy apartament, 2 pokoje w Sarbinowie przy ul, Łąkowej 11, z miejscem parkingowym ,ekspozycja okien wschód i zachód, mieszkanie widne, ciepłe, nowe świeże mieszkani...

  • nowe 2 pok w centrum
    1 / 9
    nowe 2 pok w centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 409 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o pow 32,5mkw położone na 3 piętrze w niskim bloku z windą. Budynek z 2025r. Mieszkanie posiada duży balkon typu loggia....

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno

    Sarbinowo

    • 2 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 29,81m2 na Osiedlu Baltin Blue położony ok 500 m od plaży w Sarbinowie. Apartament położony na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 455 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego w Centrum Miasta. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących miejski styl życia, wygodę oraz szybki dos...

  • Sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe śródmieście Gorzów
    1 / 13
    Sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe śródmieście Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 144 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o pow. 23,67 m2 na 2 piętrze kamienicy z czystą i odnowioną klatką schodową. Pomieszczenia: -...

  • Słoneczny apartament  w Sarbinowie
    1 / 15
    Słoneczny apartament w Sarbinowie

    Sarbinowo

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj 300 metrów od morza i ciesz się nadmorskim klimatem każdego dnia. Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 60,68 m², położony na parterze nowoczesneg...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku o powierzchni użytkowej 42,95 m2 . cena 1900 zł plus 300 zł Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze, w bloku 4 piętrowym z windą. Salon...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 700 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie ul. Obrońców Pokoju w Gorzowie Wlkp. 1700 Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia: 31,50 m² Liczba pokoi: 2 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Piętro: 3 Liczba pięter: 5 Rok...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 850 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Gorzów Wielkopolski, Os. Manhattan Cena 1750 zł Powierzchnia: 39,5 m² Na wynajem dwupokojowe mieszkanie, o pow. 39,50 mkw, zlokalizowane na osiedlu Manhattan. Mieszkanie usytuowan...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 10
    Mieszkanie do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 190 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Gorzów Wielkopolski Cena wynajmu: 1 190 zł Powierzchnia: 47 m² Ofertą wynajmu jest bardzo ładne luksusowo urządzone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2. Mieszkanie usytuowane jest n...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 500 215 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 1.4) 2-pokojowy z dużym tarasem ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6)...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 522 470 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 1.1) 2-pokojowy z dużym tarasem ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6)...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 530 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 2.5) z WIDOKIEM NA MORZE ! budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6) POWIE...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 522 470 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 1.5) 2-pokojowy z dużym tarasem ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km 5(dojazd S6...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 499 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 2.9) z WIDOKIEM NA MORZE ! budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6) POWIE...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 6
    Wynajmę mieszkanie

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Pow 50 m.kw. 3pietro dwa pokoje bardzo słoneczne z kuchnią Podłoga parkiet świeżo malowany, fabrycznie nowe wyposażeni...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 314 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, dobrze skomunikowanym i wyjątkowo zielonym rejonie miasta. W najbliższym otoczeniu znajd...

  • SARBINOWO APARTAMENT 200M OD MORZA! MIEJSCE PARKINGOWE W CEN
    1 / 11
    SARBINOWO APARTAMENT 200M OD MORZA! MIEJSCE PARKINGOWE W CEN

    Sarbinowo

    • 736 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Może morze? OKAZJA ! SARBINOWO Apartament 200m od morza MIEJSCE PARKINGOWE W CENIE! Na sprzedaż apartament w Sarbinowie – gotowy do zamieszkania lub wynajmu Zapraszam do zapozna...

  • MIESZKANIE Z GARAŻEM ORAZ OGRÓDKIEM
    1 / 16
    MIESZKANIE Z GARAŻEM ORAZ OGRÓDKIEM

    Gorzów Wielkopolski

    • 439 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Staszica to spokojna i zielona część Gorzowa Wielkopolskiego, ceniona przez mieszkańców za kameralną zabudowę oraz wygodę codziennego życia. W pobliżu znajdują...

  • Wynajme
    1 / 8
    Wynajme

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2pokojowe umeblowane nowe mieszkanie .dookoła sklepy i dobra komunikacja ,przedszkola ,szkoła .osiedle magnolia

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 398 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn. To jedna z najl...

  • SPRZEDAŻ: mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gorzów
    SPRZEDAŻ: mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 285 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dostępne od ręki w samym centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,81 m2 położone na 2 piętrze 4...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługow...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w spokojnej, zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższej okolicy znajdują się...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 589 200 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą – w pobliżu zn...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 300 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości