• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Dębica

(4)
  • Dębica, ul. Konarskiego - mieszkanie na sprzedaż
    1 / 10
    Dębica, ul. Konarskiego - mieszkanie na sprzedaż

    Dębica

    • 325 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,70 m2 położone w Dębicy przy ulicy Konarskiego. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa si...

  • Mieszkanie Dębica

    Dębica

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie 47,42 m2 w Dębicy blisko centrum SPRZEDAM W ofercie biura przedstawiamy niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,42 m2 Mieszkanie z racji s...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębica

    • 335 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębica

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie z dużym balkonem w centrum Mielca

    Mielec

    • 390 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż - 56m², 1 piętro, centrum miasta - ul. Żeromskiego. Dogodny dostęp do punktów handlowo-usługowych oraz kulturowych; sklepy, apteki, szpital, przychodnie, sz...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielec

    • 259 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Jasło – mieszkanie po remoncie
    1 / 9
    Jasło – mieszkanie po remoncie

    Jasło

    • 269 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie, 89,84 m², Dąbrowa Tarnowska
    1 / 8
    Mieszkanie, 89,84 m², Dąbrowa Tarnowska

    Nieczajna Dolna

    • 420 000 zł cena
    • 8 984 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWOCZESNE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM + MIEJSCE PARKINGOWE - DĄBROWA TARNOWSKA !!! - Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie z balkonem oraz...

  • Sprzedaz
    Sprzedaz

    Mielec

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam, Sprzedam mieszkanie wlasnosciowe z mozliwoscia na 3 pokoje w Mielcu na drugim pietrze o pow, 48m2 .Mieszkanie posiada balkon i piwnice ,osobna lazienke i WC. Mieszkanie ba...

  • Mieszkanie na sprzedaż, 45,5 m2, Al. Niepodległości 3, Mielec

    Mielec

    • 369 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze bloku w centrum Mielca przy Alei Niepodległości 3 o powierzchni 45,5 m2 z przynależną piwnicą. Mieszkanie składa się z:...

  • Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* ulica Kusocińskiego* I piętr
    1 / 7
    Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* ulica Kusocińskiego* I piętr

    Mielec

    • 300 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAM – mieszkanie na ul. Kusocińskiego , pełna własność . Na I piętrze , o powierzchni 53 m2 z balkonem typu francuskiego, 2 pokoje, korytarz , kuchnia, łazienka. Ciepła woda z...

  • Mieszkanie Ostrów ul. Ostrów

    Ostrów

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    STYLOWE MIESZKANIE Z KLIMATYZACJĄ 58 M, OSTRÓW, PRZEMYŚL Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 57,58 m, położonego w spoko...

  • Mieszkanie Jasło
    1 / 16
    Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 304 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż ustawne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na jednym z bardziej cenionych osiedli w Jaśle przy ul. Szkolnej. Lokalizacja ta stwar...

  • Mieszkanie Ropczyce, Kolejowa
    1 / 15
    Mieszkanie Ropczyce, Kolejowa

    Ropczyce

    • 309 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Ropczyce, ul. Kolejowa - mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 56,5m2, II piętro, 2 pokoje, jasna kuchn...

  • Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* ul. Bajana* Niższa Cena!
    1 / 9
    Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* ul. Bajana* Niższa Cena!

    Mielec

    • 268 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDAM – mieszkanie na ul. Bajana w Mielcu , pełna własność . Na III piętrze , o powierzchni 48 m2 – do remontu , z balkonem , 2 pokoje, korytarz , kuchnia, łazienka. Czynsz ok....

  • Mieszkanie Jasło
    1 / 15
    Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 224 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 47,8m2 - idealnego dla małej rodziny z dzieckiem lub pary z planami na p...

  • Mieszkanie Jasło, Floriańska
    1 / 15
    Mieszkanie Jasło, Floriańska

    Jasło

    • 379 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74,54 m², położone na parterze kamienicy w ścisłym centrum Jasła, przy ul. Floriańskiej. Nieruchomość...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Jasło

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie, odświeżone, wyremontowane, w spokojnej okolicy,bez konieczności wkładu finansowego, gotowe do zamieszkania.

  • Wynajmę mieszkanie w Centrum Jasła- 2pokoje/II piętro 45 m2

    Jasło

    • 1 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Centrum Jasła- 2pokoje/II piętro 45 m2. Wynajem na zasadach "Wynajmu Okazjonalnego" ( notarialnie ) Preferujemy osobę , osoby które chcą wynająć na dłuższ...

  • Nowoczesne 2 pokojowe po generalnym remoncie - Jasło, ul. Kościus...

    Jasło

    • 329 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m, zlokalizowane przy ul. Kościuszki 53 (3 piętro). To oferta dla kogoś, kto szuka lokalu gdzie dosłownie wszystko jest...

  • Mieszkanie Jasło
    1 / 15
    Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 550 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz przytulnego mieszkania w bardzo dobrym standardzie na wynajem? Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą atrakcyjnego mieszkanie zlokalizowane na III piętrze -...

  • Mieszkanie Jasło
    1 / 13
    Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 244 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania w sprawdzonej, rodzinnej lokalizacji w Jaśle, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może myślisz o bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Ta oferta łączy św...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 364 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na III piętrze, pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Baczyńskiego. Mieszkanie cechuje przytulny klim...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 259 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie usytuowane na parterze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza. To atrakcyjne mieszkanie jest id...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 264 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne mieszkanie usytuowane na I piętrze, niskiego trzypiętrowego, ocieplonego bloku z lat 60-tych w Jaśle przy ul. Kościuszki (nieopodal pa...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 194 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z balkonem usytuowane na II piętrze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 269 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentuję Państwu piękne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na III piętrze, niskiego bloku w Jaśle przy ul. Na Kotlinę. Mieszkanie po generalnym remoncie zaaranżowane w now...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 299 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 248 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu zadbane mieszkanie zlokalizowane na III piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Szkolnej. Mieszkanie jest czyste, schludne i co najważniej...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 269 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na III piętrze, niskiego czterokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Słowackiego. Mieszkanie cechuje przytul...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 329 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie usytuowane na I piętrze, niskiego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. 3-go Maja. Mieszkanie świeżo po gene...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 179 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentuję Państwu słoneczne mieszkanie przy ul. Metzgera 13 w Jaśle obok stacji PKP i niedaleko dworca PKS! Powierzchnia 55m2, do mieszkania przynależy strych oraz piwnica 13m2...

  • MIESZKANIE po generalnym remoncie, ROPCZYCE
    1 / 8
    MIESZKANIE po generalnym remoncie, ROPCZYCE

    Ropczyce

    • 409 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne i klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 2. piętrze w bloku w ścisłym centrum Ropczyc. Nier...

  • Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego
    Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze budynku przy ul. Ujejskiego w Jaśle. Lokal o powierzchni 53 m² jest gotowy do wprowadze...

  • Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego
    Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze budynku przy ul. Ujejskiego w Jaśle. Lokal o powierzchni 56 m² jest gotowy do wprowadze...