• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Samborowo
  • Wadąg
  • Zbąszynek
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Bartąg

(1)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bartąg

    • 519 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dwupokojowe Mieszkanie na Jarotach

    Olsztyn

    • 319 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.44,78 m2 zlokalizowane na osiedlu Jaroty przy ulicy Laszki w Olsztynie położone na I piętrze w budynku III piętrowym. Mieszkanie skła...

  • Borowa Olsztyn mieszkanie 2 pokoje Zatorze

    Olsztyn

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 50,2 m2 - 2 pokoje położone przy ul. Borowej - na 1 piętrze, blok z windą. Mieszkanie z 2016 r. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz oddzielnej kuchni....

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Zbigniewa Herberta

    Olsztyn » ul. Herberta

    • 437 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Herberta (Osiedle Jaroty). Idealne sprawdzi się jako pierwsze mieszkanie bądź inwestycja pod wynajem....

  • 1 / 2
    Mieszkanie Olsztyn ul. 15 Dywizji

    Olsztyn » ul. Dywizji

    • 2 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul. 15 Dywizji na osiedlu Na Skarpie w Olsztynie. Nier...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. gen. Grota-Roweckiego

    Olsztyn » ul. Grota-Roweckiego

    • 2 100 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie proponuje wynajem Mieszkania na Osiedlu Generałów w Olsztynie Lokalizacja: Olsztyn, Osiedle Generałów Piętro: 3. piętro w 4-piętr...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Wincentego Witosa

    Olsztyn » ul. Witosa

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wincentego Witosa 1G w Olsztynie. Lokal znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku...

  • Mieszkanie Olsztyn

    Olsztyn

    • 301 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NOWE mieszkania w Słupach- ok 3 km od Olsztyna. W ofercie mieszkania od 37,51m do 69,62m, w tym lokale dwu-poziomowe. Za oferty tych mieszkań kupujący NIE płaci pośrednikowi prowi...

  • Mieszkanie Olsztyn

    Olsztyn

    • 439 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• 2 pokoje na osiedlu Belweder, Olsztyn
    1 / 13
    2 pokoje na osiedlu Belweder, Olsztyn

    Olsztyn

    • 565 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50 m2 z balkonem, zlokalizowane na parterze 3- piętrowego budynku na prestiżowym, prywatnym osiedlu Be...

  • Jaroty, 2-pok, 48,10 m2, duży balkon, piwnica
    1 / 16
    Jaroty, 2-pok, 48,10 m2, duży balkon, piwnica

    Olsztyn

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrym punkcie z dostępem do całej gamy usług użytku publicznego, idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób...

  • Sprzsdam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzsdam mieszkanie

    Olsztyn

    • 480 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio (w pełni wyposażone) mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnia Olsztyn ul; Tarasa Szewczenki 5,( przy TNETTO ) II piętro -Winda. W podziemiu garaż z bramą n...

  • 2 pokoje na Jagiellońskiej do zamieszkania!
    1 / 16
    2 pokoje na Jagiellońskiej do zamieszkania!

    Olsztyn

    • 355 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38 m2, zlokalizowane na ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie zostało odświeżone w listopadzie 2025 roku....

  • Mieszkanie 55m Pieczewo
    1 / 12
    Mieszkanie 55m Pieczewo

    Olsztyn

    • 495 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biurom nieruchomości dziękuję . Jasne środkowe, dwustronne mieszkanie 55m na 3p. w 3 piętrowym budynku bez windy. Dodatkowe metry pod skosem nie są wliczone w metrarz. Mieszkanie...

  • Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, Olsztyn Jaroty, ul. Kanta 41
    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, Olsztyn Jaroty, ul. Kanta 41

    Olsztyn

    • 390 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam ustawne mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 41,20 m² zlokalizowane na 1. piętrze w bloku przy ul. Immanuela Kanta w Olsztynie, na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedl...

  • Stylowe 2 pokoje przy Jeziorze Długim
    1 / 14
    Stylowe 2 pokoje przy Jeziorze Długim

    Olsztyn

    • 625 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze, przy ul. Leśnej w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, po kompleksowej rewitalizacji przeprowadzonej w 2010 r...

  • Mieszkanie 2 pokoje, 45 m2, Jaroszyka 19, parter
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokoje, 45 m2, Jaroszyka 19, parter

    Olsztyn

    • 549 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartamentowiec Luna House, ul. Jaroszyka 19, Olsztyn Są nieruchomości, które oferują jedynie metraż – i są takie, które oferują komfort życia, prywatność i nowoczesną przestrzeń...

  • Posiadam mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia
    1 / 7
    Posiadam mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia

    Olsztyn

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam atrakcyjne , słoneczne, ciche mieszkanie 2-pokojowe na 1-wszym piętrze w doskonałej lokalizacji w Olsztynie przy ul. Limanowskiego 16 A. Mieszkanie składa się z 2-ch poko...

  • Jasne, komfortowe, 2 pokoje, loggia, Centrum
    1 / 16
    Jasne, komfortowe, 2 pokoje, loggia, Centrum

    Olsztyn

    • 730 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Idealna propozycja na inwestycję, przeznaczenie na prowadzenie działaln...

  • Dwupokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna
    1 / 15
    Dwupokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna

    Olsztyn

    • 499 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz klimatycznego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia, z wyjątkowym charakterem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! OTOCZENIE: Mieszkanie położone jest...

  • Mieszkanie
    1 / 8
    Mieszkanie

    Olsztyn

    • 328 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ladne mieszkanie w dobrej lokalizacji wokol duzo zieleni park miejsca do zabaw z dziecmi . W wysokim standardzie wykonczenia sprzedam.Posrednikom dziekuje.Cena podlega negocjacj...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. al. Na Skarpie

    Olsztyn » ul. Na Skarpie

    • 2 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PIERWSZY NAJEM! Pachnące nowością mieszkanie z widokiem na zieleń w topowej lokalizacji! Zamieszkaj na zielonym Osiedlu Grunwaldzkim (ul. Na Skarpie) wszędzie blisko, a zarazem c...

  • Nowoczesne mieszkanie z balkonem
    Nowoczesne mieszkanie z balkonem

    Olsztyn

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    • nowe budownictwo, kameralne osiedle • 3 piętro, winda • sypialnia, salon z aneksem • 38,6 m2 powierzchni użytkowej...

  • 2 pokojowe w Śródmieściu, loggia
    1 / 12
    2 pokojowe w Śródmieściu, loggia

    Olsztyn

    • 2 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    WOLNE OD 1 CZERWCA 2026r. 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Mieszkanie dla pary, małżeństwa, singla. Ob...

  • 2 pok., 38 m2, balkon, ul.  Dworcowa
    1 / 15
    2 pok., 38 m2, balkon, ul. Dworcowa

    Olsztyn

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Świeżo po kapitalnym remoncie. 2-pokojowe umeblowane nowymi meblami i wyposażone nowymi sprzętami mieszkanie z balkonem, parter, położone w dobrym punkcie komunikacyjnym przy ul. D...

  • 38m2, 2 pokoje, ul. Limanowskiego, do aranżacji
    1 / 15
    38m2, 2 pokoje, ul. Limanowskiego, do aranżacji

    Olsztyn

    • 309 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku przy ul. Limanowskiego 3, oferuje duży potencjał aranżacyjny. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieru...

  • Mieszkanie w Olszynie

    Olsztyn

    • 600 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Marcin
    Agent nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie

    Olsztyn

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w nowej technologii ciepłe , czystej w okolicy lasu linii tramwajowej i autobusowej całą gama supermarketów spożywczych i sportowych . Umeblowane nowocześnie , do wyna...

  • Przestronne, duży balkon, widok na zieleń
    1 / 15
    Przestronne, duży balkon, widok na zieleń

    Olsztyn

    • 374 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny), w pobliżu...

  • 2 pokoje na sprzedaż na Zatorzu
    2 pokoje na sprzedaż na Zatorzu

    Olsztyn

    • 335 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,9 m², położone na parterze trzypiętrowej kamienicy przy ul. Sienkiewicza 5A w Olsztynie (Zatorze). Najważniejsze informacje: 2...

  • 45 m2, ul. Kościuszki, centrum, 2 pokoje
    1 / 16
    45 m2, ul. Kościuszki, centrum, 2 pokoje

    Olsztyn

    • 2 300 zł cena