• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zakopane

(77)
  • Widokowa działka w najwyższej części Zakopanego
    1 / 7
    Widokowa działka w najwyższej części Zakopanego

    Zakopane

    • 505 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa oferta obejmująca dwie działki rolno-budowlane położona w prestiżowej, najwyżej położonej i niezwykle widokowej części Zakopanego — Cyrhla usytuowana na połud...

  • 3 domy na jednej działce w Zakopanem dochodowa inwestycja za
    1 / 5
    3 domy na jednej działce w Zakopanem dochodowa inwestycja za

    Zakopane

    • 4 500 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 11 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego z trzema niezależnymi mieszkaniami na parterze 2 pokoje salon z kuchnią łazienka ,piętro 3 pokoje salon z kuchnią łazienka,poddasze 2 pokoj...

  • Mieszkanie Zakopane ul. Stroma

    Zakopane » ul. Stroma

    • 920 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 15 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Mieszkanie dwu poziomowe zlokalizowane na drugom piętrze niedu...

  • Na sprzedaż mieszkanie w zielonej dzielnicy Zakopanego
    1 / 5
    Na sprzedaż mieszkanie w zielonej dzielnicy Zakopanego

    Zakopane

    • 650 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż niezwykle atrakcyjny cenowo i lokalizacyjnie, samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 39,94 m2, zlokalizowany w Zakopanem w górnej części pięknej, zielonej dzielnicy...

  • Mieszkanie Zakopane

    Zakopane

    • 1 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości " MICHALIK" z Zakopanego ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży apartamentu o łącznej powierzchni 80m2. Mieszkanie składa się z:...

  • Mieszkanie Zakopane
    Mieszkanie Zakopane

    Zakopane

    • 749 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 20 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie dwupokojowe na II piętrze o powierzchni 36 m2, z bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Składa się z przestronnego pokoju z balkonem, kuchni, sypialenki, łazienki oraz prz...

  • Działka Zakopane

    Zakopane

    • 500 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do sprzedania działka o pow. 25a położona przy ul. Hrube Niżne. Dojazd do posesji drogą gminną utwardzoną. Działka w kształcie zbliżonym do prost...

  • Dom Zakopane Hrube Wyżnie

    Zakopane

    • 2 600 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 15 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Do sprzedania dom dwulokalowy nr 5K o pow. całkowitej wynoszącej 172,41m 2 położony na terenie inwestycji Tatrzańska Polana przy ul. Hrube Wyżne....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • REZERWACJA Luksusowy apartament z trzema balkonami | Zakopane, Ja...

    Zakopane

    • 1 264 830 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Zakopane

    Zakopane

    • 2 999 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 17 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BIURO SPRZEDAŻY INWESTORA O tych LUKSUSOWYCH domach rozpisują się najbardziej prestiżowe magazyny architektoniczne jak whiteMad, Amazing Architecture. Butikowa, nowatorska in...

  • 1 / 4
    Działka Zakopane

    Zakopane

    • 7 500 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Nieruchomości Michalik zlokalizowane w Zakopanem przy ul. Nowotarska 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową . Do sprzedania wyją...

  • Dom Zakopane

    Zakopane

    • 1 300 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom w trakcie budowy - w stanie surowym otwartym. Dom jednorodzinny o wyjątkowej architekturze - połączenie nowoczesności z elementami stylu zakopiańskiego. Gór...

  • Dom Zakopane

    Zakopane

    • 1 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 15 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości " Michalik" z siedzibą w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Willowej części Zakopa...

  • Mieszkanie Zakopane

    Zakopane

    • 299 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż APARTAMENT NARCIARSKI. Doskonała lokalizacja - 4km do centrum Zakopanego, w spokojnym Kościelisku z którego roztacza się piękny widok na Tatry. Apartament składa się...

  • 1 / 3
    Działka Zakopane ul. Budzowa

    Zakopane » ul. Budzowa

    • 1 750 000 zł cena
    • 2 071 m2 powierzchnia
    • 846 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD PENSJONAT przy WYCIĄGU NARCIARSKIM Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 2071 m z dostępem do asfaltowej drogi. Idealna pod inwestycję lub budo...

  • Działka Zakopane ul. Broniewskiego

    Zakopane » ul. Broniewskiego

    • 1 950 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 2 911 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę budowl...

  • Działka Zakopane ul. Strążyska

    Zakopane » ul. Strążyska

    • 1 850 000 zł cena
    • 1 189 m2 powierzchnia
    • 1 556 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka Rolno-budowlana przy dolinie Strążyskiej w Zakopanem. Biuro Nieruchomości Michalik z siedzibą w Zakopanem przy ul. Nowotarska 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu u...

  • Mieszkanie Zakopane ul. Krupówki

    Zakopane » ul. Krupówki

    • 1 166 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 20 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE PRZY KRUPÓWKACH Mam w sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie pod względem lokalizacji oraz możliwości. Mieszkanie w prawdzie jest do remontu ale stwarza wiele możli...

  • Mieszkanie Zakopane

    Zakopane

    • 809 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    APARTAMENT NAD STRUMYKIEM - KOŚCIELISKO, ul. Strzelców Podhalańskich. APARTAMENT BARDZO PRZESTRONNY 55m2 + ogródek. Składa się z: - przestronnego salonu; - otwartej kuc...

  • Działka Zakopane

    Zakopane

    • 480 000 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Widokowa działka w Zakopanem . Do sprzedania atrakcyjna działka rolna o pow. 1025m2 zlokalizowana w Zakopanem - Pardałówka. Działka o regularnym kształcie przypominającym prost...